Знижки за часті відвідування фітнес-клубу

Ця рекламна ідея реалізувалася в програмі під назвою - Fitmob і має місце поки тільки в Сан-Франциско.

Суть рекламної ідеї Fitmob полягає в наступному.

Ера мобільних фітнес-сервісів vs фітнес-клуб з «цегли та бетону»

Давно вже в Америці ніхто не відвідує один фітнес-клуб, «прописаний» за однією адресою і має одне комерційна назва - бренд. Всі відвідують - різні фітнес-клуби різних імен-брендів, кріпосне право фітнес-абонемента в США - в далекому минулому.

А для того, щоб не виникло хаосу з усіма вашими відвідуваннями різних фітнес-клубів, є інтернет, хмари і мобільні додатки - фінтнес-сервіси, які ведуть облік вашим хаотичним стрибків туди-сюди.

Фітнес-сервіс Fitmob це теж мобільний додаток (і сайт одночасно), який, можна сказати, є ідеальним «віртуальним фітнес-клубом».


Fitmob веде облік (свого роду - бухгалтерію) скільки разів на тиждень ви відвідали той чи інший фітнес.

Ставши членом віртуального клубу Fitmob ви починаєте отримувати дивовижні знижки за часті відвідування спортивних тренувань. Всі фітнес-клуби, що увійшли до програми Fitmob підтримують таку систему оплати тренувань:

  • єдине заняття на тиждень - 15 доларів,
  • друге заняття за один тиждень - 10 доларів,
  • третє заняття на тиждень - 5 доларів!

Прийшовши в клуб на тренування, потрібно лише не забути за-чек-ін-иться через IOS, щоб ваше відвідування не пропало для комп'ютерної програми втуне!

Fitmob - найдешевший фітнес-сервіс

Ринкові експерти США відзначають, що навіть ціна одного щотижневого (найдорожчого) заняття в системі Fitmob все одно набагато нижче, ніж ціни за разове відвідування спортзалу в інших клубах. 15 доларів - це дуже невелика ціна за разове заняття фітнесом. Тоді чому ж Fitmob оцінює свої послуги так низько?

Ця рекламна акція розроблена командою фітнес-сервісу Fitmob з метою привернути до занять спортом якомога більше людей і привернути увагу суспільства до проблеми малорухливого нездорового способу життя, який веде все таки більшість американців.

Ще одна проблема, яку намагаються вирішити в Fitmob - профанація фітнес-життя. Купуючи річний абонемент на фітнес, люди кладуть його на полицю і з'являються в клубі в кращому випадку раз на місяць (а то й зовсім не з'являються ніколи). Ця порочна практика позначається і на тренерів - критично недозавантажених, які перетворюються мимоволі в ледачих нероб.

Пропагуючи фізкультуру і спорт, даруючи такі щедрі подарунки, виправляючи такі серйозні недоліки всієї бізнес-схеми, виступаючи, таким чином, як соціально-орієнтований бізнес, Fitmob робить собі відмінний і дуже грамотний піар.

фітнес-сервіс Fitmob


Дивіться також


18 сентября 2019 года

Нова концепція чищення зубів: паперова зубна паста в рулоні

Спочатку був Зубний порошок. Потім з'явилася зубна

Інноваційна ідея бізнесу для води: Пляшка для води з індивідуальним змінним фільтром

Компанія Hydros Bottle пропонує просте і

Соціальна ідея: Спонсорство добрих вчинків в якості PR-ходу

Канадська кредитна організація Servus днями розпочинає акцію, в рамках якої вони

Можливо Вас зацікавить

Система захисту від непрошених гостей

Недарма люди придумали дуже мудрі приказки типу «копійка рубль береже» або «з миру по нитці, жебракові - сорочка». Цей принцип може

View

Сайт знайомств для ув'язнених

Інтернет-підприємці не перестають нас дивувати ідеями, які лягають в основу їх проектів. Особливо щедрі і непередбачувані на бізнес-ідеї автори західних

View

Розвивати і плекати

Спосіб замотивувати співробітників, - це дати їм можливість підвищувати свою кваліфікацію і отримувати нові знання та навички всередині компанії.Цей спосіб має

View

Дитяча книга для спільного читання сліпими і зрячими дітьми

Mr Light and Mr Dark - це звичайна захоплююча дитяча storybook, звичайна - що стосується сюжету, цікавого для дитини та інших

View

Цікава бізнес ідея: реклама на автопарковцах

Нова технологія компанії Carspaze дозволяє перетворити криті паркування в ефективний рекламний канал. Раніше паркувальні гаражі не

View

Казкові ковдри

Тепер ви можете засипати ПІД казкою на ніч. Проект Тіаго да Фонсека-Нічні Історії - колекція ковдр, на

View

Бізнес для мам

Малий бізнес вигідний державі, якщо звичайно, в державі цьому не «вивихнуті суглоби», як в гамлетівському «датському

View

Колагенові цукерки проти старіння

Цей унікальний продукт від англійського виробника Harvey Nichols поєднує в собі три привабливих властивості - красу,

View