Brew bar - новий пароль для «тру» елітної кав'ярні

Brew bar ... Цьому тренду в Росії і країнах СНД ще «дуже мало» часу. (Поспішайте ж!) Ще ніхто толком не встиг зрозуміти, що ж це таке - Brew bar. Але для того, щоб очолити тренд, а не плентатися в його хвості, коли він вже стане неактуальним - потрібно вчитися розуміти складні речі вчасно.

Brew bar - це всього-на-всього місце, де варять якісну каву. Це якщо - начистоту. Але так ми «слона не продасте». Тому, давайте ближче до маркетингу і його тонкощам.

Задамося конструктивно-наївним запитанням: чому не можна відкрити просто точку, назвати її «як-небудь», варити в цій точці хороший кави і мати з цього гроші?

Не можна. Тому що. Тому що недобросовісні та недоброякісні бізнесмени постійно «вбивають» (дискредитують) будь-яке гарне бізнес-починання і втоптують у бруд будь красиву назву своєї «наспіх-діяльністю».


Тому головне завдання будь-якого новоспеченого бізнесмена - відразу ж і як можна чіткіше відбудуватися від легіону своїх бездарних побратимів, різноманітними засобами реклами і маркетингу заявивши: «ми - не вони!» ...

Сталося так, що слово - «кава» як маркетинговий інструмент в СНД вже практично дискредитоване і для оформлення вивіски - заборонено.

Воно (слово «кава») по суті означає і не обіцяє розбірливому споживачеві - уже нічого ...

Згадайте мережеві заклади, які на самому початку свого існування позиціонували себе як місця-культуртрегери, де поважають і насаджують культ «правильного кави»? У що перетворилися ці «перші святилища кавовій культури в СНД»?

З кавою, взагалі, чесному і рівневого ресторанному бізнесу важко. Почнемо з граматичної заморочки. У когось кава - «він», у когось - вибачте, «воно». З усіма іншими нюансами на тему кави - в тому ж ключі ...

У народі чомусь вважається, що якщо підприємець Іванов закупив мішок поганого кави в зернах і поставив у себе б \ у-шну кава-машину, то він вже крутий барріста. А взагалі достатньо і просто розчинна кава подавати. Були б навколо атмосферні фенечки і книжки на полицях, зібрані з навколишніх смітників, для додання дешевої забігайлівці статусу - інтелектуального місця ... Тоді чашку розчинної кави можна продавати і по 250 рублів. А якщо офіціант носить бороду або схожий на Івана Дорна, то за чашку розчинної кави можна брати і 500 ...

Ну а те, що відкриття в будь-якому містечку СНД - Старбакса сприймається як прихід Цивілізації і наступ в місті «культури справжнього кавування»? Це остаточно ставить у глухий кут підприємців, які все-таки хочуть варити каву, а не жваво збувати симулякри.

Brew bar покладе край цьому беззаконню

Таким чином, у чесних підприємців, виникає питання: як відбудуватися від недобросовісних конкурентів і пояснити (бажано - швидко і лаконічно) своєї вузької цільової аудиторії, що ти - «тру» і твій кави теж - «тру».

Як засобами маркетингу швидко пояснити перехожому, що зайшовши в твою кава-точку, він не почує фразу: «Де моє кави?» І не побачить офісних дівчат, перебільшено голосно обговорюють поїздку в Барселону і клацають нарощеними нігтями по білому айфон, купленому в кредит?

Brew bar для багатої буржуазії «бобо» vs Brew bar для небагатих хіпстера

У Москві, в Телецентрі «Останкіно» був відкритий один з небагатьох в столиці перших Brew bar-ів, вхід в який здійснювався ... строго за перепустками.

Як ви розумієте, нас такі «бізнес-ідеї» цікавлять вкрай мало і в останню чергу.

Ще кілька ультра- «пафосних» точок - і тренд Brew bar можна було б «привітати» з тим, що він став надбанням, іграшкою зовсім не тієї публіки, яка сприяє розвитку в країні вільного ринку і здорового підприємництва.

Тому ми хочемо розповісти вам про зовсім іншому форматі розвитку в СНД концепції Brew bar.

Brew Cabinet Bar: Кавовий кабінет

Ці хлопці-хіпстери з Санкт-Петербурга - дуже молоді підприємці.

Їх улюблений дозвілля - розвиток та підтримка велосипедного руху, екотранспорт, екологія, урбаністика.

А ще вони люблять подорожувати і набиратися досвіду безпосередньо за кордоном, в поїздках. Тому вони першими і «з першоджерела» дізналися, що формат Brew - це самий модний і затребуваний на сьогоднішній день формат кавовій культури в Європі та розвинених країнах.

Логічно припустити, що форматом їх власного молодого бізнесу (ресторанного бізнесу) став - велобар (велосипедний бар).

Brew Cabinet Bar - це все, що потрібно для польової кухні, де варять каву - плюс велосипед. Їздять ці «велорикші» по Пітеру і пропонують всім (не тільки велосипедистам) відповідай по-справжньому зварений кави, повністю розкрив свій аромат.

Для формату Brew існує кілька запатентованих способів приготування якісної кави, наприклад, «аеропресс». Ви повинні оволодіти всіма ними досконало, якщо хочете по праву називати себе ресторатором в тренді Brew bar.

Тенденція, підхоплена хіпстера-рестораторами - радує.

Сьогодні трохи більш демократичні, ніж «в-Останкіно-по-перепустками» Brew bar-и відкриваються при чоловічих цирюльнях або барбершопах (особливих перукарень салонах, де юнаки-хіпстера доглядають за своєю бородою), в анти-кафе, в рамках фестивалів міської культури , «ресторанних днів» і зустрічей у форматі Kinfolk.

***

Отже, якщо ви - підприємець, готовий боротися за культуру споживання кави у вашому регіоні, придивіться до тренду Brew bar, прислухайтеся до досвіду пітерського Кавового Кабінету - Brew Cabinet Bar.

Ситуація склалася так, що два коротких англійських слова: Brew Bar є на сьогоднішній день військовим паролем, за яким поціновувачі кави дізнаються «своїх». Решту зомбі, прикидаються людьми. - Розстрілюють без пощади.

До зустрічі в Brew Bar.

елітні кав'ярні

елітні кав'ярні

елітні кав'ярніДивіться також


23 июля 2019 года

Мобільний додаток для перекладу фільмів для слабочуючих та глухих

Додаток Movie Reading і компанія Regal Cinemas -

Банкір і бухгалтер в одній особі

  І ще один переклад (www.coolidea.ru) цікавою нотатки про

Захисна ідея бізнесу для дітей: Дитячі футболки з наколінниками

Ідея створити свій бізнес виникла у

Можливо Вас зацікавить

Бізнес-аналітика в зрозумілих картинках - по підписці на смартфон

Ви вмієте малювати наочні графіки та схемки? Вам відомо, що таке - інфографіка та до чого її можна застосувати

View

Шкарпетки-тренер попереджають травму через смартфон

Нові спортивні (і не тільки, втім, спортивні) шкарпетки під торговою назвою Sensoria Socks створені виробниками для того, щоб попередити

View

Реклама Land Rover з екзотичними стравами

Бренд Land Rover асоціюється у нас з пригодами, їздою по пересіченій місцевості і бездоріжжю, з екстримом і подорожами. Для

View

Прозора медична маска

У сучасному суспільстві медичні маски використовують не тільки медики в лікувальних установах, але і звичайні люди при

View

Незвичайна ідея: Оригінальний девайс від зморшок в області декольте

Закон гравітації діє незалежно від того, хочемо ми цього чи ні. Найбільше негативних наслідків він приносить жінкам

View

Цінні папери

Цінні папери, як правило, можуть виконувати відразу декілька дуже важливих і цінних функцій: регулювання відносин у грошовій

View

Прокат роликових ковзанів і скейтборду

Сьогодні був у парку, порадувала чистота і доглянутість.Великий вибір атракціонів та інших розваг.У літній період на відпочиваючих можна добре заробити

View

Інтерактивна книга-трилер для iPad

ця гра не залишить байдужим любителів Хічкока Нова розвага під назвою Device 6 підкорює ринок додатків для айфонів

View