Продаж фруктів і овочів некондиційного виду

Французький супермаркет знає - як продати фрукти і овочі некондиційного виду! Супермаркет під назвою Intermarche теж, як і всі - стикається з головною проблемою всього «гламурного» рітейлу всіх дарів Природи.

Проблема полягає в тому, що сам формат «красивого» супермаркету і його постійна публіка - покупці, регулярно отоварюються в супермаркетах, не готові визнати істину про те, що дари Землі можуть бути зовні «не гарні».

Розрив між містом і селом існував завжди. Не в 21 столітті народилася приказка про багатеньких баришнях-белоручках, які до зрілих років вважали, що «булки ростуть на деревах».

Брудну, всю в землі», «некрасиву» - моркву, капусту, картоплю і навіть живих курей бачили на власні очі тільки - куховарки й економки, кухарчуки і прислуга.


Господа курей не різали і рибу не патрали...

Недарма ж Аліса, героїня Керролла - чесно вважала, що риба так і плаває морями - обвалена в сухарях і з хвостиком, кокетливо засунутим в рот.

Сьогодні ситуація дещо інша. Ми не маємо прислуги і кухарів, у нас немає економки, яка сама вибирала б нам на базарі живу птицю і різала б її до обіду на кухні.

Але у нас з'явився новий посередник між «панами-белоручками» і матінкою-землею - гламурний супермаркет з товарами як на картинці.

Саме він вселив нам улюблену всіма неробами думка про те, що «булки ростуть на деревах», а овочі і фрукти повинні виглядати «як зроблені з воску».

Вже давно вегетаріанці і любителі фермерського землеробства (і просто зеленого способу життя) знають, що чим «непоказніший» виглядає овоч або фрукт, тим він натуральніше і корисніше для здоров'я.

І навпаки, чим «гарніше» виглядає овоч або фрукт, тим більше в ньому «хімії», тим небезпечніше в сутності його є!

Але формат супермаркету не встигає за зростаючим усвідомленістю споживача. Якщо на полицях виставки-музею з'являться - морква і картопля «як вони є», покупець отшатнется від такої «правди життя».

Що ж робити супермаркету, коли до нього на базу надходять овочі та фрукти «гидкого каченяти»?

Французький супермаркет під назвою Intermarche, повторимо, придумав оригінальний вихід з непростої ситуації.

Там, у себе на місці, у підсобному цеху, «некрасиві» овочі і фрукти - миються, чистяться і негайно опускаються в блендер - для приготування свіжих соків-фрешів, смузі і пюре!

А ось уже паперові стаканчики зі свіжими фрешами та смузі виглядають гламурно і «в стильке», з відомим логотипом супермаркету - як того й просить дурненький покупець.

Не викидати ж, насправді, дари природи!

Кампанія по припиненню дезінформації: Intermarche вчить продавати некрасиві овочі та фрукти

Сучасний ринок (і суспільство в цілому) рішуче борються сьогодні з головною ілюзією суспільства споживання - з «идеализироваными уявленнями» споживачів про те, як повинні виглядати люди (чоловіки, жінки, діти, люди похилого віку), відносини, продукти, які ми споживаємо.

Понівечені відірваними від реального життя рекламними образами всього і вся, ми вже перестали сприймати світ таким, який він є (і себе в тому числі). Починається все з того, що ми відкидаємо трохи криву, покриту землею моркву і дивуємося - навіщо вона взагалі така брудна) лежить на полиці супермаркету. Закінчується все глубокойдепрессией за неприйняття себе в дзеркалі, порівняно з особами на обкладинках глянцевих журналів, особами - не існуючими в природі, а існують лише завдяки мистецтву фотографів.

Французький супермаркет Intermarche не просто продає соки і смузі з «некондиційних» овочів і фруктів. Він запустив цілу інформаційно-просвітницьку кампанію, акцію - чесно показуючи у відеороликах, крутяться по всьому супермаркету, ті «некрасиві» фрукти і овочі, яким ми зобов'язані вітамінами в модних смузі.

Супермаркет Intermarche не приховує - з чого приготовано «гламурні» стаканчики з соками-фрешами і пюре. Мета та місія французів з рітейлера Intermarche - привчити споживача до реального увазі справжніх плодів Землі, пояснити, що «в цьому немає нічого страшного» і поступово змусити купувати «некрасиву» морквину нарівні з уродившейся «красивою» і самим вдома робити з неї смузі - що буде і вигідніше і дешевше для обох сторін.

Побажаємо удачі французькому супермаркету Intermarche!


продаж некондиційних овочів і фруктів
продаж некондиційних овочів і фруктів
продаж некондиційних овочів і фруктів

Дивіться також


27 января 2020 года

Система визначення сприятливих днів для осіменіння корів

або СМС фермеру з повідомленням про тічці

Незвичайна ідея для святкового столу: Світяться чайні пакетики

Креативні чайні пакетики від корейського дизайнера Вонсік Ча можуть

Можливо Вас зацікавить

Бізнес ідея: виготовлення іграшок зі старих светрів

Нові речі з «сміття» - цей тренд сьогодні популярний і йому слідують сотні компаній. Teddylux- ресурс, на

View

Подушка для любителів читати в ліжку

Нічні читачі зможуть по достоїнству оцінити цей винахід. Любителі почитати на ніч знають як іноді буває незручно лежачи в ліжку тримати книгу

View

Керована годівниця

Годівниця для домашніх вихованців під назвою Pintofeed, управляється дистанційно, через мобільний додаток, зі смартфона. Годівниця Pintofeed практично

View

Соціальна реклама

Соціальна реклама благодійних фондів заслуговує особливої ​​уваги. Її головна мета - не продати товар або послугу, а залучити кошти

View

З життя котячих

На Заході індустрія товарів для домашніх улюбленців є однією з найбільш швидкозростаючих. Ну а оскільки кішки

View

Кран, змінює pH води

або кран для води, одним дотиком користувача змінює її кислотно-лужний баланс (або рівень pH). Американська компанія випустила продукт

View

Навчальна іграшка для дітей-діабетиків

До теперішнього часу цукровий діабет належав до числа невиліковних захворювань: бета-клітини не піддаються відновленню. Однак, лікарі

View

Цікава Переклад імені дитини на 100 мов

Лондонська перекладацька компанія Today Translations додала в свій перелік послуг перекладу одну цікаву послугу для майбутніх батьків. Називається вона What's

View