Довідник он-лайн для батьків, сайт який знає про гаджетах все

Довідковий сайт Quib.lyІснує популярний і прибутковий формат сайтів, який в перекладі на російську мову звучить як: «Сайт запитання-відповідь», а по-англійськи, зашифрований абревіатурою: «Q & A», що відповідно треба читати як Question and Answer.

У форматі «Q & A» зараз стрімко розвивається на Заході сайт Quib.ly.

Цей сайт призначений для батьків дітей молодшого шкільного та підліткового віку. На Заході - добре розвинене суспільство споживання, тому діти там завалені величезною кількістю всіляких новомодних гаджетів.

Батьки, які значно «відстають» у високотехнологічному розвитку від своїх же дітей (ті, як правило, вже в грудничкового віці якось самі навчаються користуватися інтерфейсом комп'ютера) такі батьки, які пам'ятають ще чорно-білі телевізори без пульта, можуть відчути розгубленість у світі гаджетів, стрімко оновлюється і покращується.


Гаджети для дітей часто заточені під всілякі розвиваючі та навчальні програми та ігри. Є й суто розважальні гаджети. Існують гаджети-одноденки, невдача маркетологів.

Деякі гаджети не підходять дітям з певними проблемами, а інші гаджети як-раз таки - ніби створені для компенсації відсутніх функцій у дитини з тією чи іншою проблемою.

Всього цього моря інформації знайти було ніде - моніторити ринок гаджетів заняття складне і времяемкое.

Однак, тепер є батьківське он-лайн співтовариство, величезний FAQ по гаджетам, сайт, що працює в шаблоні «Q & A», що постійно оновлюється по типу "вікі"-ресурсу - довідник для стурбованих батьків під назвою Quib.ly.

Він розповість все про ігри, про мобільних додатках, про програми (тобто, про софт), все про різницю між тією або іншою платформою (про начинку) і, зрозуміло, про самих гаджетах - читалках, ігралках, крутилка музики. Тепер дорослі мама і тато не будуть соромитися виглядати дурнями, спілкуючись зі своїм просунутим чадом техно-гиком, що сипле термінами, від яких у предків зводить щелепи. Сайт Quib.ly. допоможе вирішити проблему батьків і дітей, хоча б у своїй довідково-інформаційної ніші.

Дивіться також


23 августа 2019 года

Особливості дизайну та оформлення магазинів

На перший погляд може здатися, що в процесі створення інтер'єру

Как начать собственный бизнес без денег Практические рекомендации

У вас есть мечта, стать предпринимателем или владельцем собственного бизнеса,

Сукні з магнітів вчать любити Природу

Джолан ван дер Віль - молодий голландський

Креативна реклама засобу для миття посуду

Мити за собою посуд - як новий

Можливо Вас зацікавить

Креативна реклама британського рекламного агентства

Лондонське рекламне агентство Anthem навіть у випадковому подію знайшло привід провести невеликий конкурс на креативність серед своїх співробітників.

View

Костюм для читання книг

Вчені з Массачусетського Технологічного Інституту (абревіатура цієї славнозвісної наукової майданчики - MIT) зробили поки що першу, боязку, експериментальну спробу з'єднати

View

Плаття, яке можна носити 15 способами

Головне правило відомих гламурних красунь - міняти плаття кожен день і не надягати одне і те ж

View

Ідея зообізнеса для собак: Розвиваючі іграшки для собак

Зообізнес на сьогоднішній день є однією з найбільш прибуткових сфер бізнесу. Його обороти тільки в одній Америці становлять понад 45

View

Плаваючий білборд

Компанія Billboard Boats Inc придумала рекламний носій нового формату, який розрахований на аудиторію пляжів, різних водних заходів і пр.

View

Фітнес-браслет робить хімічний аналіз поту

Electrozyme - так називається цей новий модний фітнес-трекер або фітнес-гаджет - просто ж - браслет на руку, тільки дуже розумний

View

Комп'ютерні злочини та покарання

Старий КК, що діяв з 60-го року, вже морально порядком застарів.Він передбачав дуже серйозні покарання, дуже великі терміни.Дуже багато

View

Бізнес ідеї для домашніх вихованців: Пиво для собак

Зообізнес продовжує залишатися досить прибутковим напрямком бізнесу. І, незважаючи на те, що цей ринок давно поділений між найбільшими

View