Ідея інтернет ставок: Віртуальний тоталізатор медіапродуктів

Media Predict соціальна мережа - тоталізатор, яка дозволяє користувачам пророкувати успіх нового фільму, шоу, книги або CD.

Принцип дії дуже простий-коли користувачі реєструються на сайті, вони отримують 5000 віртуальних доларів для інвестування. Потім вони мають можливість проаналізувати ринок і зробити свої вкладення відповідно до прогнозів щодо того чи іншого продукту.

Наприклад, вони вкладають 55 доларів в певну книгу, сценарій або фільм, і це означає, що ця книга або сценарій має 55% шансів на успіх бути виданою. 

Чим вища ціна продукту, тим більше у нього шансів на успіх. Правила інвестування прости- якщо ж інвестори вірять в успіх книги, фільму, телешоу, то вони купують, якщо ж не впевнені - то продають.


За кожен успішний проект, який буде втілено в реальність чи виданий, інвестори отримують винагороду в - в сумі 100 доларів за кожну частку. І навпаки, якщо проект виявиться провальним, інвестори втрачають свої частки і відповідно нічого не заробляють.

Єдиний недолік, який може зменшити азарту медіа-фанатам, це несправжні гроші, які беруть участь у грі. Але адміністрація ресурсу обіцяє в найближчому майбутньому розробити схему заохочення інвесторів безкоштовними копіями фільмів, книг, дисків, а також розглянути можливість ввести в обіг реальні гроші.

Тоталізатор Media Predict - може стати відмінним розвагою для медіа-фанатів. І навіть більше того, своєрідним економічним індикатором, який виявляє споживчі переваги в цій сфері, прогнозує рівень продажів і успіх нового медіапроекти.

Прогнози на Media Predict можуть виявитися досить корисною і переконливою інформацією для продюсерів, видавців і медіакомпаній, підказуючи в який продукт потрібно інвестувати і просувати.

f11.gifДивіться також


18 сентября 2019 года

Дитяча ігрова кімната з сюрреалістичним інтер'єром

Успіх британському архітектору, дизайнеру і художнику в стилі стріт-арт - Morag

Бізнес план стоматологічного кабінету

Якщо ви маєте на руках вільні 40 тис. дол,

Ідея модного бізнесу: Сервіс вибору стиліста по фотографіях клієнтів

Знайти хорошого перукаря - велика проблема. Якщо

Можливо Вас зацікавить

Економічні автомобільні шини

Нідерландський вчений знайшов спосіб виробництва автомобільних покришок, які сприяють зниженню забруднення навколишнього середовища.Створена з гуми і кремнезему покришка

View

Банк жиру

Бізнес-ідея вторинного використання матеріалів та оптимізації витрат несподівано знайшла нове значення. Клініка пластичної хірургії, розташована в

View

Незвичайна ідея кав'ярні: бариста в бікіні

Навіть кава стає смачнішою, якщо роблять його сексуальні бариста. До такого висновку прийшла засновниця кав'ярні Cowgirls Лорі Боден. Правда не відразу. Як

View

Рекламна татуювання для спортсменів

Цікавий рекламний хід придумала компанія PaceTat, запропонувавши професійним бігунам зручне керівництво, що допомагає розраховувати свої сили під час забігу.

View

Стетоскоп для сусіда

Так, панове, прикладання склянок до стіни - це вже минуле століття, нове тисячоліття вимагає більш сучасних

View

Футболки та сумки від ув'язнених

Торік в Естонії з'явився новий еко-бренд Heavy Eco, який об'єднує концепцію етичною моди і тюремної романтики.

View

Паличка місвак-органічна зубна щітка

Органічна биоразлагаемая зубна щітка з дерева Salvadora Persica - це безумовний хіт. Але цей «хіт» поки, на жаль не

View

Як продавати віскі дорого

або «Я навчу шотландців готувати старовинний мед». Назва бренду Macallan відомо, мабуть, всім любителям віскі - міцного алкогольного напою, який

View