Воркшопи для клієнтів

Привернути увагу до бренду і знайти лояльність споживачів в сучасних умовах жорстокої конкуренції і перенасиченості ринку не просто. Традиційні канали залучення клієнтів, такі як низька ціна, масова реклама вже не гарантують успішних продажів. Деякі гуру маркетингу вважають, що майбутнє маркетингу - у відносинах із споживачами. Тому сьогодні все більше компаній в світі повертаються до персоніфікованих продажу та індивідуальним взаємодії з клієнтами, працюючи з кожним клієнтом так, ніби він єдиний.

На сайті ми не раз приводили оригінальні ідеї маркетингових кампаній, націлені на завоювання лояльності клієнтів. Пропонуємо вашій увазі ще одну цікаву ідею меблевої компанії ShackletonThomas з Вермонта, яка придумала влаштовувати регулярні воркшопи для клієнтів, щоб завоювати їхню лояльність.


На цих воркшопах (Naked Table), які проходять по вихідних учасники займаються тим, що вчаться майструвати обідні столи власними руками. Для хенд-мейд меблів використовуються заготовки з клена, який росте в місцевих лісах в околицях Вермонта.

Учасники воркшопів також мають можливість відвідати екскурсію по лісі, яку проводить місцевий лісник, розповідаючи гостям про особливості дерев, які використовуються для виробництва меблів. Захід триває два дні, в перший з яких учасники усі разом виготовляють столи, а в другій - відзначають свої успіхи в меблевому ремеслі святковим банкетом за столами власного виробництва.

Далі ці столи, у виробництві яких брали участь звичайні споживачі, направляються в меблевий цех для остаточної доробки. Кожен стіл має індивідуальний сертифікат, в якому вказана порода дерева, з якого він зроблений і імена людей, які брали участь у його виробництві.

Участь у воркшопах платне, вартість залежить від набору послуг, що включаються в програму заходу. Так, наприклад, вартість участі у вересневому заході склала 1600 доларів на двох, вартість були включені святковий бенкет та подарункова футболка.

Вартість жовтневого воркшопу для клієнтів складе 3200 доларів, у програмі заходу дводенне проживання в готелі, харчування, екскурсії на фабрику і в ліс.

Подібні воркшопи для клієнтів, мета яких привернути увагу до компанії і залучення споживачів у процес створення продукту, можуть слугувати чудовим прикладом того, як можна перетворити маркетинговий захід у розвага для місцевих жителів і додаткове джерело прибутку для компанії.

 Воркшопи для клієнтів

sp1.gif


Дивіться також


23 августа 2019 года

Чищення килимів простий і вигідний бізнес

Я хочу розповісти вам про ідею бізнесу, що вимагає мінімальних

Незвичайна бізнес ідея: машина з переробки офісного паперу в туалетну

Японська компанія винайшла оригінальну, але головне

Собачі «презенти» поштою їх господарям

В Іспанії порядку з собаками на вулицях все ще

Можливо Вас зацікавить

Кафе для велосипедистів

У місті Сан-Паулу, що в Бразилії, є кафе Aro 27, «заточене» під тусовки модних прихильників розвитку велоруху. Цю «субкультуру» відразу видно

View

Пожувати олівці

Англійська компанія Concentrate випустила новий дизайн олівців, які на їхню думку, допоможуть студентам і школярам у навчанні. Відмінною особливістю цих

View

Шоколад з верблюжого молока

Шоколад недарма називають \"їжею богів\". Здавна шоколад був призначений для воїнів, дворянства і священиків. Ацтеки вважали, що шоколад здатний

View

Прибуткова відео-консультації стиліста салону

В умовах кризи компанії всіма способами намагаються продемонструвати свою лояльність до своїх клієнтів. Салон Plan B Salon

View

Креативна реклама жувальної гумки Beldent руйнує стереотипи

З одного боку, поширені у суспільстві переконання є одним з найефективніших інструментів, що використовуються рекламістами і маркетологами.

View

Игрофикация у виробництві пісуарів: музичний пісуар

Вже давно в усьому світі паби і ресторани «з чоловічим характером» (наприклад, спортивні бари) обладнуються пісуарами

View

Театр для глухих

За статистикою, кожна дев'ята людина в світі має проблеми зі слухом. У Росії інвалідів по слуху і слабочуючих громадян

View

Доставка одягу з бутіка в готельний номер

Модна послуга - Room Shopping - шопінг не виходячи з номера амстердамського готелю Один з готелів міста Амстердама

View