Навушник на одне вухо для велосипедистів

Коли Кевін Гольдштейн (Kevin Goldstein) 4 року почав їздити на велосипеді, він не слухав музику під час їзди з міркувань безпеки. Потім йому це набридло, і він став слухати музику в одне вухо, що теж дуже дратувало. «Мене бісило те, що половина звуку губилася, - говорить Кевін, - і я мріяв: от якби хтось додумався з'єднати два звукових каналу в один!»

Напевно, багатьом відомо, що звук в навушниках розподіляється на лівий і правий, тому якщо слухати один навушник з двох, частина звуку буде пропадати, а разом з цим значно впаде якість звуку.

Ніхто, як з'ясувалося, не додумався з'єднати лівий і правий навушники», тому Кевін Гольдштейн вирішив зробити це самостійно. Так з'явилося на світ навушник на одне вухо під назвою One Good Earbud - Один Чудовий Навушник.


Продажі цих навушників, які представлені в трьох різних моделях, стартували в березні 2010 року. За рік було продано більше тисячі примірників навушника для велосипедистів One Good Earbud.

В основному продажі здійснювалися в режимі онлайн на сайті, створеному Кевіном в честь свого новоспеченого продукту. Але також багато магазинів, які торгують велосипедами та приладдям до них, виявили бажання мати на своїх полицях динамік для велосипедистів.

Але, як з'ясувалося невдовзі, винахід Кевіна Гольдштейна має набагато більш широку споживчу аудиторію - не тільки велосипедисти увійшли в ряди користувачів навушника на одне вухо One Good Earbud.

Люди, які регулярно займаються бігом, теж по достоїнству оцінили навушник, спочатку призначений для велосипедистів. Вони теж стикаються з тією ж самою проблемою. З одного боку, необхідно чути, що відбувається навколо в цілях безпеки, з іншого боку, пробігтися під звуки улюбленої мелодії куди набагато приємніше.

Таким чином, безпека - це якраз те, що рухає людьми, які віддають перевагу «один чудовий навушник» двом звичайним. Але є й інша група людей, для яких це винахід стало справжнім відкриттям, і справа зовсім не в безпеці. Мова йде про людей, які глухі наполовину, тобто на одне вухо. Вони так само люблять слухати музику, але у зв'язку зі своєю фізичною вадою, не можуть повною мірою насолодитися звуком у звичайних навушниках.

І це ще один яскравий приклад того, як людина, зацікавлений у вирішенні власної проблеми, вирішує проблему величезної кількості людей і виходить на ринок з затребуваним продуктом.

Вартість гарнітури на одне вухо One Good Earbud коливається від 20 до 27 доларів, ціна залежить від обраної моделі.

Винахід Кевіна Гольдштейна має набагато більш широку споживчу аудиторію - не тільки велосипедисти увійшли в ряди користувачів навушника на одне вухо One Good Earbud, ними стали спортсмени - любителі бігу, а також люди, глухі на одне вухо.Дивіться також


23 июля 2019 года

Як відкрити бар покрокова інструкція

Якщо у Вас є величезне бажання

Відправка праху померлих вихованців у космос

І в космос досі там запускають жучек ... З якою

Доставка електронної кореспонденції - краща альтернатива поштовій службі

Інтернет-компанії розоряють американську пошту Інтернет-стартапи Zumbox, Manilla і Doxo, що пропонують послуги

Ідея бізнесу для фанатів: Персональні коментарі для футбольних фанатів

Багато фанатів футболу мріють про переможний гол, який би

Можливо Вас зацікавить

Креативна зовнішня реклама магазину коміксів ComicShop

Ми звикли до того, що навіть креативна реклама рідко виходить за рамки обраного рекламного формату. Таким чином, відрізняється, в

View

Новий спосіб діагностики залізодефіцитної анемії

або міні-лабораторія на базі стільникового телефону. Мета цього винаходу - діагностувати приховану анемію у жінок із країн.

View

Чому так страшно відкривати свій власний бізнес

У цій статті ми торкнемося дуже актуальне питання, з яким стикається будь починаючий підприємець, або ж ті, хто так і

View

Індивідуальні знижки від супермаркету

Індивідуальний підхід до клієнта - це запорука успіху будь-якого бізнесу у сфері продажу товарів або послуг. При цьому ступінь

View

Цікава підводні ресторани

Пропонуємо вашій увазі два підводних ресторану - один на Мальдівах, а другий - в Ейлаті, Ізраїлі. Обід в підводних ресторанах порівняємо з

View

Як почати власний бізнес

Напевно багато, і не раз, замислювалися про те, що пора б уже починати свій бізнес, який реально буде працювати і

View

Незвичайний соціальний проект

Засновник компанії TOMS Блейк Микоски під час своєї подорожі по Аргентині був вражений бідністю, в якій живуть аргентинські діти.

View

Незвичайна останній вечерю смертника

Перетворити смерть у розвага вирішив двадцятичотирирічний підприємець з Торонто Підлогу Ніл. Він вирішив, що смерть відомих людей, це

View