Набір для приготування йогуртів

Значення пробіотиків для організму людини важко переоцінити. Ці мікроорганізми покращують травлення, стан шлунково-кишкового тракту, зміцнюють імунну систему організму і виробляють багато нутрієнтів, необхідних організму, в тому числі фолієву кислоту, біотин, вітамін К.

Крім того вони застосовуються для лікування дисбактеріозів, алергії, гастритів, застуди і грипу. На прилавках магазинів можна зустріти найрізноманітнішу йогуртову продукцію, збагачену пробіотиками. А ось компанія з Австралії Microbioflora запропонувала своїм покупцям новий продукт - прогурт, який готується в домашніх умовах.

Їх альтернатива традиційним йогуртам - прогурт, безперечно, кращий і більш корисний продукт, оскільки в ньому міститься значно більша кількість корисних мікроорганізмів.


Набір для приготування йогуртів в домашніх умовах Progurt являє собою електричний інкубатор, колбу для охолодження і 15 саше з штамами, кожне з яких містить не менше 1 трильйон колонієутворюючих одиниць (CFU ).

Процес приготування йогурту в домашніх умовах за допомогою цього набору досить простий: в інкубатор заливають молоко, додають пробіотики із спеціального саші і залишають його на 12-14 годин, потім йогурт охолоджують, і все - корисний продукт готовий до вживання .

Головна перевага цього набору для приготування йогурту в домашніх умовах і в тому, що на виході покупці отримують корисний і чистий продукт, виготовлений з якісної сировини, який не містить ніяких ароматизаторів, барвників, підсолоджувачів, консервантів, загусників та інших шкідливих речовин.

100 мл такого йогурту містить більше 100 мільярдів колонієутворюючих одиниць (CFU), в той час як 1 літр прогурта містить 1триллион CFU. Для порівняння, звичайний йогурт, збагачений пробіотиками містить їх не більш ніж 10000000 (КУО) в 1 г продукту.

Ще однією важливою деталлю, яка вигідно відрізняє прогурт від звичайних йогуртів є те, що всі мікроорганізми, що містяться в продукті мають людське походження, в той час як пробіотики в більшості йогуртів - тваринного походження.

Новий корисний йогурт компанії Microbioflora-це результат багаторічної праці і 20-річних досліджень. Мета компанії була створити такий продукт, який дійсно зміг би змінити життя людини на краще, значно поліпшивши його здоров'я і зовнішній вигляд. Адже місія компанії - впливати на якість життя людей через унікальні продукти здоров'я. І схоже, такий унікальний продукт, який допомагає змінити здоров'я , а значить і життя на краще , у них вийшов успішно.

Набір для приготування йогуртівДивіться також


09 апреля 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Велотаксі

Bixi - нова високотехнологічна система велопрокату, яка з'явилася у місті Монреаль. Принципи прокату системи Bixi наступні - користувач

View

Бізнес на Йо-Йо

Флуоресціюючі різнокольорові м'ячики на мотузочці, які називаються Angel Wings або іграшки Йо-Йо відомі далеко за межами Нью-Йорка. Мода на

View

Безмежні можливості для творчості (і заробітку)

Ніщо не зрівняється зі Стефанії Марін і її роботами. Стефанії належить до того виду людей, які

View

Техніка креативності "Порядок денний"

Уміння тезисно викласти хаос своїх думок, киплячих в голові - це не більше, ніж навик, який набувається з досвідом. Ось

View

Реклама «Турецьких авіаліній» за участю зірок спорту

За останні кілька років, за різними оцінками експертів, ринок селебріті-реклами (реклами з участю знаменитостей) у нашій

View

Новорічні позравленія від Victoria's Secret

Хочете ви того чи ні, але, швидше за все, вам все одно доведеться незабаром готувати новорічні листівки і писати

View

Окуляри проти цибулі

Окуляри проти цибулі - це не жарт. Це реальне винахід 36-річного американця з Огайо Кріса Хокер (Chris Hawker). Onion Goggles -

View

Автомат з продажу аксесуарів для марихуани

У нашій колекції бізнес-ідей вже є кілька, в основі яких лежить марихуана. Це виробництво газованої води з марихуаною

View