Диспенсер мила з тривожною кнопкою

Диспенсер для рідкого мила з тривожною кнопкою під назвою Germ Alarm вміє «кричати на вас», якщо ви забули вимити руки! І правильно Germ Alarm буде на вас кричати - нічого поширювати заразу! Експеримент почався поки що тільки на Філіппінах, але Проктер енд Гембл погрожує, що незабаром всі громадські туалети світу будуть оснащені його розумною технікою.

Safeguard (а саме - PG) вирішив навчити правилам гігієни всіх, хто нехтує навіть найелементарнішими - не миється руки після відвідування туалетної кімнати!

І робить це Safeguard PG не тому що піклується про ваших хороших манерах, а тому що за статистикою всіх медичних організацій світу саме відсутність у населення звички мити руки з милом після відвідування громадського туалету призводить до поширення епідемій самих різних неприємних хвороб.


Всі громадські туалети цивілізованого світу давно забезпечені діспенсрамі (фірмовими і не дуже) - звідки легким натисканням руки можна видавити порцію рідкого мила різних брендів.

Але тепер, з Safeguard від PG, ці диспенсери стануть брендовими та інноваційними девайсами Germ Alarm, а світ, який стане ними користуватися - буде ще більш цивілізованим!

Диспенсер з тривожною кнопкою: правнук грізного Мойдодира

Серія експериментальних і розумних диспенсеров з тривожною кнопкою Germ Alarm від PG буде по бездротовому зв'язку «зчитувати» інформацію про те, що в туалетній кімнаті спочатку відкрилася і потім другий раз - зачинилися двері самою інтимною кабінки - значить, у святая святих вбиральні - увійшов і потім з неї вийшов відвідувач.

У цей момент диспенсер рідкого мила загоряється тривожної червоною кнопкою і видає хвилюючий звук сирени. Це означає попередження: не забудь скористатися тепер і мною - вимити свої руки! Диспенсер замовкає і перестає горіти тільки тоді, коли увійшов до вбиральні, виходить з неї - все-таки вимивши свої руки, точніше - натиснувши на диспенсер з рідким милом.

Можна, звичайно, по всякому хитро сміятися над технікою і обманювати диспенсер Germ Alarm. Але чи варто?

Можна налаштувати диспенсер-сирену на спуск води в унітазі, можна налаштувати диспенсер Germ Alarm на зовсім вже радикальну міру - на блокування вхідних дверей, не випускає з туалету бруднулю.

Можна уявити собі подібні Germ Alarm диспенсери інших мильних брендів і фірм.

Але ідея диспенсера рідкого мила з тривожною кнопкою для туалетних кімнат, працюючого як тривожна кнопка, хороша і в тому вигляді, в якому вона вже є. Germ Alarm - обережно, пам'ятайте про мікроби! Загалом, рекламно-просвітницька кампанія проти мікробів і за товари фірми PG їй знову - вдалася!Дивіться також


23 октября 2019 года

Човен-гриль для пікніка на воді

Жодне літо не минає без традиційних виїздів

Сайт допомагає постраждалим від стихійних лих

Bushfire Housing - новий сайт, який

Кав'ярня з функцією сайту знайомств і креативні знижкові купони: 3 в 1!

Мережа нью-йоркських кав'ярень «Кофе і рогалик» (Coffee Meets Bagel) придумала

Оригінальна ідея для трунарів: Екстраординарні труни з Африки

Ті, хто побували в Африці знають, що ця містична

Можливо Вас зацікавить

Інтернет-пральня

Laundry Locker нова послуга в Сан Франциско для тих зайнятих людей, хто не хоче витрачати час

View

Обід на вулкані

Шеф-кухар ресторану розкішного готелю Holt у Рейк'явіку Фріджеріо Еріксон (Fridgeir Eiriksson) запропонував гостям готелю екстремальний експеримент - обід

View

Вирощування ялинок у діжках і горщиках-1

Я хочу трохи вдосконалити цю ідею ...Всім відомо, що перед новорічними святами існує підвищений попит на

View

Шоколадна піца

У словах полягає велика сила. Як корабель назвеш, так він і попливе. Значення нейминга важко переоцінити. Як каже

View

Незвичайна гламурні канцтовари

Абсолютно все можна модернізувати, стверджують бізнес-гуру. І ми не раз переконувалися в їх правоті, публікуючи ідеї удосконалених традиційних продуктів.

View

Цифру в кінотеатри

Захоплюючись західними новинками, ми забуваємо про те, що російські компанії теж здатні дивувати несподіваними і чудовими по простоті задуму концепціями

View

Дзеркальний дизайнерський туалет з видом на місто Лондон

В рамках свого чергового арт-проекту відома лондонська художниця і скандальний дизайнер Моніка Бонвічіні (Monica Bonvicini) поставила в центрі ділового Лондона

View

Чергова «гра в ферму» для інтернет-користувачів в допомогу справжнім фермерам

Пограти в фермера тепер хочуть все, (під «усіма» ми маємо на увазі, звичайно, жителів міст-мегаполісів, чиї діти ніколи не бачили живою

View