Туристичний сайт, підбирає місце відпочинку за заданими критеріями

Ця бізнес-ідея може вдихнути нове життя в багато туристичні проекти, як додаткова опція, а може виступити і як ідеї для відкриття власного бізнесу, туризму.

Суть ідеї наступна - уявіть собі туристичний сайт, де можна вказати дату подорожі, кількість наявних грошей, що віддаються перевага готельні умови, загалом - будь-які критерії, за якими вам буде виданий список місць відпочинку, які з їх врахуванням можна відвідати. Більше того, на цьому сайті можна буде придбати авіаквитки за оптимальною ціною, забронювати готель і взяти на прокат автомобіль.

Важко не погодитися з тим, що завдяки такому туристичного сайту, подбирающему місце відпочинку за заданими критеріями, перед туристами будуть відкриті нові можливості, а туристичні компанії залучать таким чином нових клієнтів.


Досить дивно, що подібна ідея бізнесу ще не знайшла свого втілення в життя. Такі великі туристичні портали, як Expedia, Orbitz, Travelocity, Kayak, etc, пропонують начебто подібні опції для вибору туру, вимагають від користувача ввести пункт призначення.

А що, якщо у людини є кілька вільних днів, певний фінансовий запас і бажання відправитися в подорож? Яке місце відпочинку він повинен вказати, якщо він ще не прийняв рішення? У такому випадку дуже зручно розглянути всі можливі і відповідні варіанти. А ще зручніше це робити самостійно, без тиску з боку турагента.

Багато людей просто кидають ідею відправитися відпочивати кудись на пару днів, зіткнувшись з труднощами вибору місця відпочинку. «Краще додати кілька тисяч і відправитися туди-то», - можуть радити туроператори. У багатьох подібна нав'язливість турагента теж відбиває бажання покинути будинок на кілька днів.

І, врешті-решт, все звичніше стає виробляти якісь операції вдома, самостійно, за своїм комп'ютером, головне - доступ в інтернет. Бронювати та купувати квитки, путівки, заповнювати заяви на зміну документів онлайн - все це можливо в наш час. Чому б не подарувати туристам прекрасну можливість автоматичного вибору місця відпочинку за заданими критеріями?

Суть ідеї бізнесу в наступному - уявіть собі туристичний сайт, підбирає місце відпочинку за заданим вами критеріям: термінами, ціною, особливі умови і т. п.Дивіться також


18 сентября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Гумористичні дорожні знаки

Стопи це частина нашого повсякденного життя. Вони стоять буквально через кожен квартал. Тому в цьому немає нічого дивного, що

View

Вуличний ліхтар-парасолю

Уф, нарешті! Спасибі Михайлу Бєляєву, за те, що врятував честь країни. Ми раді познайомити вас з вітчизняним винаходом,

View

Бізнес Як спростити процес пошуку няні

Знайти хорошу няню для дитини не так-то просто. Батьки хочуть бути впевненими, що можуть довіряти людині, яка

View

Обертові батареї для мобільних телефонів

Спробуйте залишити мобільний телефон вдома і провести цілий день без нього. Жахливо? Тільки при думці про це.

View

Незвичайна ідея кадрового бізнесу: Вечірка нянь

Sitter Soirees - нове підприємство, яке з'явилося в Тампі за аналогією з проектом MommyMixer, який пов'язує батьків і нянь

View

Ідеї бізнесу на домашніх тварин: Килородотерапия для собак

Турбота господарів про своїх улюблених домашніх тварин не знає кордонів. Щедрі господарі готові на будь-які витрати і

View

Аудіоскульптури Лукаса карлуки: симбіоз 3D друку і доповненої реальності AR

Звукові скульптури - це нове слово для бізнес-ідей, які будують свій просунутий бізнес навколо теми «техно-гик розваги»

View

Креативна упаковка засобів для волосся

Як відомо, ключове значення при ухваленні рішення про покупку того або іншого продукту в торговому залі

View