Лак для нігтів проти наркотиків, які використовують ґвалтівники

Сьогодні ми поговоримо про те, #чемлюдиживы - на прикладі - за океаном, а ще точніше - на прикладі date rape drugs і їх ворога - Undercover Colors.

Ця розмова важливий для майбутніх підприємців, тому що навчить їх - грамотно аналізувати ринок взагалі.

Якщо хочете дізнатися, чого не вистачає людям в даній місцевості (проаналізувати виття майбутній ринок) - дізнайтеся, насамперед - які злочини люди тут роблять найчастіше. От раніше пірати захоплювали темношкірих аборигенів і продавали їх, будемо говорити, в рабство. А ще вони захоплювали золота. Золота їм, значить, не вистачало. Судячи з усього, росіянам зараз не вистачає музики і фільмів - значить, весело живемо.

Музики - перш за все!

Так кажуть щасливі люди - французи і росіяни.


А ось американцям не до музики. Американцям не вистачає сексу. Тому вони йдуть на саме непотрібне злочин - гвалтують своїх жертв, заманюючи їх на безневинне побачення через сайти інтернет-знайомств.

Але чому з наркотиками для вчинення насильства» бореться лак для нігтів? Що ж... Якщо тривалий час у нас був проти наркотиків - рок, то чому б не засвоїти собі ті ж суспільно-політичні погляди - лаку для нігтів? Нічого дивного.

Але новий американський лак для нігтів під назвою Undercover Colors - він же проти особливих наркотиків, сперечаємося, ви про таких навіть не знаєте?

Тренд чорного бізнесу США - date rape drugs

Ось з цим негідницьким трендом і бореться стартап під названиемUndercover Colors!

Що ж таке ці нещасні date rape drugs? Це такі наркотичні речовини, які зловмисники використовують на побаченнях для того, щоб отримати можливість застосувати сексуальне насильство по відношенню до що стала беззахисною жертви.

А тим часом, в Росії...

Жити в епоху звершень,

маючи піднесений вдачу,

на жаль, важко.

Красуні задерши плаття,

бачиш те, що шукав,

а не нові дивні дива.

Так міркують майже всі росіяни, але спробуй поясни цю просту істину американцям - молодої нації, ще так зрозуміло, по-дитячому, цікавою до всього, в тому числі і до того - «що у красуні під сукнею»... Ну відомо що. Нічого нового.

Як же йде справа з наркотиками date rape drugs в Росії?

У Росії теж є один такий відомий «наркотик» date rape drug, він називається, як всі знають, клофелін. (Це не «наркотик», а ліки від тиску). Але оскільки (як теж всім відомо) секс в Росії нікому не потрібен (тому що сексу в Росії - немає і взагалі секс в Росії замінює горілка, розмови про Росії і платонічна любов), спаиватели клофеліном роблять це не з метою - зґвалтувати жертву (фу, як грубо і не інтелігентно!), а з метою її пограбувати. Так російські відновлюють соціальну справедливість, висловлюють свій протест проти гніту власності і буржуазних капіталістичних відносин, які перетворюють в одних багатих, а інших - у бідних.

Не те - американські зловмисники з їх повагою до соціальної нерівності і чужої власності.

Єдине, що не включають у поняття «приватна власність» обділені сексом американці - це ті дивні дива, заховані під сукнями красунь, які сучасні красуні-феміністки не намагаються навіть монетизувати. Бачачи таку безгосподарність (добро пропадає взагалі даремно!) діловиті, дбайливі американці звіріють і намагаються йти на штурм.

Американці домагаються свого - своєю важкою хімією, яка йде у поліцейських під загальним найменуванням - date rape drugs.

Наркотики, які вживаються з метою - зробити згвалтування на побаченні і лак для нігтів проти наркотиків

Цих наркотиків у світі багато, і всіх їх, відомих на сьогоднішній день, врахували у своєму винаході студенти хімфаку з СКГУ - Державного Університету Північної Кароліни - North Carolina State University.

За задумом студентів - лак для нігтів Undercover Colors повинен працювати як лакмусовий папірець. Для того, щоб визначити - чи немає в келиху з випивкою розчиненого там наркотику, потрібно опустити наманикюренный пальчик в келих і поговорити в ньому пальцем. Якщо наркотик є - лак забарвиться (дві смужки) , змінить колір. Якщо наркотику немає - можна сказати «Я у мами дурочка» і подивитися на реакцію чоловіки навпаки.

Зрозуміло, що студенти-хіміки з університету Північної Кароліни - вони ж вчені, далекі від життя фріки. Вони придумали ідею бізнесу - а як це буде виглядати на практиці, їх не цікавить.

Втім, завдяки ще навіть не існує в продажу лаку для нігтів проти наркотиків і згвалтування на побаченні - Undercover Colors - ми сьогодні дізналися багато нового.


UndercoverColors-1.jpg

Дивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Компост з гнилих овочів: - найпростіший еко-бізнес

У штаті Юта і Арізона відбувається дивовижне. Спритні бізнесмени з молодої компанії Eco Scraps безкоштовно забирають сміття

View

Розумні навушники з Японії: грають музику під настрій Господаря

В Японії створено чудо-навушники під торговим ім'ям Neurowear Mico, які, будучи надіті на голову Господаря, вміють «вгадувати» його емоційний фон

View

Цікава підводні ресторани

Пропонуємо вашій увазі два підводних ресторану - один на Мальдівах, а другий - в Ейлаті, Ізраїлі. Обід в підводних ресторанах порівняємо з

View

Японський магазин з продажу «фотографій» у форматі 3D

Швидше за все, ви вже чули про існування так званих 3D-принтерів. Для тих, хто до цього часу не був знайомий з

View

Інтернет-магазин ексклюзивних товарів, в якому купують по рекомендації

Існує велика кількість інтернет-магазинів товарів для краси різної цінової категорії, з різноманітним асортиментом і високим рівнем обслуговування клієнтів. Але небагато

View

Мобільний додаток для удосконалення вашого Instagram

У феєричному Instagram все-таки досить обмежене число фільтрів, через які можна пропускати зроблені на камеру Айфона фотографії. І спец-ефектів в

View

Незвичайний ресторан на дереві - 2

Ще одна бізнес-ідея із серії незвичайних ресторанів. Ресторанний бізнес з кожним разом намагається здивувати і вразити своїх клієнтів

View

Достатність викладки товару

Достатність викладки - повне уявлення торгового асортименту підприємства.Повнота відображення наявного асортименту означає не тільки уявлення споживачеві за допомогою викладки

View