Навушник на одне вухо для велосипедистів

Коли Кевін Гольдштейн (Kevin Goldstein) 4 року почав їздити на велосипеді, він не слухав музику під час їзди з міркувань безпеки. Потім йому це набридло, і він став слухати музику в одне вухо, що теж дуже дратувало. «Мене бісило те, що половина звуку губилася, - говорить Кевін, - і я мріяв: от якби хтось додумався з'єднати два звукових каналу в один!»

Напевно, багатьом відомо, що звук в навушниках розподіляється на лівий і правий, тому якщо слухати один навушник з двох, частина звуку буде пропадати, а разом з цим значно впаде якість звуку.

Ніхто, як з'ясувалося, не додумався з'єднати лівий і правий навушники», тому Кевін Гольдштейн вирішив зробити це самостійно. Так з'явилося на світ навушник на одне вухо під назвою One Good Earbud - Один Чудовий Навушник.


Продажі цих навушників, які представлені в трьох різних моделях, стартували в березні 2010 року. За рік було продано більше тисячі примірників навушника для велосипедистів One Good Earbud.

В основному продажі здійснювалися в режимі онлайн на сайті, створеному Кевіном в честь свого новоспеченого продукту. Але також багато магазинів, які торгують велосипедами та приладдям до них, виявили бажання мати на своїх полицях динамік для велосипедистів.

Але, як з'ясувалося невдовзі, винахід Кевіна Гольдштейна має набагато більш широку споживчу аудиторію - не тільки велосипедисти увійшли в ряди користувачів навушника на одне вухо One Good Earbud.

Люди, які регулярно займаються бігом, теж по достоїнству оцінили навушник, спочатку призначений для велосипедистів. Вони теж стикаються з тією ж самою проблемою. З одного боку, необхідно чути, що відбувається навколо в цілях безпеки, з іншого боку, пробігтися під звуки улюбленої мелодії куди набагато приємніше.

Таким чином, безпека - це якраз те, що рухає людьми, які віддають перевагу «один чудовий навушник» двом звичайним. Але є й інша група людей, для яких це винахід стало справжнім відкриттям, і справа зовсім не в безпеці. Мова йде про людей, які глухі наполовину, тобто на одне вухо. Вони так само люблять слухати музику, але у зв'язку зі своєю фізичною вадою, не можуть повною мірою насолодитися звуком у звичайних навушниках.

І це ще один яскравий приклад того, як людина, зацікавлений у вирішенні власної проблеми, вирішує проблему величезної кількості людей і виходить на ринок з затребуваним продуктом.

Вартість гарнітури на одне вухо One Good Earbud коливається від 20 до 27 доларів, ціна залежить від обраної моделі.

Винахід Кевіна Гольдштейна має набагато більш широку споживчу аудиторію - не тільки велосипедисти увійшли в ряди користувачів навушника на одне вухо One Good Earbud, ними стали спортсмени - любителі бігу, а також люди, глухі на одне вухо.Дивіться також


22 ноября 2019 года

Як відкрити бар покрокова інструкція

Якщо у Вас є величезне бажання

Відправка праху померлих вихованців у космос

І в космос досі там запускають жучек ... З якою

Доставка електронної кореспонденції - краща альтернатива поштовій службі

Інтернет-компанії розоряють американську пошту Інтернет-стартапи Zumbox, Manilla і Doxo, що пропонують послуги

Ідея бізнесу для фанатів: Персональні коментарі для футбольних фанатів

Багато фанатів футболу мріють про переможний гол, який би

Можливо Вас зацікавить

Гель який зупиняє кровотечу миттєво

Veti-Gel так називається винахід студента Нью-Йоркського Університету (New York University або, скорочено - NYU). Ім'я 20-річного студента факультету біоматеріалів

View

Біллборд із запахом смаженого м'яса

Щоб привернути увагу споживачів, рекламісти і рекламодавці винаходять нові оригінальні ходи в рекламі, яка останнім часом стає

View

Лист подяки Всесвіту

Все або майже все має початок, середину і кінець. З цим ніхто не стане сперечатися. Однак, починаючи що-небудь робити, ми

View

Світлодіодні сережки: «камінчики» з LED підсвічуванням

Там шепочуться білі ночі мої Про чиюсь високою й таємницею любові. І все перламутром і яшмою

View

VIP-готель для собак

Ідея організації VIP-готелю для собак вже не виглядає такою безглуздою після того, як у світі стали з'являтися готелі

View

РЕТРО І ЕКСКЛЮЗИВ

Багато починаючі підприємці намагаються знайти такі ідеї малого бізнесу, які вимагають мінімальних фінансових вкладень або зовсім не вимагають

View

Виробництво заморожених фруктів і овочів

Шокова заморозка продуктів - технологія, використовуючи яку, продукт довгий час буде залишатися свіжим і не втратить

View

Готель майбутнього: номери в каналізаційних трубах

У парку австрійського міста Лінц відкритий незвичайний готель. Номери готелю являють собою стандартні каналізаційні труби діаметром 2 метри і

View