Вендингові аппарарти з продажу гарячої їжі

Вендингові аппарарти з продажу гарячої їжіСімейство вендінгових апаратів, які торгують їжею - збагатилося автоматами нового покоління. Тепер їм прийнято давати ім'я Gourmet, щоб і споживачеві, і підприємцю ставало відразу зрозуміло - з продуктом якої якості він збирається мати справу.

Проблема вендінгових автоматів, які торгують їжею - очевидна. Вони насичують швидко і безпечно - але, на жаль, не зовсім здоровою в тривалій перспективі їжею. Йдеться, в основному, про снеках.

Є, звичайно, вендингові автомати, які торгують чорною ікрою, упакованої в консервну банку, але такі випадки - поодинокі. Є й такі вендингові автомати (у Франції), які випікають свіжий французький батон.

Але в цих обох згаданих нами випадках мова йде, скоріше, про ізике, про ісключеніі.К того ж ці вишукані вендингові автомати не забезпечують голодної людини, якому до будинку далеко, а їсти хочеться просто зараз.


Адже не будете ж ви їсти чорну ікру прямо з банки, стоячи неподалік від вендингового автомата?

А між тим, головне завдання вендингового автомата, який стоїть в людному прохідному публічному місці - це нагодувати безпечної і ситної їжею зголоднілого на бігу людини.

З цією функцією, як ми вже встигли відзначити, не справляються пафосні вендингові машини, які рекламують щось вишукане і тільки розважають нікуди не поспішає і не голодного відвідувача молла.

І з цим завданням - по-своєму, справляються вендингові автомати, які торгують калорійними, але не корисними снеками.

Винахідники і виробники вендінгових машин довго билися над проблемою: як створити такий автомат, який буде годувати людини гарячою їжею, тобто - НЕ всухом'ятку, так, щоб перебування в зоні автомата нагадувало за якістю споживаної їжі - відвідування гарного кафе або навіть ресторану.

І ось, нарешті, рішення знайдено.

Почали з'являтися перші вендингові автомати, яким відразу ж був присвоєний клас Gourmet. Один з популярних автоматів, який встиг вже досягти і російського ринку - вендінговий автомат з продажу гарячої їжі виробництва Jofemar SA, Іспанія.

Названі вони терміном Gourmet звичайно ж - вельми умовно. Але слово «Гурме» давно вже використовується щосили ринком у своїх цілях, а французи давно махнули на цю справу рукою ...

Отже, що вміють робити вендингові машини з продажу гарячої їжі - Гурме?

Почнемо з того, що вони в собі містять. На наш погляд, вони містять в собі чотири важливі речі:

  • холодильник-морозильник,
  • досконалий ліфт-конвеєр,
  • мікрохвильову піч,
  • вбудований контроллер, який не допускає до розморожування і готування товар з простроченим терміном придатності.

Шлях від холодильника до мікрохвильовки й далі - в слот, до споживача - НЕ тернистий. Цей шлях забезпечує дуже точний, ювелірний можна сказати конвеєр. Завдяки цьому ніжному зверненням їжа по шляху не упускати на підлогу всередині автомата, не висипається, що не стикається з іншою їжею, не б'ється і не пошкоджується. Це дозволяє завантажувати в ВЕНДІНГОВА машину навіть продукти у скляній тарі.

Це ж, за словами виробника, забезпечує і якість поданих страв, і їх безпеку.

Виявляється, вся справа в добре налагодженому ліфті-конвеєрі!

Холодильник всередині вендінгової машини з продажу гарячої їжі охолоджує продукти від 0,5 до 9 градусів за Цельсієм.

Яку ж їжу подає вендінговий автомат Gourmet!

Автомат з продажу гарячої їжі Гурме вміє готувати салати, сендвічі і бутерброди, питні йогурти та молочні коктейлі, піцу і пиріжки, гарячу шаурму і багато інших гарячі «другі» страви. Автомат видає навіть свіжі торти, нарізані порційно.

І все це, зауважте, абсолютно безпечно, виробник гарантує.

Звичайно, якби всередині кожного господаря і продавця у точці швидкого харчування стояв контролер, блокуючий подачу просроченнного продукту, ми б обходилися без вендінгових автоматів.

А так - автомати з продажу гарячої їжі гурме повністю усувають людський фактор із общепита, за що їм - спасибі.

Один з таких вендінгових автоматів, які торгують гарячою їжею, як в «ресторані», поставлений в аеропорту Haneda, що в місті Токіо.

24 години на добу він подає свіжу гарячу їжу без консервантів і тривалих термінів зберігання.

Така їжа виявляється не тільки нешкідливою «тут і зараз», але ще й - корисною, в довгостроковому плані.

Адже харчування продуктами, чий термін придатності становить 3-5 років - це шкода, який ми наносимо здоров'ю в перспективі.

А їсти їжу з терміном зберігання 2-3 дні, ми побоїмося, коли будемо перебувати поза домом.
Вендингові автомати з продажу гарячої їжі, здається, вже починають вирішувати цю дилему.

Хай живе - Gourmet! І нехай під «гурме» в даному випадку розуміється не паштет з перепілки, і не пармезан, але нас влаштує і таке розуміння цього французького слова-в даному конкретному випадку.

Дивіться також


25 января 2020 года

Ортопедичні устілки «Зроби сам» або тренд DIY в медицині

Раніше термін "модульний" був відомий споживачеві в основному, в

Мобільний додаток для Фейсбук

«You'll Never Wear That Again» (або в

Повітряна подушка безпеки проти перелому у літніх

Товари для літніх - ось найбільш затребувана

Клуб собаководів, що допомагає знайти тимчасове житло собаці на час від'їзду господаря

SwapaDog - нова соціальна мережа для власників

Ефективність реклами на основі психології

Найбільші й найуспішніші фірми не шкодують великих коштів,

Можливо Вас зацікавить

Примітивний телефон для дітей: \"Мій перший мобільник»

Нарешті створено перший у світі «стільниковий телефон для дітей». Називається винахід 1stFone, назва імітує «неправильне» правопис - як

View

Готель «Крижаний будинок»

Всі пам'ятають сюжет роману Лажечникова «Крижаний будинок»? Старовинна забава російської імператриці Анни Іоанівни - знайшла своє продовження

View

Як позбутися від боргів і заощадити

Навіть якщо ви живете від зарплати до зарплати цей матеріал допоможе вам зменшити щомісячні платежі, створити надзвичайний запас готівки і

View

Окуляри доповненої реальності від Google

Ми вже неодноразово писали про окуляри доповненої реальності Project Glass від лабораторії Google. Нещодавно компанія представила

View

Автомат, рекомендує напої покупцям

Вендінговий бізнес продовжує займати лідируючі позиції у списку найбільш прибуткових і популярних видів бізнесу третього тисячоліття. Через вендингові автомати сьогодні

View

Мобільні додатки для метеозалежних любителів розповідати свої сни

Зареєстрований в Каліфорнії стартап Sociopat збирається створити цілу лінійку віртуальних продуктів App - мобільних додатків для смартфонів на IOS і

View

Злий клоун на дитячий День Народження

Замовлення клоунів на дитяче свято - дуже популярна послуга в івент-агенції різної величини. Як правило, це самий простий

View

Антиаллергенная прибирання будинку і «антиалергенний клінінговий консалтинг»: шоу креативних підприємців

Цей клінінговий бізнес дійсно виглядає як «шоу» креативних підприємців, які вміють користуватися своїм добре підвішеним язиком так само

View