Упор для книг «велосипед»

хипстерский дизайн України

Перш ніж ми познайомимося з українським дизайн-ательє Article і його новинкою - сталевим упором для книг - потрібно взагалі зрозуміти: що це за мода така «упор для книг», і чому це все сьогодні так актуально?

Книги, книжкові полиці, як красномовний мову вашого Будинку

Що і в якому стані стоїть на книжкових полицях, завжди промовисто говорить про господарів будинку. Але для розуміння «суті Будинку» важливі не одні тільки книжки, які стоять у вас на полицях, важливі і самі полиці, їх дизайн естетика, їх тонкий культурний меседж. Полиці для книг теж скажуть багато про Господаря книг...

Одним з найважливіших смислових елементів, що створюють «інтер'єр справжнього інтелігентного Будинку» (який сьогодні знову в моді!) є книгодержатель, упор для книг, альтернативний двом неприйнятним для цього стильного людини речей:


  • буржуазному добротному Шафі,
  • маргінального богемному способом «зберігати» книги, розкидаючи їх, де попало.

Нам всі ці тонкощі Мови Інтер'єру поки що малознайомі.

Ми ще не звикли розмовляти один з одним на мовчазному і витонченому мові Дизайну, мовою Моди, Стилю. Наша квартира і наш «лук» (одяг) загалом-то нічого особливого про нас говорять.

Ця практика, коли твій Будинок і твій Зовнішній Вигляд що-то кому-то «говорять», ніяк не могла розвинутися в країні, де все було «в дефіциті» і «що дістав, то й добре»...

Хто ти? Помовч! Дай мені тебе розглянути...

Тим не менш, «мова стильного будинку» передбачав таку деталь, як наявність в будинку власників (або упорів) для книг. Повторимо, саме так Господар будинку доносив до гостей важливу для нього думка: «Я не лощений буржуа, але і не втраченою для суспільства мерзенний нечупара з тарганами в голові».

Тобто: «Я не замовляю для своїх книг масивні дубові шафи, але і не підпираю книжками свою зламану тахту!»

Ця давня «інтелігентська практика», бытовавшая в Європі, відбилася в сьогоднішньому хипстерском дизайні: тримати стопки книг і журналів - «а ля саморобних» (DIY) книгодержателях або упорах для книг.

Геть неохайність, хай живуть упори для книг!

Тримати книги стопками на підлозі, на вікнах, на столі - не культурно! Ніякого відношення до смаку і цивілізованості така книжкова звалище в будинку не має.

Тому люди, які не тільки любили читати, але й любили облаштовувати свою квартиру з деяким смаком своїми руками - самі майстрували книжкові полиці і книгодержатели з всіляких підручних засобів. Виходило - стильно.

Потім за справу взялися професійні дизайнери, особливо дизайнери, що тяжіють до шведського і датському кантрі-мінімалізму, іменованому скрізь Nordic design.

Дизайнери стали професійно робити «непрофесійні» книжкові полиці, нагадують те, що міг би зробити своїми руками ваш дідусь-умілець.

Тренд кантрі-мінімалізм крокує по планеті

Може бути, чиїсь міські квартири і могли похвалитися нормальними книжковими полицями і шафами, але ось вже заміські дачі - ніколи!

Саме заміські оселі, наповнені старими «списаними на дачу» журналами і книгами - могли похвалитися книжковими полицями, упорами для книг і «книгодержателями» найбільш чудернацьких фасонів, навіть в СНД.

Сьогодні «кантрі-стайл» увірвався в наші міські квартири, які стали тяжіти до стилю «дача». Чимало постаралася тут Ікеа, але не тільки ідеями з Ікеі живий хіпстер...

Дизайн-ательє Article і його упор для книг «Велосипед»

Культовий журнал про стиль життя і дизайні Kinfolk, старанно насаждающий естетику «кантрі-стайл», поаплодував б цієї книжкової полиці-книгодержателю або правильно: «Упору для книг» зробленому у формі... велосипеда!

Автори упору для книг «велосипед» - українська дизайн-студія під назвою Article.

Ательє дизайну Article йде в руслі шведської кантрі-дизайну: стильність, простота, екологічність. А значить-ніяких масивів дуба, звичайно ж!

Упор для книг «велосипед» зроблений із сталі, пофарбований порошком і отфрезерован лазером.

А зовні (погляду непрофесіонала) здається нескладною виробом в стилі DIY.

Крім того, що книжкова полиця-велосипед стильно, проста й екологічна сама по собі - вона ще і як би натякає своєю формою на стиль життя її господаря - який явно ставиться з симпатією до розвитку велоруху у місті.

Упор для книг «велосипед» прикрасить інтер'єр не тільки приватної квартири, але і анти-кафе, які зазвичай наслідують інтер'єру «старої інтелігентної квартири»..

Упор для книг - це важливий нюанс сучасного стильного простору. Звертайте увагу на цей тренд.

упор для книг

книгодержатель

упор для книг велосипедДивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Водійські права для Санта Клауса

Батьки щороку на різдво стикаються з однією тією ж проблемою - їм доводиться доводити існування Санта Клауса своїм

View

Скейтбординг «в кінській упряжці»

Любителі гострих відчуттів знайшли відмінний варіант в кінці минулого місяця у Великобританії. Змагання зі скейтбордингу в кінської упряжі! Учасники за

View

Психоделічні хула-хупи

Ніколи не знаєш, коли тебе відвідає ідея на мільйон доларів (і з чим вона буде пов'язана). Так вийшло і з

View

Microsoft розробила систему аналізу стану автомобіля

Фіат спільно з компанією Microsoft розробили систему, ecoDrive, яка пропонує водіям подумати двічі перед тим як

View

Сервіс «аудіо субтитрів» для сліпих глядачів кінофільмів

Zagga - так називається новий сервіс для незрячих та слабозорих, video-on-demand сервіс, який збирає зараз гроші на indigogo. Але почнемо

View

Упаковка для водонепроникних годинників у вигляді пакету з водою

Багато фахівців у галузі реклами приділяють велику увагу різним засобам просування, забуваючи при цьому про сам наочному і ефективному інструменті -

View

Мультифункціональна «чарівна паличка» девайс проти вуличного насильника

Досить навести в темряві паличку Defender на близьку тінь в капюшоні і крикнути на все горло: «Експекто патронум!», Як

View

Показ мод на борту літака від Harrods

Найвідоміший лондонський універмаг Harrods спільно з авіакомпанією British Airways провів шостого лютого 2014 незвичайний показ моделей одягу англійських дизайнерів

View