Абонемент на педикюр

Ця історія - про те, як господиня одного салону краси вирішила відразу дві проблеми - глобально-культурну і приватну, економічну. Перше: знайшла спосіб: як навчити росіянок захотіти бути більш доглянутими (з точки зору понять цивілізованого світу). І друге: придумала спосіб - як завантажити правильно - недозавантажених або завантажених нерівномірно майстринь манікюру \ педикюру та машину-апарат.

«У Росії - найкрасивіші жінки» (?)

Господиня салону краси «Лілія», Генрієта Сисоєва, знає про жінок те, про що навіть не здогадуються багато поверхневі глядачі жіночої краси ...

Наші росіянки навчилися-таки робити манікюр. Сьогодні рідко зустрінеш дівчину або даму зрілого віку - з ... ну абсолютно недоглянутими руками.


Від студенток-першокурсниць і до чарівних «бабусь», майже всі відвідують майстрів манікюру як мінімум раз на місяць.

Майже повсюдна відмова від «манікюру в домашніх умовах» Генрієтта Сисоєва пов'язує з повальної модою на послугу з нарощування нігтів.

І хоча сама вона - не схвалює моди на накладні нігті (які, за її глибоке переконання шкодять нігтьової пластини), сама будучи гарячої прихильницею простого - гігієнічного, але зате - регулярного манікюру, «нам всім потрібно віддати належне моді на нарощені нігті і сказати їй - спасибі »- говорить Генрієтта Сисоєва.

Оскільки модні нарощені нігті не зробиш самостійно зламаними щипчиками і тупий пилкою, російські жінки знехотя вивчили дорогу в манікюрний кабінет.

З педикюром ж все йде набагато гірше ...

Це видає - нашу ще поверхневу тягу до «доглянутості» і «модності», каже пані Сисоєва.

За спостереженнями Генрієтти і її колег, господинь інших салонів краси, основний «пік» звернення за послугою педикюру доводиться в Росії на літні місяці.

З травня по кінець вересня потік бажаючих зробити педикюр перевершує можливості салону - майстри і апарат працюють без продиху. «Пік» «піку» припадає на серпень - коли росіянки караваном виїжджають у бік моря, в недовгий літню відпустку.

Як же відкріпити поняття «педикюр» від єдиної асоціації з поняттям «літні босоніжки», думала Генрієтта Сисоєва та ... поставила свій експеримент.

Сьогодні її експерименту виповнився рівно один рік, і салон краси «Лілія» урочисто заявляє - затія вдалася.

Пані Сисоєва пропонує у своєму салоні найсучаснішу і збалансовану за принципом «ціна-якість» послугу - комбінованого педикюру.

Це означає, що основну (і небезпечну - травматичну) роботу по догляду за стопою приймає на себе високотехнологічний сучасний дорогий апарат з обертовими насадками різних швидкостей і жорсткості.

Майстер педикюру тільки вкорочує довжину нігтів, ювелірно працює з вросшими куточками - за потребою, а також виконує (знову ж - за запитом) кольорове покриття нігтів лаком (шелаком) - завершальний «гламурний» штрих.

Обрізний педикюр без апарату - це вчорашній день, говорить Генрієтта Сисоєва. Повністю апаратний педикюр - часто неможливий і теж зарекомендував себе погано. Вихід - педикюр комбінований.

Для того, щоб ця процедура несла горде звання «салонної» і відрізнялася від домашнього розпарювання ніг у тазику, потрібно, щоб у господині салону були в наявності одночасно:

  • А: дівчатка з «золотими руками»
  • і Б: хороший апарат.

Процедура педикюру триває довго - від 50 хвилин до 1:00 20 ...

І вона вельми відповідальна і трудомістка.

Тим не менш, в російських умовах апарат простоює 9 місяців у році, а майстри сидять без роботи, зосередившись виключно на «манікюр».

Таким чином - у майстринь втрачається навик високопрофесійного педикюру, а салон зазнає збитків, оскільки дорогий апарат простоює.

У літні ж місяці, і особливо - в серпні, майстри не встигають розігнути спину, а в деяких салонах від перенавантаження ламається і апарат!

А хто винен? У всьому винні російські жінки, нечупари і бруднулі, які бажають бути «гламурними» тільки там, де це «видно всім», а в «невидних» місцях як би навіть і не миються!

Салон краси «Лілія» поклав край цьому беззаконню. У позаминулому 2011 салон «Лілія» скасував послугу педикюру для випадкових клієнтів «з вулиці» назовсім.

Другим кроком - була скасована попередній запис за телефоном «до майстра на педикюр».

Замість цього всім постійним клієнтам салону і (у вигляді журнальної реклами - всім іншим потенційним клієнтам) була повідомлена інформація про те, що салон «Лілія» починає надавати послугу педикюру виключно для клієнтів, що купили річний абонемент на педикюр.

Річний абонемент був розроблений у двох варіантах:

  • для клієнтів, які потребують процедурі педикюру раз на місяць,
  • і для клієнтів, які потребують педикюрі частіше - раз на три тижні.

Робити педикюр рідше ніж раз на місяць - це вже «відмазки», які скоро призводять до недоглянуті, кажуть майстри салону «Лілія».

Клієнт, який не скористався своїм купленим правом зробити педикюр в певному місяці, просто втрачає один «педикюр», тобто, свої гроші. Все як у фітнес-клубі!

Після нововведення ситуація «Те густо, то пусто» в кабінеті педикюру була ліквідована.

Майстри-перукарі, спостерігаючи нову впорядковане життя своїх колег - без авралів і чаювань, вирішили, що стригтися, фарбуватися і коригувати брови добре б теж - по абонементу. Генрієтта Сисоєва думає над уточненням формату «річний абонемент в салон краси» ...

Педикюр по абонементуДивіться також


18 сентября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Мобільний додаток для програм лояльності

або «Безкоштовний» каву в Ізраїлі Мобільні програми лояльності - це середній клас тренд. Він став можливий завдяки повсюдному поширенню стільникового зв'язку

View

Кіоск обміну валют для мандрівників

Ось ми вже дійшли і до огляду бізнес-ідей, що будують свій молодий бізнес навколо модного і теж дуже молодого «биткоин». Обмінний

View

Паперові балерини дівчата з Черкас

Ася Гонца - так звуть 25-річну танцівницю і художницю (а тепер ще й педагога дитячої арт-студії) робить з паперу

View

Креативна реклама кави і кав'ярень

Мобільний додаток, яке не дозволяє спати за кермом Люди, які багато часу проводять за кермом автомобіля, не

View

Продаж вина келихами

Дуже часто інноваційні ідеї не приймаються суспільством відразу, люди не завжди готові до нового і неординарного,

View

Одяг від комарів

Компанія Spot Cool Stuff випустила лінію одягу під назвою Buzz Off, що означає «відлякувач», яка в своєму

View

Якщо ти бізнесмен-початківець бережися наступних помилок

10 типових помилок бізнесмена-початківця Протягом 14 років, коли я займався власним бізнесом, я вніс пристойну лепту в загальну купу бізнес-помилок.Я також

View

Стікери на ноги для занять спортом

Ходьба босоніж як засіб загартування та зміцнення здоров'я використовувалася ще з часів Стародавньої Греції. «Кожен крок босоніж - зайва

View