Воркшопи для клієнтів

Привернути увагу до бренду і знайти лояльність споживачів в сучасних умовах жорстокої конкуренції і перенасиченості ринку не просто. Традиційні канали залучення клієнтів, такі як низька ціна, масова реклама вже не гарантують успішних продажів. Деякі гуру маркетингу вважають, що майбутнє маркетингу - у відносинах із споживачами. Тому сьогодні все більше компаній в світі повертаються до персоніфікованих продажу та індивідуальним взаємодії з клієнтами, працюючи з кожним клієнтом так, ніби він єдиний.

На сайті ми не раз приводили оригінальні ідеї маркетингових кампаній, націлені на завоювання лояльності клієнтів. Пропонуємо вашій увазі ще одну цікаву ідею меблевої компанії ShackletonThomas з Вермонта, яка придумала влаштовувати регулярні воркшопи для клієнтів, щоб завоювати їхню лояльність.


На цих воркшопах (Naked Table), які проходять по вихідних учасники займаються тим, що вчаться майструвати обідні столи власними руками. Для хенд-мейд меблів використовуються заготовки з клена, який росте в місцевих лісах в околицях Вермонта.

Учасники воркшопів також мають можливість відвідати екскурсію по лісі, яку проводить місцевий лісник, розповідаючи гостям про особливості дерев, які використовуються для виробництва меблів. Захід триває два дні, в перший з яких учасники усі разом виготовляють столи, а в другій - відзначають свої успіхи в меблевому ремеслі святковим банкетом за столами власного виробництва.

Далі ці столи, у виробництві яких брали участь звичайні споживачі, направляються в меблевий цех для остаточної доробки. Кожен стіл має індивідуальний сертифікат, в якому вказана порода дерева, з якого він зроблений і імена людей, які брали участь у його виробництві.

Участь у воркшопах платне, вартість залежить від набору послуг, що включаються в програму заходу. Так, наприклад, вартість участі у вересневому заході склала 1600 доларів на двох, вартість були включені святковий бенкет та подарункова футболка.

Вартість жовтневого воркшопу для клієнтів складе 3200 доларів, у програмі заходу дводенне проживання в готелі, харчування, екскурсії на фабрику і в ліс.

Подібні воркшопи для клієнтів, мета яких привернути увагу до компанії і залучення споживачів у процес створення продукту, можуть слугувати чудовим прикладом того, як можна перетворити маркетинговий захід у розвага для місцевих жителів і додаткове джерело прибутку для компанії.

 Воркшопи для клієнтів

sp1.gif


Дивіться також


27 января 2020 года

Чищення килимів простий і вигідний бізнес

Я хочу розповісти вам про ідею бізнесу, що вимагає мінімальних

Незвичайна бізнес ідея: машина з переробки офісного паперу в туалетну

Японська компанія винайшла оригінальну, але головне

Собачі «презенти» поштою їх господарям

В Іспанії порядку з собаками на вулицях все ще

Можливо Вас зацікавить

Собаки-партнери

Унікальний собачий розплідник відкрила благодійна організація «Canine Partners». У ньому готують не просто собак, але друзів, або, як полюбляють називати

View

Airbnb по-азійському: надаємо житло в оренду тільки «своїм»

Модний тренд під назвою sharing economy («розподілена економіка») - це бізнес Airbnb і йому подібні його «клони». Тепер з'явився новий клон

View

Розумні годинник з функцією фітнес-трекера

Сьогодні світ спортсменів техно-гиків насолоджується модою на новий девайс - так званий фітнес-трекер. Фітнес-трекер - це ношений гаджет, натільний технологія і

View

Інтернет-магазин створює креативні пари «нових» рукавичок з распарованных «потеряшек»

Ніщо так не втрачається (після шкарпеток, зрозуміло!) як рукавички в зимовий час!.. (Після того, як ви переварили цю банальність - йдемо

View

Енергетичні жувальні цукерки для жінок

Ринок енергетичних напоїв зростає величезними темпами. Згідно рекламним відгуками, від вживання енергетиків поліпшується самопочуття, зникає втома

View

Шоколадні ліки

Заробити на фармацевтичному ринку можна непогано, але проблематично втиснутися в нього, так як він вже захоплений кількома найбільшими світовими компаніями.

View

Розведення форелі складний бізнес з великими вкладеннями

Форель давно стала користуватися популярністю, як в Україні, так і в Росії. Але для нас це швидше

View

Техніка креативності: Плюси і мінуси

Згубну однобокість мислення, коли в відкривається перед нами перспективі ми бачимо або тільки «плюси» або тільки «мінуси», можна

View