Як відкрити невеликий кінотеатр

Такі заклади вже давно стали прибутковим бізнесом. Його плюсом є те, що в регіонах повністю відсутня конкуренція, тому можна бути монополістом цієї справи. Якщо подивитися на міста України та Росії, то можна побачити що в дуже багатьох містах дана тема взагалі не розвивалася. Тому підмога для того щоб стартувати, існує цілком перспективне.

як відкрити кінотеатр

Формат кінотеатру

Однозначно, вам потрібно визначитися, якого масштабу він буде. Є два варіанти реалізації:

 • Велике заклад. Величезна кількість місць, кілька залів, кафе та інше. Вкладеться в такого роду бізнес можуть дозволити собі небагато. Так в середньому на відкриття такого закладу потрібно витратити близько $ 1,5 - $ 2 млн.
 • Більш реальним буде варіант відкрити кінотеатр невеликого розмаху, наприклад на 20 - 30 місць.

  Середній бюджет $ 15 000 - $ 20 000
 • У цій статті ми поговоримо про другий варіант.

  Місце і приміщення

  Вам в більшості випадків не знадобиться будувати власне приміщення, а достатньо буде обійтися ремонтом орендованого, і підігнати його під основні вимоги СЕС та пожежного нагляду.

  Бажаніше всього, звичайно ж, підшукувати приміщення в центральному районі міста, біля інших розважальних закладів. Напевно одним з головних вимог до приміщення є - високі стелі, які потрібні для того щоб глядач у залі відчували себе комфортно.

  У середньому, для запуску невеликого кінотеатру вам достатньо буде приміщення близько 80-150 кв.м. Вартість оренди можете підрахувати згідно з розцінками у вашому регіоні.

  Апаратура. Додаємо додаткову послугу 3D

  Чому варто відкрити 3D кінотеатр, а не простий кінотеатр, та все тому, що зараз всі найсвіжіші новинки кіноіндустрії випускаються в цьому форматі.

  Отже, виділимо основне обладнання, яке вам понадобітсядля старту:

  - техніка для трансляції фільмів (з підтримкою 3d);

  - акустичне обладнання;

  - меблі для облаштування залу, особливу увагу потрібно звернути на крісла для глядачів, вони повинні бути максимально зручними.

  - інше устаткування (блоки живлення, освітлення).

  Говорити про вартість обладнання дуже складно, тому що існує безліч фірм і постачальників. Зверніть увагу на можливість не тільки купівлі обладнання, але і його установки, якщо його встановлять фахівці, проблем з ним особливих виникати не повинно.

  Також є варіант працювати по франшизі, тоді обладнання вам надасть компанія, яка пропонує франшизу.

  Або ж, ви можете заощадити, купивши б / у меблі.

  Оформлення документів і дозволів

  Найбільш доцільно зареєструвати ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю).

  Для кінотеатрів підходить КВЕД 59.14 (Україна).

  Ну і, напевно, саме час витратне дія - це знайти постачальників фільмів. Вам потрібно знайти дистриб'юторів і підписати з ними договір, в якому обумовлюються кількість показів, термін і вартість. У більшості випадків 50% від вирученої суми віддається прокатнику.

  В Україні прокатниками фільмів є: Інтер-Фільм Концерн, FILM.UA Distribution.

  Запуск

  Перед тим як відкрити кінотеатр, потрібно провести рекламну кампанію по залученню клієнтів. Поставте біля свого закладу афішу з новими надходженнями фільмів і сеансами перегляду.

  Листівки, флаєри, оголошення. Все це прекрасно працює на початку старту. Далі за вас буде працювати "сарафанне радіо".

  Висновки

  Вам знадобиться чималі початкові вкладення для старту в цьому напрямку діяльності. У середньому окупність кінотеатру становить від 3 до 6 років. Прибутковість інвестицій в середньому близько 20%.

  Дивіться також


  23 июля 2019 года

  Запускаємо бізнес з прокату квадроциклів Ідея для туристичних центрів

  Даний бізнес вже давно став популярним як

  Історія успіху: як змінити ковдру і заробити на цьому

  Девід Хаггерті ніяк не міг ужитися зі своєю

  Можливо Вас зацікавить

  Ідея інтернет-бізнесу: Сайт для пошуку коханців

  Є сотні сайтів знайомств, на яких самотні люди шукають собі пару: сайти для євреїв, сайти для одиноких

  View

  Перспективна візуальна мотивація для тих, що худнуть

  Люди, які прагнуть схуднути, потребують сильної мотивації. Це факт і незаперечна істина. Згідно з дослідженнями, більшість «добровольців» кидають цю невдячну затію

  View

  Мільйон доларів за один день

  «Заробити мільйон доларів за один день - неможливо!» - Порахує абсолютна більшість людей, але тільки не американець Джон

  View

  Надувний міні-готель

  В останні кілька років явно спостерігається тенденція затримки і відкладання авіа рейсів у великих аеропортах. У цьому зв'язку, природно,

  View

  Унікальна Березове шампанське за старовинним рецептом

  Виноробство здавна було розвинуте як галузь сільського господарства в південних районах Італії, Франції та Іспанії. Скандинавська країна

  View

  Мобільні купони

  На сайті coolidea.ru знайшла опис цікавої ідеї в дусі часу: купони в мобільному телефоні. Цитую: \"Один з найстаріших способів стимулювання збуту отримав

  View

  Цікава ідея в ритейлі: Покупки в супермаркеті онлайн

  Французька мережа гіпермаркетів E.Leclerc вирішила підвищити лояльність своїх клієнтів, запропонувавши їм нову безкоштовну послугу замовлення товарів онлайн та

  View

  Історії Успіху з Mary Kay

  Коли сьогодні я говорю про ті блага, які маю завдяки компанії «Мері Кей», люди зовсім інакше оцінюють

  View