Абонемент на педикюр

Ця історія - про те, як господиня одного салону краси вирішила відразу дві проблеми - глобально-культурну і приватну, економічну. Перше: знайшла спосіб: як навчити росіянок захотіти бути більш доглянутими (з точки зору понять цивілізованого світу). І друге: придумала спосіб - як завантажити правильно - недозавантажених або завантажених нерівномірно майстринь манікюру \ педикюру та машину-апарат.

«У Росії - найкрасивіші жінки» (?)

Господиня салону краси «Лілія», Генрієта Сисоєва, знає про жінок те, про що навіть не здогадуються багато поверхневі глядачі жіночої краси ...

Наші росіянки навчилися-таки робити манікюр. Сьогодні рідко зустрінеш дівчину або даму зрілого віку - з ... ну абсолютно недоглянутими руками.


Від студенток-першокурсниць і до чарівних «бабусь», майже всі відвідують майстрів манікюру як мінімум раз на місяць.

Майже повсюдна відмова від «манікюру в домашніх умовах» Генрієтта Сисоєва пов'язує з повальної модою на послугу з нарощування нігтів.

І хоча сама вона - не схвалює моди на накладні нігті (які, за її глибоке переконання шкодять нігтьової пластини), сама будучи гарячої прихильницею простого - гігієнічного, але зате - регулярного манікюру, «нам всім потрібно віддати належне моді на нарощені нігті і сказати їй - спасибі »- говорить Генрієтта Сисоєва.

Оскільки модні нарощені нігті не зробиш самостійно зламаними щипчиками і тупий пилкою, російські жінки знехотя вивчили дорогу в манікюрний кабінет.

З педикюром ж все йде набагато гірше ...

Це видає - нашу ще поверхневу тягу до «доглянутості» і «модності», каже пані Сисоєва.

За спостереженнями Генрієтти і її колег, господинь інших салонів краси, основний «пік» звернення за послугою педикюру доводиться в Росії на літні місяці.

З травня по кінець вересня потік бажаючих зробити педикюр перевершує можливості салону - майстри і апарат працюють без продиху. «Пік» «піку» припадає на серпень - коли росіянки караваном виїжджають у бік моря, в недовгий літню відпустку.

Як же відкріпити поняття «педикюр» від єдиної асоціації з поняттям «літні босоніжки», думала Генрієтта Сисоєва та ... поставила свій експеримент.

Сьогодні її експерименту виповнився рівно один рік, і салон краси «Лілія» урочисто заявляє - затія вдалася.

Пані Сисоєва пропонує у своєму салоні найсучаснішу і збалансовану за принципом «ціна-якість» послугу - комбінованого педикюру.

Це означає, що основну (і небезпечну - травматичну) роботу по догляду за стопою приймає на себе високотехнологічний сучасний дорогий апарат з обертовими насадками різних швидкостей і жорсткості.

Майстер педикюру тільки вкорочує довжину нігтів, ювелірно працює з вросшими куточками - за потребою, а також виконує (знову ж - за запитом) кольорове покриття нігтів лаком (шелаком) - завершальний «гламурний» штрих.

Обрізний педикюр без апарату - це вчорашній день, говорить Генрієтта Сисоєва. Повністю апаратний педикюр - часто неможливий і теж зарекомендував себе погано. Вихід - педикюр комбінований.

Для того, щоб ця процедура несла горде звання «салонної» і відрізнялася від домашнього розпарювання ніг у тазику, потрібно, щоб у господині салону були в наявності одночасно:

  • А: дівчатка з «золотими руками»
  • і Б: хороший апарат.

Процедура педикюру триває довго - від 50 хвилин до 1:00 20 ...

І вона вельми відповідальна і трудомістка.

Тим не менш, в російських умовах апарат простоює 9 місяців у році, а майстри сидять без роботи, зосередившись виключно на «манікюр».

Таким чином - у майстринь втрачається навик високопрофесійного педикюру, а салон зазнає збитків, оскільки дорогий апарат простоює.

У літні ж місяці, і особливо - в серпні, майстри не встигають розігнути спину, а в деяких салонах від перенавантаження ламається і апарат!

А хто винен? У всьому винні російські жінки, нечупари і бруднулі, які бажають бути «гламурними» тільки там, де це «видно всім», а в «невидних» місцях як би навіть і не миються!

Салон краси «Лілія» поклав край цьому беззаконню. У позаминулому 2011 салон «Лілія» скасував послугу педикюру для випадкових клієнтів «з вулиці» назовсім.

Другим кроком - була скасована попередній запис за телефоном «до майстра на педикюр».

Замість цього всім постійним клієнтам салону і (у вигляді журнальної реклами - всім іншим потенційним клієнтам) була повідомлена інформація про те, що салон «Лілія» починає надавати послугу педикюру виключно для клієнтів, що купили річний абонемент на педикюр.

Річний абонемент був розроблений у двох варіантах:

  • для клієнтів, які потребують процедурі педикюру раз на місяць,
  • і для клієнтів, які потребують педикюрі частіше - раз на три тижні.

Робити педикюр рідше ніж раз на місяць - це вже «відмазки», які скоро призводять до недоглянуті, кажуть майстри салону «Лілія».

Клієнт, який не скористався своїм купленим правом зробити педикюр в певному місяці, просто втрачає один «педикюр», тобто, свої гроші. Все як у фітнес-клубі!

Після нововведення ситуація «Те густо, то пусто» в кабінеті педикюру була ліквідована.

Майстри-перукарі, спостерігаючи нову впорядковане життя своїх колег - без авралів і чаювань, вирішили, що стригтися, фарбуватися і коригувати брови добре б теж - по абонементу. Генрієтта Сисоєва думає над уточненням формату «річний абонемент в салон краси» ...

Педикюр по абонементуДивіться також


22 ноября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Сервіс бронювання автопарковок по всьому світу

Проект бронювання автопарковок, запропонований Ентоні Эскинази (Anthony Eskinazi) - генеральним директором і засновником компанії Park at my House («Припаркуйся біля

View

Презервативи для підлітків

Ранній підлітковий секс - серйозна проблема нинішнього століття. Згідно зі статистикою, сьогоднішні підлітки стають сексуально активними вже

View

Креативна реклама авіакомпанії з знаменитостями у ванній і ліжка

Південноафриканська бюджетна авіакомпанія Kulula, яка є дочірнім підрозділом регіонального перевізника Comair, поінформувала своїх нинішніх і потенційних клієнтів про зміни

View

Цікава ідея інтернет-бізнесу: Добірки музичних хітів міст світу

Інтернет відкриває безмежні можливості для фанатів музики, які можуть знайти в мережі будь-які композиції згідно своїм смакам

View

Готель-літаюча тарілка

Епідемія літаючих тарілок, що почалася в 1947 році вляглася тільки зараз. П'ятдесят років тому НЛО або

View

Дерев'яний еко-фільтр для кави накопичує аромат кави

Фільтр Canadiano - це не просто еко-виріб, це не просто красивий «хипстерский» (як стверджують самі виробники!) фільтр для кави,

View

Охолоджений чай з тапиокой Bubble Tea

Цей незвичайний чайний напій придумала підприємниця з Тайвані Лін Хси Хуі (Lin Hsiu Hui). Ідея подавати

View

Продаж брудної води

У Нью-Йорку з'явилися автомати з продажу бутильованої води, але не звичайної чистої питної води, а брудною, зараженої хвороботворними бактеріями, що

View