Мікрокомп'ютер, який можна носити як окуляри

У березні цього року на китайському ринку з'явиться перший у світі комп'ютер, який можна буде надягати за принципом очок.

Нова модель мікрокомп'ютера, яку можна носити як окуляри, вже назвали Eye-Book, позбавлена ​​звичного корпусу і РК-монітора. Однак у неї залишилася звична мишка і складається клавіатура.

Мікрокомп'ютер, який надягає на користувача як окуляри, виконує одночасно функції монітора і системного блоку. Можливість поєднати два настільки громіздких самі по собі компонента в одному - вже велике досягнення розробників. Незважаючи на те, що комп'ютер-окуляри Eye-Book виглядає як пара спортивних сонцезахисних окулярів з гладкими стеклами, його користувач бачить не навколишній світ, а віртуальне зображення.


У пристрої використовується цілих два мікродісплеев, розроблені за технологією AMOLED. Ці монітори дуже тонкі, тому що більша частина простору всередині пристрою товщиною всього лише 1,5 дюйма (3,8 см) відведено під мініатюрні компоненти комп'ютера.

Бізнес-ідея мікроскопічних комп'ютерів, які можна носити як окуляри, не нова сама по собі. Протягом останніх десяти років ведучі та маловідомі виробники намагаються створити подібний пристрій. Основну проблему викликає, як не дивно, зовсім не його розмір, а зручність використання подвійних моніторів.

Творці комп'ютера-окулярів поки не дали журналістам можливість випробувати його в дії. Однак, виходячи з розмірів мікрокомп'ютера і його деталей, можна припустити, що його характеристики будуть не настільки повними, як у стаціонарних моделей. Але найбільший інтерес в експертів викликає питання, як в комп'ютері-окулярах Eye-Book влаштована система внутрішньої вентиляції.

На даний час відомо лише, що мікрокомп'ютер, який можна носити як окуляри, Eye-Book був розроблений і вироблений науково-технічної компанією, яка знаходиться в південно-західній провінції Китаю Юньнань. Назва виробника не розголошується. Втім, чекати залишилося вже недовго: комп'ютер-окуляри Eye-Book з'явиться на полицях комп'ютерних магазинів в березні цього року. Незважаючи на його, швидше за все, дуже обмежені можливості, фактор новизни повинен зіграти свою роль і забезпечити комп'ютера-очками поки невідомого китайського виробника хороші продажі.

На даний час відомо лише, що мікрокомп'ютер, який можна носити як окуляри, Eye-Book був розроблений і вироблений науково-технічної компанією, яка знаходиться в південно-західній провінції Китаю Юньнань.Дивіться також


09 апреля 2020 года

Бізнес ідея: Аукціон банківських пропозицій

Spaarbod - новий корисний ресурс для потенційних

Розвиваючі дитячі кросівки sneakers: ми ростемо і розвиваємося разом

Як, ви не знаєте - що це і звідки:

Можливо Вас зацікавить

Веб-платформа наводить порядок у благодійності

Веб-платформа благодійних проектів під назвою PlanG нещодавно стартувала в США і очікувалася там давно, як манна з неба.

View

Анти-Інтернет кафе

Кафе Faraday Cafe дивує, причому по-хорошому ... Воно очолило новий поворот тренда «взаємини між бізнесами online і

View

Електронні мітки для паркування інвалідів

Автомобільні парковки для водіїв-інвалідів зазвичай позначаються відповідними знаками. Але нерідко ці місця бувають зайняті не тими, для кого вони призначені. Навіть

View

Ідея фінансового бізнесу: Як заробити на кредитах для підприємців країн третього світу

Mobile Movement - нова канадська платформа мікрокредитування, призначена для жителів країн, що розвиваються. Діє цей сервіс через мобільні телефони. Оскільки тільки

View

Игрофикация у виробництві пісуарів: музичний пісуар

Вже давно в усьому світі паби і ресторани «з чоловічим характером» (наприклад, спортивні бари) обладнуються пісуарами

View

Історія успіху: свій бізнес у 80 років

Вісімдесятирічна Роуз Розік замість того щоб подорожувати по світу і грати в гольф, будучи на пенсії, відкрила власну справу. Близько

View

Цифровий гаманець

або розумний гаманець, економить ваші гроші. Банки недавно винайшли так званий \"цифровий гаманець\" або Wallaby Card, універсальну кредитну

View

Мобільний додаток для ліквідації витоків питної води в міських водопроводах

Мобільний додаток для ліквідації витоків питної води під назвою Everydrop LA зберігає кожну краплю чистої питної

View