Бізнес розваги

«Дозволь мені розважити тебе» - співав колись Фредді Мерк'юрі.

Кожен хоче, але не кожен може. Від деяких, що намагаються тебе розважити, краще втекти за тридев'ять земель, заткнувши вуха (згадайте, хоча б, розважальні канали сучасного вітчизняного телебачення).

Ми сподіваємося, що нас читають люди, що володіють гарним смаком і збирають ідеї бізнесу для того, щоб коли-небудь втілити їх, переосмислені і перевершені у своєму власному успішному справі. На ваш суд ми і представляємо найбільш цікаві бізнес ідеї розваг, які прийшли в голови, в основному, нашим західним колегам. Вивчайте - які бізнес ідеї розвивати - можна (а які, на ваш погляд, не можна). Адже для стимуляції роботи власної геніальної думки, було б тільки від чого відштовхнутися.


Отже, представляємо вашій увазі першу бізнес ідею розваг з нашого тематичного огляду.

Бізнес Парк відпочинку в аеропорту«Парк відпочинку» в аеропорту... . Насправді ідея бізнесу зрозуміла і прозора і навіть - не нова. І подібну «рекреаційну зону» можна (і, напевно, потрібно) споруджувати не тільки в аеропортах. Ось ви і займетеся цим (було б бажання)! Фішка цієї бізнес-ідеї полягає в тому, що такі популярні колись поняття як «зимовий сад», «оранжерея» або «дендраріум» нині чомусь виявилися майже забуті. А адже городянам, які живуть в кам'яних джунглях, так не вистачає острівця ідеального клімату і просто зеленої зони! Подумайте: якщо їх не вистачало городянам 19 століття, то вже городянам 21 століття їх бракує тим більше! Ніша ринку більш ніж вільна!

Ну а наступна бізнес ідея розваг, м'яко кажучи, про-оччень трудомістка у виконанні. І навряд чи вона буде комусь під силу. Але просто задуматися над безбашенностью як інвесторів, так і організаторів цього проекту - варто.

 

Опера, виконувана в басейні - над і під водою з аквалангом. А точніше - оперне шоу. Зрозуміло, таке могли придумати тільки німці - так вони і придумали. Перейшовши за посиланням, ви побачите навіть відео цього заходу, розміщене на ютьюб. Чому ж - німці? Ну, по-перше, Вагнер. В операх Вагнера русалки - плавають уздовж Рейну,чухають свої золоті коси і співають, співають. Сто років такого співу не могли не навести німців (а вони - традиційні фанати Вагнера) на думку про те, що співачок можна перенести в їх рідну стихію. Так і народилася ідея для бізнесу, ідея розваги «по-особливому»...

А по-друге... Пригадується набоковское міркування про те, що криє в собі важко перекладається російське поняття «вульгарність». Набоков весь час говорив, розмірковуючи про вульгарності, про те, що німці (сучасні йому) - самий вульгарний народ. І наводив свій класичний приклад вульгарності, коли один німецький юнак, щоб завоювати увагу й прихильність однієї дівчини, плавав у ставку перед її вікнами, в обнімку з двома білими лебедями (тримаючи їх по черзі за шиї) і співаючи при цьому арію або якийсь романс. Чи Не правда - нагадує бізнес-ідею водного оперного шоу?

Але розважати - так розважати. А хто розважає народ тисячоліттями? Правильно - ярмаркові танцюристи, циркачі, актори... Його величність Театр, у всіх його іпостасях. Або ж просто «шоу» - як навчили нас говорити американці.

Самий класичний спосіб відібрати гроші у населення, при цьому - розважаючи його - це організувати будь театральне або просто театралізоване - видовищне шоу. Якщо ви думаєте так, то ви правильно думаєте!

Тільки от для того, щоб ваша бізнес-ідея розваг (якщо вона у вас вже є!) змогла якось відмежуватися від ваших численних конкурентів і привернути гроші закоханих у вашу ідею інвесторів (!), вона повинна нести в собі щось революційне і вабить, то - чого ще ніколи не було (або те, що коли-то давно вже було, але про що все вже давно призабули - підказуємо ми вам). Ну... або в такому поєднанні, в якому це ще ніхто до вас не поєднував...

Бізнес You Tube - театрВізьмемо вже створену (а шкода!) ідею, що вразила нас своєю геніальною простотою. Вуличний «You Tube Театр»!

Ідея дивитися улюблені ролики - на великому екрані в компанії попкорну і приємних молодих людей обох статей - це, звичайно, імітація «справжнього», «дорослого» кінотеатру, весела гра великих дітей у «дорослі дочки-матері». В цьому і полягає її драйв! Зробити «як у дорослих», але зі своїм контентом. Якщо ви перейнялися цим драйвом, то швидше переходьте за ссылке.

і читайте весь матеріал цілком - ви ж іще не знаєте - який дизайн цього чудового вуличного кінотеатру! А дизайн такий, що пальчики оближеш!

До речі, ось вам готова бізнес-ідея для вуличного кінотеатру. Але для початку дайте відповідь на питання нехитрого тесту...

 

   

   

 • Ви любите вінтаж?

   

   

 • Ви любите вінтажний гламур?

   

   

 • Ви любите старе кіно, наприклад, «Золотий вік Голлівуду»? (Поясню, це фільми, відзняті в проміжку між 1930-ми і 1950-ми роками).

   

   

 • Чи відвідуєте ви (а може бути - організовуєте самі) тематичні ретроспективи - покази старих фільмів?

   

   

 

Тепер наступна порція питань.

 

   

   

 • Ви любите влаштовувати флешмоби на вулицях, читати про них?

   

   

 • Вам по душі стріт-арт?

   

   

 • Вам подобається ідея - креативно (і до кращого!) міняти вигляд міста і подобаються вам ті, хто це робить?

   

   

 • Ну і нарешті, приводить вас в трепет історія свого міста і своєї країни, наприклад, хотіли б ви побачити вулиці рідного міста такими, якими вони виглядали, скажімо, хоча б 50, 60, 70 років тому?

   

   

 

Тоді слухайте - немає нічого простіше - поєднати всі ці «хочу» в одному флаконі.

Організуйте вуличний (тобто, відкритий) «вінтажний кінотеатр» подібно до того, який вже зробили студенти міста Детройта.

Крутіть в цьому кінотеатрі - дуже старе кіно. Нехай перед очима здивованих (а згодом - вдячних) городян миготять кадри (так хочеться сказати - трофейних) чорно-білих кінострічок. Нехай з величезного екрану (поставленого вашими руками) в сучасний мегаполіс, забув про те, що таке справжні стиль, шик і гламур, зроблять крок на своїх тонких каблучках діви «трофейних» стрічок, стиль яких до дрібної рисочки знали напам'ять наші бабусі та прабабусі) - Зара Леандр, Марлен Дітріх, Інгрід Бергман... а так само - Елізабет Тейлор, Бріжіт Бардо, Даніель Дар'є...

І хай як завжди безквиткові хлопчаки обліплять сусідські даху і гілки міцних дерев - милуючись здалеку «цим кіном».

Так народжуються майбутні кіномани. Так формується покоління, яке через 15, 20, 25 років переверне мистецтво і саме увійде в історію. А ініціатором цього грандіозного «флешмобу» станете ви.

 

***

 

А якщо у вас вже є своє шоу? Все одно вам допоможе наш матеріал! З цим впорається наступна ідея бізнесу нашого огляду ідей розваг.

Бізнес Послуги підбору нянь для театралівПослуги з підбору нянь для завзятих театралів. Дуже незвичайна ідея бізнесу, пов'язана з розвагами - побічно, але.. лише на перший погляд.

Ви напевно знаєте про те, що молоді мами і молоді пари, що мають дуже маленьку дитину, не можуть піти практично нікуди - а особливо в хороший театр. Таким чином, театри втрачають левову частку своєї цільової (і платоспроможною) аудиторії. Молоді, інтелектуальні, прагнуть в театр люди сидять вдома з дитиною і вимушено дивляться телевізор. А коли дитина підросте... хочеться сказати словами Гамлета - «конячка з голоду помре». А саме, відбудеться ось що: культурний смак у батьків підрослого дитини - потихеньку атрофується, звичка сидіти вдома, загрузнувши у життєвій метушні, зміцниться (не дай бог), і через роки три молода сімейна пара може постати перед нами - парою обивателів, які забули про слово «театр» назавжди.

Ось найкращий приклад того, що для бізнесмена означає - «розглядати в перспективі!» Театри, придумали цю саму «Послугу нянь для театралів» виховують і плекають свою цільову аудиторію, не тільки закликаючи їх в театри - сьогодні, але і думаючи «на перспективу», думаючи про «завтра» своїх клієнтів, про те, якими стануть їхні молоді глядачі через кілька років вимушеного обивательського буття, якщо їм вчасно не допомогти таким простим і оригінальним способом!

До речі, сучасні ресторани (в розвинених країнах) вирішують цю проблему простіше - вони запрошують до себе мам зі слінгами, вони не звертають уваги на бігають по ресторану дітей. Але театр - заклад консервативне... Тому єдиним геніальним виходом тут дійсно залишається - послуга нянь!

А наступна ідея бізнесу, пов'язаного з розвагами, оповідає про прямо протилежної цільової групи. Отже, від проблем юних батьків та їх немовлят - до літнім людям.

#image.jpgВы думаєте, літнім людям не потрібно розважатися? А ось бізнесмени так не вважають!

Стимулювати інтерес літніх людей до життя - ось місія цих ігрових майданчиків, придуманих німецькими підприємцями з міста Нюренберга. На ігровий майданчик пускають, до речі, тільки тих, кому вже виповнилося 60.

Для того, щоб придумати бізнес ідею і почати з ентузіазмом втілювати її в життя - шукайте ту цільову аудиторію, яка вам відома, цікава і близька. А якщо ваша цільова аудиторія - це всі люди ( і таке теж буває), то тоді - шукайте місію, яку ви хочете втілити в життя, розділивши її з усіма людьми. Так, як роблять автори майже всіх бізнес ідей розваг, представлених в цьому огляді.

 

 


Дивіться також


22 ноября 2019 года

Креативна соціальна реклама товариства захисту тварин

Громадська організація «Люди за етичне поводження

Паличка місвак-органічна зубна щітка

Органічна биоразлагаемая зубна щітка з дерева Salvadora

Благодійний проект монетизує і заохочує всі ваші добрі вчинки

Засновник стартапу Blue Dot прийшов до своєї ідеї

Можливо Вас зацікавить

Тимчасові портативні будинку-голку

або альтернатива наметів Портативні будинки, які легко можуть бути перевезені автомобілем в будь-яку точку земної кулі, придумав інженер з Аляски Дон

View

Прибуткова ідея шлюбного бізнесу: як заробити на мрії

Схема заробітку онлайн проектів на чужій мрії стала вже досить поширеною. Її щосили використовують підприємливі інтернет-підприємці, давно оцінивши

View

Антикризовий метод продажів

У кризові часи, коли клієнти попроще намагаються перейти на більш дешеві товари, а клієнти хитріше де

View

Як знайти те що ви любите робити

На написання цієї статті мене надихнула мова Стіва Джобса перед випускниками Стенфордського Університету.У ній він дав

View

Віртуальний наречений

Віртуальні подружки вже далеко не новина, більше того, в Японії існують навіть віртуальні дружини. Але віртуальних женихів ще ніхто не

View

Як купити бізнес в Болгарії

Болгарія - одна з найбільш вигідних країн для інвестицій у бізнес зважаючи своєї зручності і простоти.Природно, можна відкрити фірму в

View

Прибуткова бізнес ідея: Діаманти з праху померлого

Компанія LifeGem з Чикаго винайшла оригінальний спосіб увічнення пам'яті померлих рідних і близьких, вважаючи, що покійні

View

Як збільшити продажі туркомпанії

Цікаву ідею залучення нових клієнтів туристичного сайту прочитала в книзі Кріса Бэгготта «E-mail маркетинг працює!» Суть її в наступному. Прагнучи

View