Ідея прибуткового бізнесу в нерухомості: молодий підприємець видає карту знаменитих домоволодінь

Картер Глетт - 16-річний підліток, учень школи Horace Mann School і молодий починаючий підприємець. Він почав свій бізнес з випуску оригінальних карт Саутгемптона минулого літа. Ідея розробити карту знаменитих місць міста виникла у Картера під час поїздки в Лос-Анджелес, коли вони були на екскурсії в Голлівуді.

Тоді Картер вирішив, що у Саутгемптона теж є місця, які відвідувалися знаменитостями або належать їм і це цілком може стати прибутковим бізнесом.

Він придумав оригінальну карту Саутгемптона Hampton Star Map, яку продає по 7.95 доларів місцевому населенню, ріелторам і туристам і робить це дуже успішно.

Розробкою дизайну і наповненням карти він займався сам, використовуючи інтернет як джерело інформації.


При цьому, за словами самого Картера, якщо він не був упевнений в інформації на 100%, він її не використовував у карті.

Перший тираж карти в кількості 2000 примірників Картер теж замовив на власні заощаджені гроші. Карта надрукована на глянцевому папері з якісними зображеннями знаменитостей, чиї будинки є на карті. У базі карти представлено 65 будинків знаменитих власників та публічних місць, завсідниками яких вони є, починаючи від представників фешн-індустрії (Tory Burch, Calvin Klein), мистецтва (Chuck Close, Julian Schnabel), літератури (EL Doctorow, Tom Wolfe), закінчуючи відомими бізнесменами (David Koch, George Soros) і шоуменами (Steven Spielberg, Russell Simmons).

Юний підприємець Картер Глетт продає свої карти знаменитих володінь через сайт. На сьогоднішній день він продав їх уже близько двохсот (для початку - непогано). Причому покупцями карт є жителі різних країн світу - Франції, Англії, Бангладешу.

Зараз молодий підприємець активно шукає рекламодавців на розміщення в своїй карті знаменитих домоволодінь Саутгемптона і мріє зробити таку ж карту Нью-Йорка, перетворивши своє починання в дохідний бізнес. При цьому підліток успішно навчається в школі, поєднуючи підприємницьку діяльність з навчанням.

Ідея прибуткового бізнесу в нерухомості: молодий підприємець видає карту знаменитих домоволодінь

Інші ідеї прибуткового бізнесу пов'язаного зі знаменитостями:Дивіться також


23 июля 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Костюм для читання книг

Вчені з Массачусетського Технологічного Інституту (абревіатура цієї славнозвісної наукової майданчики - MIT) зробили поки що першу, боязку, експериментальну спробу з'єднати

View

Універсальний спальний мішок для будь-яких погодних умов

Це не спальний мішок, а ціла... Спальна Система-ось як бізнесмени вміють себе називати, щоб у споживача їх

View

Розведення кролів в домашніх умовах

Це, напевно, найбільш популярний серед цих трьох напрямків. Як Ви вже, напевно, не раз чули, що таке м'ясо є дієтичним

View

Підбірка оригінальної реклами дитячих іграшок

Іграшки .. Ми всі колись з радістю веселилися з ними. А може бути хтось іноді повертається в дитинство і

View

Показники лічильника ... в статусі на Одноклассниках

Як відомо, Товариства Власників Житла або Управляючі Компанії ТОВ (дивлячись до чого «відноситься» саме ваш будинок) вимагають

View

Дієтична ідея: Вендингові автомати здорового харчування

Проблема здорового харчування - одна з основних проблем сучасних людей, особливо жителів великих міст. Люди все більше

View

Туристичний bluetooth гід

Тепер в багажному відділенні аеропорту Joze Puсnik Airport in Ljubljana, Словенія, пасажири можуть отримати не тільки багаж, але й туристичний

View

Мобільний додаток для черг

Мабуть, на всій планеті ви не знайдете людину, яка любить стояти в черзі. Але, якщо прості обивателі просто ненавидять черги, то

View