Країна яку можна орендувати за 70 тисяч доларів на добу

Керівництво країни Ліхтенштейн придумали дуже цікавий варіант поповнення державного бюджету. Країна здається в подобову оренду багатим туристам. Для того, щоб провести уїк-енд або відпустку в цьому кніжестве разом з друзями, зробити сюрприз другій половинці або справити враження на ділових партнерів, забезпечений турист повинен заплатити 70 тисяч доларів на добу.

Ліхтенштейн - найменша за розмірами країна в Європі, її площа складає всього 160,4 квадратних кілометрів. А кількість населення приблизно 35 тисяч чоловік.

Орендуючи карликова держава, можна насолодитися прекрасними пейзажами Альп і казковими замками Ліхтенштейну. Відомо, що в минулому році хотів взяти в оренду країну популярний репер Снуп Дог, але йому було відмовлено.

Яку ж суму пропонував скандаліст за оренду, залишається в таємниці.

Орендар має можливість навіть ввести власну грошову одиницю і дорожні знаки на час перебування в країні. Крім того, можна привести з собою 150 гостей і з комфортом усіх розмістити на проживання. За окрему плату можна замовити новий герб країни і простування процесії на честь «нового князя держави». Оренда князівства ніяк не заважає і не впливає на місцевих жителів.

Для гостей країни пропонується обширна програма розважальних заходів, серед яких, такі, як: прогулянки на санях та колясках по столиці, феєрверк, зустріч сходу сонця на висоті 1 кілометр над рівнем моря, катання на сноубордах і лижах, походи на снігоступах. Також гості мають можливість продегустувати різноманітні вишукані вина з королівських погребів.

Будь-який бажаючий орендувати Ліхтенштейн, повинен повідомити про свій намір властей не менше, ніж за півроку до приїзду. А якщо трапилося так, що замовлення необхідно скасувати, то доведеться сплатити штраф у розмірі 50% від суми початкового внеску.

Дивіться також


09 апреля 2020 года

Бізнес ідеї успішного американського мільярдера

Уоррен Баффет народився 30 серпня 1930

Бізнес-платформа для студентів та бізнесменів

Майндсумо або MindSumo, що в перекладі

Ідеї в кондитерському бізнесі: Прикраси - заготовки для випічки

Можливо Вас зацікавить

Реклама в голлівудських фільмах

Не секрет, що продакт-плейсмент - це один з найефективніших рекламних прийомів. Більшість великих компаній, включаючи Ford,

View

Креативна реклама на автобусних зупинках

Безліч людей проводить на зупинках в очікуванні транспорту мінімум 10-15 хвилин в день. Ще більше людей, які мають власні автомобілі,

View

Портативний ультратонкий міні праска гладить одяг на тобі

Ця праска зовсім не схожий на праску! Він схожий на Айфон, так-так - на Айфон. Або на «візитну картку», як наполягають

View

Історія успіху: засіб для укладання волосся з дротяної вішалки

Ліз Ллойд треба було всього 13 місяців, щоб запатентувати свою нову ідею. Ліз 23 роки і

View

Як з хобі зробити бізнес

Ліза Аскерз перетворила своє хобі - в'язання - у бізнес, який вона вела з будинку, поки сиділа з маленькими дітьми.

View

Продаж морозива за посмішку

Автомат з продажу морозива не викликає ніякого інтересу, як у підприємців, що знаходяться в пошуку оригінальних ідей, так і

View

Новий дизайн голки

Голка з вушком для шиття з'явилася в побуті людини ще в період пізнього палеоліту, тобто 19 тисяч років тому.

View

Іменні боби від Heinz

Реклама і різні рекламні акції в соціальних мережах давно стали важливою складовою маркетингових заходів великих і дрібних компаній. Основні переваги

View