Шкільні ідеї

 

 

 

Школа оточує нас всюди. Взагалі, кажуть, що наше життя, наш світ - це школа. І ми приходимо сюди вчитися. А вивчившись чому змогли - йдемо. Людина влаштована так, що всі його різноманітне взаємодію з цим світом можна описати одним ємним словом - пізнання. Взаємодіючи зі світом, ми його пізнаємо. І діти роблять це природно і з задоволенням - а як інакше? Із задоволенням..... Поки не підуть у школу. 10 років, проведені в середній загальноосвітній школі, зазвичай псують репутацію словами «школа» і «пізнання» надовго. Людина перестає любити те, заради чого він прийшов у цей світ, починає уникати пізнання, а отже, відмовляється жити (адже жити - не пізнаючи людина не може, ми сказали про це вище).


І тоді він починає нудьгувати і його життя втрачає барви і сенс. І ось тоді... тоді людина несміливо намагається знову повернутися в школу, але вже не в ту, від якої його нудить, а в правильну - у школу життя, цікаву і цікаву. Іншими словами, всі дорослі люди мріють повернутися в дитинство ще не зіпсоване «класною годиною» - вони мріють повернути собі стан капловухого учня, закоханого в пізнання, предмет, вчительку, у запах новенького підручника. Тому існує так багато підписок на самі різні енциклопедії та пізнавальні серії, тому існують курси, відкриті лекції, відеоуроки та майстер-класи з ліплення пельменів, гуртки малювання і танцю. Це все затівається і процвітає тому що ми з вами любимо вчитися, любимо ходити в школу», любимо слухатися вчителя, тому що любимо жити на повні груди, щодня осягаючи світ...

Ідеї «школи як стилю життя» витають у повітрі сучасного бізнесу. Гра в школу для дорослих дядь і тьоть, що для дітей і підлітків - це сама захоплююча і прибуткова (для бізнесу) гра. Куди кидається людина, залишившись без роботи? За статистикою бізнес-консультантів, він в першу чергу кидається в школи, на курси перепідготовки і підвищення кваліфікації, він кидається освоювати нові професії, навички, вбирати знання.

У цій добірці про школи і ідеї ми поговоримо про самих різних ідеях школи - для зовсім маленьких дітей і для учнів, для дорослих, для зайвих і для зайнятих. Якщо Ви вже зрозуміли, що тільки граючи з людьми «в школу», ви зможете доставити їм найвищу насолоду і тому заробити собі грошей, то читайте уважно - вам обов'язково знадобляться деякі ідеї школи, зібрані тут.

Бізнес Ресурс, що збільшує шанси на вступ до ВУЗУПовернемося до нашої колекції шкіл та ідей до школи як до каторги, до школи державної, до школи осцпв.

Для чого ми, часом, вчимося в такій школі? Для того, щоб було легше вступити в зацікавив нас внз - от і все. Така правда життя. Тому зараз все більше людей відмовляються від шкіл - адже поступити в хороший вуз можна і не витрачаючи часу на «школу», а більш простими обхідними шляхами. Чи Не так? Ось вам і приклад, причому з американської практики.

Як ви думаєте, щоб поступити в престижний універ, в Америці, потрібно бути хорошим математиком? Вигравати олімпіади? Програмувати з трьох років? Або ще що-небудь в цьому роді? Чорта з два! Потрібно вміти робити гарне бла-бла-бла - всього лише. Треба вміти показати суспільству, що ти - його лояльний гвинтик, який чітко вміє розмовляти по його (соціуму) поняттями. А чи знаєш ти - скільки буде два плюс два - нікого не хвилює. Для цього є китайці та індуси...

Так от... В США стартував інтернет-бізнес, який називається так:

«Ресурс, що збільшує шанси на вступ до вузу».

Автор цього американського стартапу (ReadyEssay.com) - колишній консультант з прийому в приватний коледж (іншими словами - член приймальної комісії).

Він міркував так. В основному, в престижні коледжі потрапляють лише випускники приватних платних шкіл (в Англії вони називаються «паблік скулз»). Учням цих шкіл не втовкмачують науку, а лише всю дорогу допомагають підготувати себе до одного-єдиного і главнейшему в їх молодий житті іспиту - іспиту на лояльність або - до співбесіди.

Допомога школи при вступі в хороший коледж полягає в «оттренировывании» вступного твори та есе. За правилами американських коледжів студент зобов'язаний заповнити анкету, яка є одним з найважливіших документів при вступі. Вона включає один або декілька специфічних питань, на які потрібно відповісти у вигляді невеликого есе, або вступного твору.

Ось приблизні запитання:

 

   

   

 1. Як давно ви обрали цю спеціальність? (А що це міняє?)

   

   

 2. Які ваші мотиви вступу, чому ви обрали саме цю програму? (А вам яке діло? Може, я закохався в дівчинку, яка йшла подавати до вас документи)

   

   

 3. Чи відповідають ваші інтереси інтересам нашого факультету? (Відколи це всього лише продавці послуг так борзеют з покупцями?)

   

   

 4. Володієте ви якими-небудь якостями чи перевагами, які б відрізняли від інших студентів? (Я з ними ще не знайомий)

   

   

 5. Як придбання знань, отриманих в нашому вузі, допоможе вам в реалізації ваших планів? (Поживемо - побачимо)

   

   

 

Чи Не правда, дуже схоже на ідіотські тести при прийомі на роботу (в престижну фірму) або на принизливу процедуру співбесіди в посольстві для отримання візи?

Але до справи. Проект ReadyEssay.com допомагає студентам, які планують вступати до хороший коледж або університет, все-таки відредагувати і відточити своє вступне есе, тобто: відкоригувати його з урахуванням побажань консультантів по надходженню. Вартість послуги платна, 25 доларів за твір.

Візьміть собі на озброєння цю бізнес ідею, особливо в тому випадку, якщо Ви готуєте студентів до здачі мовного тесту або до вступу в будь-які закордонні вузи, займаючись з ними іноземною мовою. Вам як нікому іншому відомо, що там рулить всім - політкоректне твір на тему «ні про що».

Однак, міняємо тему школи та ідей для вступу.

От якраз приклад того, як можна заробити гроші на бажання дорослих людей, давно вже не сиділи за партами, зануритися у юнацькі спогади, загалом школа для дорослих та ідеї для бізнесу.

 Вечірня культурно-просвітницька школа для постояльців готелюВласники готелю Sorrento Hotel, що знаходиться в Сіетлі придумали вечірню культурно-освітню школу для своїх постояльців - «Найт Скул». Лекторами в цій школі виступають - художники, режисери, письменники... до Речі, бізнес ідея не нова. Подібна практика завжди використовувалася на круїзних лайнерах - а що ще робити в тривалому плаванні? Хоч лекцію послухати розумну, з нудьги... Але заслуга готельєрів тут полягає в тому, що вони зважилися перенести традиції корабельні на сушу, до чого (погодьтеся) не кожен би так одразу і додумався.

Хто тільки не грав на гарячому бажанні дітей швидше вирости. Ігри «у дорослих» складають напевно 95% всіх продаваних ігор. Пупси, яких треба годувати з пляшечки і укладати спати, залізні дороги, а ось тепер - майже чо справжні курси водіння - для підлітків.

Бізнес Школа водіння для підлітківХто візьме дитину в школу водіння? А адже скільки дітей мріють швидше сісти за кермо! Ось цей незадоволений попит і поспішили заповнити заповзятливі бізнесмени. Ось вам школа і ідеї для бізнесу.

Знайдіть ж і ви таку нішу або просто повторіть успішний досвід.

Бізнес на перепродажі матеріалів і записів семінарів відомих гуруТим не менш, незважаючи на здорову тягу дорослих дядь і тьоть повчитися чогось того, чого вони не довчився в дитинстві - найбільш затребуваними на сьогоднішній день є різні школи бізнесу та розвитку підприємницьких навичок. Ці школи проводяться як семінари у великих конференц-залах готелів, а ті, хто не зміг потрапити на семінар, задовольняються відео-уроками і аудіо-записами лекцій відомих «гуру продажів» і всіх інших бізнес-гуру.

Хтось Майкл Сенофф (він і сам - гуру інфобізнес) організував новий оригінальний бізнес - бізнес на перепродажі матеріалів з семінарів знаменитих гуру.

Як відомо, максимально досягає успіху не той, хто створює сам, а той, хто перепродує ким-то вже створене. За подробицями - матеріал на нашому сайті.

#image.jpgЕще одна неосяжна тема - ідея школи для навчання літніх людей самим різним речам - починаючи від комп'ютерної грамотності, кінчаючи реабілітаційними програмами.

В даному прикладі успішний бізнес був вибудуваний на тому, щоб навчити літніх людей використовувати всі (або принаймні - багато) переваги інтернет технологій.

#image.jpgА ось приклад того, як бізнесмени зуміли яскраво виділитися на тлі своїх конкурентів, просто назвавши свою школу голосно і помітно - не-школою (не класами - якщо точніше). Вчать там дуже короткий час (щоб учні не злякалися перспективи серйозного навчання) і самому різному. Наприклад - рок-музиці або приготування страв. Ну скажіть мені - чим це відрізняється від «гри в школу», яка розгортається перед кожним під'їздом, будь-якого будинку, де збираються пограти малюки? Тільки ось грають в ці ігри дорослі бізнесмени і отримують за організацію таких ігор - гроші! Ось така школа і ідеї як заробити.

#image.jpgДа.. В той момент, поки бізнесмени «грають» у школу, приймають у себе натовпи шанувальників, нормальні школи не знають, як привернути до себе справжніх учнів. І виходи з цієї ситуації, вони шукають... ну самі екстравагантні. Як Вам, наприклад, неонова школа, яку пофарбували в неонові кольори японці? Цей дизайнерський виверт між іншим приніс школі славу! Може бути придумаємо першу школу, всю списану високохудожніми графіті? Тільки якщо вже братися за це діло - то з розумом.

#image.jpgВы все ще не вмієте віджатися від підлоги 15 разів? Ганьба! Тоді ми йдемо до вас. Для тих, хто не любив уроки фізкультури в дитинстві, ця бізнес-ідея школи прозвучить як страшна історія про труну на коліщатках, який їде по місту за дівчинкою... Втім, вивчайте цю школу і ідею самі - це гімнастичний зал на колесах.

#image.jpgЕсли ви вчите або навчалися іноземної мови в дорослому віці, то прекрасно знаєте - ніщо так не цінно як «бізнес інгліш» для тих, хто економить час і хоче досягти успіху в професії. Вищий пілотаж - це розробка уроків зі спеціальною професійною лексикою. Англійська для бухгалтерів, англійська для моряків, англійська для... А от помоніторьте інтернет - для кого ще немає спеціально складених уроків? Бізнесмени з нашого прикладу запустили курс «англійська для візажистів». А що? Професія візажиста - космополітична, всі прагнуть до світових центрів моди в кінцевому підсумку. А значить, потрібно знати основний набір фраз і термінів. Не скажеш ти: «Подай мені он ту хрень, немає не рожеву, а ту, що зліва». А якщо і скажеш - то бажано англійською і з шиком!

#image.jpgХотите навчитися грати на гітарі як Ерік Клептон? А хочете, щоб вас учив сам Ерік Клептон? Ну, зрозуміло, тільки на відео? компанія Apple пропонує свої уроки музики Artist Lessons від відомих музикантів.

Ну ми з вами не «еппл», але теж можемо організувати місцевих рок-зірок і продавати їх уроки на відео. Якщо Вам говорить що слово «гітара», «банджо», «укулеле», якщо Ви знаєте десяток місцевих рок-груп і іноді ходите по суботах в підвали слухати гучну музику, проталкиваясь між малолітніми з фенечками і пивом, то організувати таку школу для вас - раз плюнути. Були б ідеї.

#image.jpgИ на закуску - найсмачніше блюдо нашої збірки. Школа майбутнього. Школа вундеркіндів. Школа дітей індиго...і ідеї по її незвичайного оформлення.

Зверніть увагу на цей матеріал, для того, щоб дізнатися що придумали в данській школі Ordrup замість звичайних шкільних інтер'єрів. Про таке можна тільки мріяти, таке можна тільки споглядати...

На цих приємних заняттях ми вас і залишаємо.

 

 


Дивіться також


12 декабря 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Казкові ковдри

Тепер ви можете засипати ПІД казкою на ніч. Проект Тіаго да Фонсека-Нічні Історії - колекція ковдр, на

View

Соціальна благодійна Бізнес з соціальним значенням

Baby Teresa - австралійський ресурс, який займається продажем дитячих комбінезонів з бавовни. Але особливість цього проекту в тому, що за кожен

View

Техніка креативності \"Картотека ідей\"

Культова московська письменниця, казкарка і драматург Людмила Петрушевська , сама собі джерело ідей. Про неї можна сказати її ж цитатою,

View

Швейцарське село прославилася на весь світ завдяки Facebook

Поки найбільші в світі корпорації змагаються між собою, витрачаючи величезні гроші в надії залучити якомога більше користувачів на свої сторінки в

View

Тестові смужки на вміст кофеїну

Завдяки новому винаходу, D + caf Test Strip яке подібно домашньому тесту на вагітність, любителі напоїв без

View

Прибуткова ідея: Щит для птахів

Восьмикласник з Канади винайшов пристрій, який служить своєрідним щитом для птахів, що летять у вікна. Справа в тому,

View

eBay - Аукціон для початківців

На сьогодні eBay є однією з найбільших ІТ-компаній.Це не тільки найбільший у світі онлайновий аукціон, але і популярна платіжна система

View

Поради відкриваючим аптеку

Кожен, хто збирається займатися цим бізнесом, повинен чітко собі уявляти, чого він хоче: аптечний пункт, класичну аптеку, аптеку

View