Вендінговий автомат з продажу трубок для менш небезпечного прийому наркотиків

Правда про наркотики полягає в тому, що наркомани, в основному, гинуть не від самих ... наркотиків. Наркомани хворіють і вмирають так рано від того, що вони приймають:

  • а) дешеві, вкрай небезпечні синтетичні аналоги відомих «натуральних» наркотиків,
  • б) низькоякісні «розбавлені» сторонніми домішками натуральні наркотики,
  • і, нарешті, в) введення наркотику зазвичай відбувається в антисанітарних умовах за допомогою таких антисанітарних витратних матеріалів.

Саме ці факти лежать в основі нової ідеології і політики - сучасної боротьби з проблемою наркозалежності у всьому світі.

Прихильники легалізації наркотиків як правило називаються такими - неправильно. Сьогодні коректно говорити про програми так званої політики - медикализации прийому наркотиків.


Медикализация прийому наркотиків - це тактика зменшення шкоди. Зменшення шкоди - при прийомі наркотиків.

Знаменитий дебатируемый «Закон про медикализации наркотичних засобів», ставши надбанням широкої громадськості ,вже приносить свої плоди.

Так, в Канаді, у Ванкувері, з'являються перші вендингові апарати, які торгують за копійчаними цінами - скляними трубочками для інгаляції (куріння) крека. А тепер - детальніше.

Тріщина - дешевий аналог кокаїну, на відміну від кокаїну - приймається всередину шляхом куріння. Курять тріщина через скляну трубку. Скляні трубки для крека зазвичай випилюються наркоманами зі звичайних скляних трубок, які купуються наркоманами ... супермаркетах будматеріалів. Другий шлях знайти скляну трубку - «дістати» її на чорному ринку наркотичних засобів.

Ті скляні трубки, якими користуються, в основному, крэковые наркомани - зроблені кустарним способом і дуже небезпечні. Тим не менше, ці трубки-така цінність, що жебраки і часто бездомні, наркомани користуються ними «до останнього» - відразу кілька людей одночасно.

Скло б'ється і кришиться, скляні трубки мають гострі краї, вони відразу ж покриваються мережею тріщин і відколів, обпалюють губи і язик наркомана.

Типові «крэкнутые губи» являють собою сумне видовище з кривавих ранок і загоюються тріщин.

Зараження ВІЛ та іншими хворобами, що передаються через кров, відбувається якраз в момент користування неякісної загальної скляною трубкою.

Саме тому канадська благодійна організація під назвою Portland Hotel Society (PHS) зважилася на крайній захід - розставити в особливо неблагополучних районах Ванкувера автомати, які торгують дешевими скляними трубками 24/7.

Ця акція не підтримується в Канаді ніким (принаймні, на рівні урядових організацій). Але Portland Hotel Society (PHS) - неурядова організація.

На щастя, в Канаді можна займатися тією діяльністю, якою ти знаходиш потрібне займатися, не шукаючи схвалення у чиновників.

У кожному вендінговому автоматі з продажу трубок для крека - 200 скляних трубок, запас яких поповнюється кожні п'ять днів. Ціна скляної трубки - 0, 25 канадських долара.

Варто також відзначити, що тріщина сьогодні - це бич убогих кварталів всього світу. Часто на креку «сидять» бездомні бродяги, які живляться із урн Макдональдса, або жителі кварталів для бідних мігрантів.

Як ви бачите, бізнес-формат торгівлі в вендінгових автоматів настільки пластичний, що може пристосуватися до різних новим віянням.

Ось і суспільно-політичний тренд медикализации наркотичних засобів - знайшов собі підтримку й опору у формату вендингової торгівлі... То ще може вендінговий автомат?

вендінговий автомат з продажу трубок для крека

вендінговий автомат з продажу трубок для крекаДивіться також


12 декабря 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Повітряний мопед

Напевно в недалекому майбутньому ми всі будемо пересуватися на повітряних суднах, які будуть екологічно чистими, не

View

Дитяча гра в стилі Тамагочі: «Вирости хлібну закваску»

На ринок вийшла унікальна дитяча гра, такого ще не було. Почнемо з того, що задамо вам запитання: Чи

View

Як зробити бізнес на чужому бізнесі

Шведський магнат IKEA породив як мінімум два допоміжних бізнесу - Bemz, який продає чохли на м'які

View

Управління бізнесом-1

Слід зазначити, що є маса способів займатися бізнесом.Консалтинг, придбання професійної ліцензії для юридичної або медициною практики або

View

Автомат, рекомендує напої покупцям

Вендінговий бізнес продовжує займати лідируючі позиції у списку найбільш прибуткових і популярних видів бізнесу третього тисячоліття. Через вендингові автомати сьогодні

View

Теплорегулюючі чоловічі сорочки

Група випускників Массачусетського технологічного інституту (США) винайшла чергове диво і з метою просування свого чуда організувала компанію під назвою Ministry of

View

Техніка пошуку ідей: інформаційна ізоляція

У село! До тітки! У глушину! В Саратов! Ви звідки, вибачте, юнак? З Урюпінська ... Ех, кинути б все, і махнути

View

Ток-шоу для дорослих за участю ляльок

Часи забавного жабеняти Керміта з «Маппет-шоу» і кудлатих жителів «Вулиці Сезам», настільки улюблених дітьми з усього світу,

View