Динамік для домашніх тварин

Акустичний динамік для домашніх тваринЦей динамік для домашніх тварин має відношення до Apple і його продукції. Але ми почнемо з того, що таке - iTunes. Плеєр iTunes - це медіаплеєр для програвання і роботи з файлами - відео і аудіо. Цей медіаплеєр придумала компанія Apple. Для людей.

А тепер це «пристойне» винахід піддалося досить шокуючою інновації: воно почало служити ще для однієї цільової аудиторії - для домашніх вихованців!

Так-так, розроблений спеціальний динамік для ... домашніх тварин - Pet Acoustics, що дозволяє домашнім вихованцям теж насолоджуватися продукцією компанії Apple і слухати музику ... з вашого iTunes. Гаджет сумісний з додатком під тим же ім'ям «Pet Acoustics» для iPhone.

Вартість цієї іграшки всього-то - 245 доларів.


Хто ж з бізнесменів зумів зв'язати своє неголосне ім'я з гучним ім'ям компанії Apple?

Це компанія під довгою назвою «Janet Marlow's Pet Acoustics company» і її господиня - Джанет Марло (Janet Marlow).

Якщо ви подивитеся ролик на Ютьюб, ви здивуєтеся тому, наскільки приваблива і інтелігентна ця жінка. Як переконують її м'які манери, її мова, її впевненість у своїй правоті і правоті своєї досить дивної справи. Мимоволі починаєш вірити в те, що кішкам, собакам і коням (а саме для цих вихованців офіційно розроблений музичний динамік Pet Acoustics) так важливо слухати музику, щоб жити довше і щасливіше.

Джанет Марло розповідає дуже багато про особливості будови слухового апарату у собак і кішок, порівнює слух тваринного і слух людини, показує цікаві графіки.

Власниця компанії Pet Acoustics розповідає і про тих звуках, які найбільш приємні для вуха домашніх вихованців, демонструючи їх в ефірі.

Динамік для домашніх тварин Pet Acoustics зроблений дуже стійким, тому тварині буде нелегко його пошкодити і динамік прослужить довго.

У чому ж відмінність плеєра для тварин Pet Acoustics від звичайних музичних колонок? Справа в тому, що динамік видає звуки на спеціальних частотах, розрахованих на вухо тварини так щоб не пошкодити чутливий слух. Як стверджують у компанії «Janet Marlow's Pet Acoustics company» колонки «для людей» не розраховані на дуже чутливі вуха - собак, коней і кішок.

Так-то воно так ... Та ось тільки пригадується такий факт: раніше коні нарівні з людьми служили в армії. І тоді їх не лякали гучні звуки артилерійських знарядь і різкі військові марші ... Ну а що стосується кішок і собак - вони виживають навіть у будинках, де господарі слухають важкий метал. Головне, щоб господарі - любили і піклувалися, будь вони хоч панками, хоч співробітниками філармонії.

Що ж тепер сталося з вухами домашніх вихованців - кішок, коней і собак? Чи вся справа в тому, що людство просто ... винайшло медіаплеєр iTunes і збирається розширити будь-яку ціну сфери його продажів?

Уважно подивіться ролик на Ютьюб! Крім несуттєвих деталей, звичайних для ролика, записаного з телешоу, там міститься дуже багато корисної інформації, яку розповідає сама господиня компанії Pet Acoustics, винахідник плеєра для тварин і дивачка - Джанет Марло.

Дивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Чоловіча перукарня

У США ця франшиза зараз вважається найцікавішою на всьому ринку послуг. Американець Гордон Логан (Gordon Logan) організував мережу франшиз під назвою

View

Незвичайна акція пивного бренду beck's

Мистецтво і пиво здаються речами абсолютно несумісними, але пивний бренд beck's вирішив боротися зі стереотипами і організував незвичну акцію, виступивши

View

Сидіння на унітаз для котів

Завести домашнього вихованця - це відповідальне рішення, адже дбати про тваринний доведеться протягом усього його життя. Утримання домашніх

View

Подорож за ідеями: техніка пошуку нових ідей бізнесу

На недельку до другого я поїду в Комарово ... Буває так, що людині нестерпно набридає його оточення, місто, в якому

View

Чоловіча перукарня

У США ця франшиза зараз вважається найцікавішою на всьому ринку послуг. Американець Гордон Логан (Gordon Logan) організував мережу франшиз під назвою

View

Бліц визначник стресу і бібліотека ігр 2 в 1

Гаджет Pip визначить рівень стресу і запропонує пограти для відновлення самопочуття На кікстартера (де ж ще) збирають гроші

View

Бутик на колесах-2

Бизнес на колесах, благодаря мобильности и низкой затратности, стал популярным трендом у современных зарубежных предпринимателей. С

View

Дизайнерська ідея бізнесу з пошиття штанів: Чоловічі штани з ідеальною посадкою

Брайен Дисплей, студент Стенфордської Бізнес-школи, організував бізнес з продажу штанів власного дизайну з метою вирішити одвічну проблему чоловіків з правильною посадкою

View