Ідея інтернет ставок: Віртуальний тоталізатор медіапродуктів

Media Predict соціальна мережа - тоталізатор, яка дозволяє користувачам пророкувати успіх нового фільму, шоу, книги або CD.

Принцип дії дуже простий-коли користувачі реєструються на сайті, вони отримують 5000 віртуальних доларів для інвестування. Потім вони мають можливість проаналізувати ринок і зробити свої вкладення відповідно до прогнозів щодо того чи іншого продукту.

Наприклад, вони вкладають 55 доларів в певну книгу, сценарій або фільм, і це означає, що ця книга або сценарій має 55% шансів на успіх бути виданою. 

Чим вища ціна продукту, тим більше у нього шансів на успіх. Правила інвестування прости- якщо ж інвестори вірять в успіх книги, фільму, телешоу, то вони купують, якщо ж не впевнені - то продають.


За кожен успішний проект, який буде втілено в реальність чи виданий, інвестори отримують винагороду в - в сумі 100 доларів за кожну частку. І навпаки, якщо проект виявиться провальним, інвестори втрачають свої частки і відповідно нічого не заробляють.

Єдиний недолік, який може зменшити азарту медіа-фанатам, це несправжні гроші, які беруть участь у грі. Але адміністрація ресурсу обіцяє в найближчому майбутньому розробити схему заохочення інвесторів безкоштовними копіями фільмів, книг, дисків, а також розглянути можливість ввести в обіг реальні гроші.

Тоталізатор Media Predict - може стати відмінним розвагою для медіа-фанатів. І навіть більше того, своєрідним економічним індикатором, який виявляє споживчі переваги в цій сфері, прогнозує рівень продажів і успіх нового медіапроекти.

Прогнози на Media Predict можуть виявитися досить корисною і переконливою інформацією для продюсерів, видавців і медіакомпаній, підказуючи в який продукт потрібно інвестувати і просувати.

f11.gifДивіться також


26 июня 2019 года

Дитяча ігрова кімната з сюрреалістичним інтер'єром

Успіх британському архітектору, дизайнеру і художнику в стилі стріт-арт - Morag

Бізнес план стоматологічного кабінету

Якщо ви маєте на руках вільні 40 тис. дол,

Ідея модного бізнесу: Сервіс вибору стиліста по фотографіях клієнтів

Знайти хорошого перукаря - велика проблема. Якщо

Можливо Вас зацікавить

Оригінальна Бізнес на перепродажу матеріалів і записів семінарів відомих гуру

Майкл Сенофф (нині сам багатьма зараховує до статусу гуру Інфобізнес) організував оригінальний бізнес на перепродажі матеріалів з семінарів знаменитих гуру.

View

Як заощадити на сэмплинге

Семплінг або тестування споживачами шляхом роздачі безкоштовних зразків, є популярним способом просування. На сайті ви знайдете кілька оригінальних

View

Новаторські бетонні конструкції

Бетонні конструкції, які перевернуть всі наші уявлення про те, яким може бути сучасне будівництво. Принаймні, так вважає його винахідник -

View

Мобільний додаток шукає комфортні авіарейси

Новий сайт + мобільний додаток, розроблене для Айфонів, називається Routehappy, і про тренді, в руслі якого розвивається ця

View

Продаж будинків за допомогою вертольотів

Дистанційно-пілотовані вертольоти ефективно використовуються в армії для розвідки території. Безпілотні літальні апарати можуть залетіти і вилетіти з досліджуваної

View

Перспективна сервіс створення індивідуальних настінних планерів

YearMadeForMe - новий ресурс, який дає можливість користувачам створювати свої особисті настінні планери. Інтерфейс сайту досить простий і

View

Як продати звичайну воду

Напевно, якщо і є ринок, на який складно вивести новий бренд, так це ринок питної води. І дійсно

View

Музична куртка : сам собі діджей

Куртка-вітровка під назвою MIDI Controller Jacket - це новий винахід мексиканської дизайнерської студії Machina , яка

View