Мобільний додаток «для йоги»: чотки в телефоні

Ось і збулася наша (авторів сайту) мрія - з'явилося мобільний додаток App Japa_108_OM. Це означає, що якщо ти забув чотки будинку, а вранці прокинувся не в своєму ліжку, то ніщо не завадить тобі здійснити ранкову джапу Гаятрі, наприклад. Не треба загинати пальці або відкладати світанкову мантру на «після обіду», коли доберуся до своїх чоток. Як же ми дійшли до життя такого, що щодня читаємо мантри і потребуємо відповідному мобільному додатку? Звідки у хлопця іспанська смуток, соромлюся запитати? ..

Не секрет, що західна мода на веганство, йогу і східні види іншої культурної діяльності, часто йдуть рука об руку з проповіддю релігії (релігій!) Індуїзму. По-науковому (і взагалі - правильно) давно вже загальноприйнято називати «індуїзм» більш автентичним терміном - вайшнавізм.


Так ось: практики веганства, вегетаріанства, йоги та медитації - це частина культурних практик вайшнавізму - величезного сімейства релігій і місцевих культів, що мають у своїй базі стародавні Веди і випливають, відповідно, з Індії.

Мода влаштовувати ретріти на Гоа і аюрведа, вони - звідти ж ...

У зв'язку з цим, величезне число західних жителів мегаполісів (та й жителів мегаполісів СНД), більш толерантних до всього нового і «чужого», давно вже сповідує якийсь релігійний синкретизм, в основі якого лежить нестроге слідування деяким практикам і віруванням вайшнавізму. Ну от, наприклад: ви боїтеся зіпсувати собі карму? Боїтеся? Значить, ви Вайшнав!

Той, хто почав з медитації та виконання асан з мудрами, той, хто раптом вирішив відмовитися від вживання в їжу м'яса, той, хто захопився аюрведою - той рано чи пізно приходить і до практики щоденного читання ведичних мантр.

У Радянському союзі у вельми спотвореній формі відбулося перше знайомство з практиками вайшнавізму - через секту кришнаїтів, та ще й кришнаїтів, поданих на «західний» манер, тобто, нічого спільного з «тру» індуїстами самій Індії не має.

Це відштовхнуло багатьох «шукають просвітлення» від «індійського» способу життя - надовго. Але ось кордону розширилися і потік інформації подвоївся, потроївся, подесятерити ... Через інші (крім кришнаїтів) інформаційно-просвітницькі канали західні люди стали дізнаватися про практику щоденного читання мантр і про те, для чого це потрібно. І ось, нарешті, можна констатувати: сьогодні кількість щодня читають ведичні, санскритські мантри численних релігій індуїзму - зростає з кожним днем.

Тим більше, що, наприклад, вчення Саї Баби (дуже популярний ізвод вайшнавізму для білої Європи в наші дні) аж ніяк не забороняє людині, що сповідує вайшнавізм - продовжувати сповідувати і свою, рідну релігію, релігію того регіону, в якому він виріс і вихований. (Чого не скажеш про «рідних» релігіях).

Вайшнавізм терпимо - і це привертає до нього щорічно тисячі нових прихильників.

Щоденне читання мантр. Джапен. Чотки. Смартфон.

Вайшнавістскіе чотки - це чотки на 108 намистин. Саме стільки разів потрібно прочитати коло однієї мантри для здійснення так званої джапи - вирази поваги Бога-Творця, який відкривається людині через одну зі своїх численних іпостасей-аватар, які людина теж називає «богами», хоча різниця є.

Однак, вайшнавістскіе чотки на 108 намистин продаються далеко не скрізь - навіть не в кожному «езотеричному» «індійському» магазинчику пахощів і сувенірів! Що вже говорити про містах і країнах, де такого роду крамниць і масової практики «ведичного способу життя» просто не існує!

Цим і скористався стартап Japa.com, створивши своє унікальне мобільний додаток для всіх смартфонів андроїдів і IOS!

Мобільний додаток, що ми назвали «чотки в телефоні», називається App Japa_108_OM

Мобільні додатки для читання молитов

Такі мобільні додатки для молітв- не рідкість. Існує, наприклад, мобільний додаток для мусульман, воно називається Prayer Time і кличе до скоєння намазу -вместо співаючого на вежі муедзина.

Для християн розроблено мобільний додаток для молитов під назвою VirtueBible FE - воно дозволяє читати Біблію - у порядку ритуального щорічного кола біблійного читання.

А ось тепер у всіх вайшнавів, йогів, медитують і харчуються веганскої їжею - є і своє мобільний додаток для читання мантр, як для андроїда, так і для Apple.

Як же виглядає мобільний додаток для читання мантр?

Ніякої індійської музики, ніякої відволікає інформації - адже ти читаєш мантру, а значить - повинен зосередитися.

Але разом з цим, зроблені віртуальні чотки на 108 намистин дуже цікаво і технологічно, та й намальовано додаток на 5 +!

По перше,

для читання головною індуїстської мантри, яка читається по сонцю - для гаятри-мантри, мобільний додаток співналаштовується з будильником (тут привіт - віртуальному муедзина!), попереджуючим протягом дня три рази:

  • про схід сонця в даний час року,
  • про настання полудня,
  • про захід.

Це дуже дельно - адже через смог і багатоповерхової забудови не кожен поклоняється Єдиному Богу-Творцю в образі Сурьі-Сонця - зможе побачити це саме сонце в небі. А на Гоа круглий рік загоряють далеко не все ...

По-друге,

мобільний додаток для читання мантр має величезну кількість красиво мальованих віртуальних картинок-заставок і самих - чоток. Тут є мальовані «віртуальні храми» на смак - суворих похмурих шіваістов, шанувальників богині Калі, веселі і позитивні чотки з фоном - для поклоняющихся творчому Вішну і всім його аватарам, є приголомшливо красиве оформлення чоток для читання мантри - богині процвітання і родинного вогнища - Лакшмі і заставку віртуального храму для поклоніння Ганеше, зрозуміло теж не забули намалювати.

Самі чотки з'являються на екрані смартфона анимированной картинкою зі стрілочкою, що вказує напрямок читання мантри. «Відзвітувати» намистини «загоряються» одним кольором -з переливаються іскрами, ще «не прочитані» намистини - горять теж, але трохи більш приглушеними кольорами. Якщо ви будете здійснювати другому джапу - стрілочка повернеться в зворотному напрямку, як і належить.

Однак ... у першій версії мобільного додатку для молитов є не тільки:

  • настройка годин на схід-захід,
  • кілька фонів на вибір,
  • і кілька типів самих чоток, від хитромудрих до лаконічних.

Мантра і Bluetooth

Для того, щоб читач мантру взагалі ніяк не відволікався на заглядання в телефон з його розблокуванням, щоб подивитися - скільки намистин залишилося, мобільний додаток навчили розпізнавати людський голос і «рахувати» мантри за людину.

Як тільки сто вісім мантр буде прочитано, пролунає короткий звуковий сигнал смартфона - джапа закінчена!

Мантра караоке

А нова, більш свіжа версія мобільного додатку для читання мантр вийшла за додаткову ціну ще й з «навчальним блоком» для новачків.

У нового мобільного додатку для читання мантр App Japa_108_OM є два нововведення:

  • міні-бібліотечка текстів індуїстських мантр з голосовим відтворенням (автентичними -Чоловічий і жіночим голосом)
  • і повільна рядок «караоке-тексту», для того, щоб нубі запам'ятали мантру без вади і спотворень.

Варто задоволення мати «чотки в телефоні» від стартапу Japa.com - 10 доларів і 8 центів.

App Japa_108_OM, здається, щось має на увазі ...)))Дивіться також


22 ноября 2019 года

Ідея бізнесу на національному туризмі

Дуже часто відхід з роботи дає нам шанс зайнятися

Їстівні QR-коди і сучасні стандарти еко-ресторанів

Рибний ресторан під назвою Harney Sushi, який перебуває з

Як відкрити сауну або бізнес на бані

Тема оздоровлення в наш час займає

Можливо Вас зацікавить

Допомога жінкам, які пережили розставання

«Коли вас кинули і зрадили, - Візьміть душу і підіть ... » Радить поет Борис Черемісін, але той, кого хоч раз кидали

View

«Найлегша човен у світі»: моделі складних шлюпок

Ідея бізнесу не нова - над цим працюють незалежно один від одного всі дизайнери і кораблебудівники, точніше -

View

Швейцарське село прославилася на весь світ завдяки Facebook

Поки найбільші в світі корпорації змагаються між собою, витрачаючи величезні гроші в надії залучити якомога більше користувачів на свої сторінки в

View

Додаток доповненої реальності для пошуку безкоштовного Wi-Fi в Японії

Дане AR-додаток NAVITIME for Japan Travel створено (за словами його винахідників) з тим, щоб підвищити привабливість Японії для міжнародного

View

Незвичайна ідея інтернет-проекту: Секс під контролем

Інтернет винаходить все нові способи контролю за всім у нашому житті - від фінансів до їжі. І статеве життя не

View

Розумні кубики льоду в келиху проти споювання населення

На-на-ні-На-на-на, Вийшла жовта місяць І по-моєму, вона не одна ... група Пекін-Роу-Роу Синдром «щоп'ятниці я в г ....» тепер може

View

Грандіозна ідея кадрового порталу

Чудовий, класний, безпрецедентний проект, просто благаючий - "скопіюй мене", для всіх хто збирається увійти до кадрового бізнес,

View

Airbnb по-азійському: надаємо житло в оренду тільки «своїм»

Модний тренд під назвою sharing economy («розподілена економіка») - це бізнес Airbnb і йому подібні його «клони». Тепер з'явився новий клон

View