Як відкрити бар покрокова інструкція

Якщо у Вас є величезне бажання відкрити свій бар, то можете ризикнути і увійти в цей бізнес. Тим більше, що при відкритті бару ризик значно менший, ніж при відкритті ресторану:

· Менше основні фонди (витрати на приміщення і обладнання);
· Мінімальні втрати, пов'язані зі зберіганням продуктів;
· В барах невеликий штат співробітників, що дозволяє краще контролювати якість сервісу.
Але, спочатку вивчіть всі складові цієї справи:

№ 1 Шукаємо приміщення.

Прекрасний варіант - перший поверх нежитлового будинку.

Слід ретельно перевірити наявність та якість комунальних послуг, збереження за Вами, як за новим власником, залишкових прав, строк оренди повинен бути достатнім, щоб не тільки повернути інвестиції, а й отримати дохід, доступність і безпека під'їзду і підходу.


Оцінюючи і вибираючи розміри приміщення, слід розраховувати на успіх і на те, що Вам знадобляться площі для реалізації нових ідей.

№ 2 Вивчаємо район.

Важливо зрозуміти, хто буде Вашими потенційними відвідувачами. Потрібно вивчити житлові будинки, машини стоять біля під'їздів, наявність офісів і рівень компаній. А також переглянути які люди проходять повз Вашого майбутнього бару вранці і ввечері. Оцініть переважний вік цих людей, як вони одягаються. Вивчіть своїх майбутніх конкурентів в даному районі.

Чим точніше Ви визначитеся з цільовою групою - її достатком, соціальним статусом, колом інтересів та уподобань, тим простіше Вам буде розробити концепцію свого бару.

№ 3 Розробляємо концепцію бару

Тут важливо все: інтер'єр, асортимент бару, музика, уніформа персоналу, а також назва закладу. Але це і додаткове навантаження. Назва повинна бути звернена до людей із цільової групи, і повідомляти їм, що це заклад для них, для їхнього рівня достатку.

Знання цього рівня допоможе також спрогнозувати середній чек, дозволить підібрати відповідний асортимент, визначити рівень цін і витрати на інтер'єр.

Дуже важливо спроектувати і свої відмінності, так звані "фішки".

№ 4 Розподіляємо грошові кошти

Витрати на відкриття бару і його функціонування діляться на 3 групи: основні фонди, постійні та змінні витрати підприємства.

Знадобляться кошти на оренду (або викуп) приміщення, підведення відсутніх комунікацій, на ремонт і обробку приміщень, будівництво барної стійки, закупівлю меблів, устаткування і посуду.

Також будуть потрібні певні кошти на оформлення документів і на організацію реклами.

Необхідно буде зробити запас алкоголю і продуктів на перші два тижні роботи, а також виділити кошти для виплати заробітної плати співробітникам.

№ 5 Запасаємося економічними знаннями.

Ці знання допоможуть починаючому бізнесменові розрахувати точку беззбитковості, відсоток рентабельності і намітити терміни окупності. Необхідно вміти грамотно оцінювати стан свого бізнесу.

№ 6 Розробляємо оптимальні схеми обслуговування і контролю.

Там, де ці схеми опрацьовані погано, масштаби крадіжки можуть досягати 50% від виручки. Це коли бармени отримують зарплату в 5-6 тисяч рублів, а насправді "заробляють" більше інвестора.

№ 7 Розробляємо системи заробітної плати та мотивації персоналу.

Іншими словами формуємо колектив професіоналів, які приймають Ваші умови. Перш ніж, розробляти ці системи потрібно: ліквідувати саму популярну мотивацію - можливість красти і пам'ятати, що поганий персонал запросто може розполохати всіх клієнтів.

№ 8 Організовуємо продажу.

По-перше, необхідно проводити тренінги персоналу, спрямовані на формування вміння пропонувати і продавати. По-друге, організувати роботу барменів таким чином, щоб виключити недолив і розрахунок без пред'явлення чека, по-третє, створити привабливий асортимент, що враховує переваги відвідувачів та, по-четверте, стимулювати продажі за рахунок пропозиції алкогольних новинок і оригінальної подачі.

№ 9 Контролюємо процес.

Власник повинен приймати в роботі безпосередню участь від організації складського обліку до розробки коктейльної карти.

Ви повинні самі працювати з постачальниками, особисто домагаючись від них максимально вигідних умов поставок, розробляти стратегії реклами свого закладу, контролювати економічні показники.

Продумайте також мотивацію Вашого управлінського персоналу.

Відсоток від прибутку - ідеальний інструмент. У цьому випадку Ваш керуючий менеджер буде битися разом з Вами за кожен рубль прибутку.

Дивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Техніка креативності "Творчий вівтар"

Метафорично творчість можна уподібнити водам річки, потоку. Щоб творчість давалося легко, його, як цю метафоричну річку, потрібно ввести

View

Автомат для зняття стресу

Вендінговий бізнес належить до тих рідкісних видів бізнесу, які характеризуються високою рентабельністю з одного боку і низькими стартовими вкладеннями з іншого. Навіть

View

Новинка для салонів краси Ділюся секретами успіху

Здрастуйте!Я хочу розповісти вам про те, як я відкрила для себе чудовий бізнес, який вже півроку приносить

View

Питальні займенники

Я нагадаю Вам, що це таке - питальні займенники. Це маленькі надокучливі слівця, що носять при

View

Бізнес план М'яке морозиво

Морозиво - це ласощі, що люблять у всьому світі.Діти і дорослі, хлопчики і дівчатка, бабусі і дідусі - всі люблять морозиво.Виробництво

View

Мобільний додаток для інвалідів- колясочників

Сучасні інвалідні коляски мають моторчик і управління, яке прирівнює їх пасажира - до водія скутера і

View

Бізнес на рукоділлі (Handmade)

  Тема \"своїми руками\" або handmade одна з найпопулярніших в суспільстві та відповідно в рунеті тим. Виготовлення чого-небудь

View

Мобільний додаток для читання газет зі смартфона

Мобільний додаток під назвою Peekster за звучанням виразно перегукується зі словом «хіпстера» і може бути перекладено як

View