Товар-пародія на носимі технології

Зовсім не розумний браслет

Браслет FlipBand виглядає дуже сучасно, так як зроблено дійсно з сучасних матеріалів. З вигляду здається, що це такий модний і наворочений фітнес-трекер, рахує пульс, аналізує піт і кроки, та ще й підключений через мобільний додаток до айфону з виведенням даних у переконливій інфографіці на його (айфона) екран.

Але творець браслета для мотивації FlipBand - пан Victor Mathieux вважає, що ніяка інфографіка, навіть дуже переконлива, навіть виведена через мобільний додаток на екран айфона... нікого чомусь ні в чому не переконує!

Не переконує піти на пішу прогулянку, не переконує почати присідання і віджимання, не переконує почитати 20 хвилин. Все, що ми собі напланували, ми робимо або не робимо.


Ось - проста логіка пана Victor Mathieux.

І технології тут ні при чому! А «причому» наша власна воля, яку, на жаль, ніякими технологіями не подстегнешь. Волю треба розвивати самому-самому - і це цілком можна зробити без усіляких вай-фай технологій.

Ось тому - в пику модному поветрию розумних носяться технологій - і створений був браслет-пародія на товари дурної моди - жарт під назвою FlipBand.

Повторимо, цінна фішка бізнес-ідеї браслета для мотивації полягає в тому, що зовні товар досить педантично і досить схоже імітує (але тільки імітує!) всі ці фітнес і «хелсі» трекери, що красуються на руках «спортсмэнов», що стежать за своїм здоров'ям і тренуваннями і не початківцями жодної справи, не порадившись з айфоном.

Це раніше (як відомо) розумні люди їздили радитися в божевільний будинок до Іван-Яковичу, перш ніж почати якусь справу Сьогодні розумні люди не починають ніякої почин, не проконсультувавшись з айфоном... Мало що змінилося в поведінці «розумних» людей за століття. Так і веселий бізнесмен Victor Mathieux теж вважає. І сміється над занадто «розумними» людьми.

Принцип дії гумового браслета для мотивації

Як же без айфона змусити себе погуляти по парку? Все дуже просто! Браслет складається з двох рухомих частин, що входять одна в іншу за принципом «пазика». Выдвините з пазів браслет так, щоб він став чорним і на ньому можна було прочитати напис «Ти обіцяв зробити це». І так і носите - поки... не зробите.

А коли зробите - водвиньте частини браслета назад пазикам і зробіть браслет зеленим. Там буде стояти замість тривожної написи - весела галочка: мовляв, завдання виконано!

Така проста штука (і одночасно - жарт!) була оцінена по достоїнству на краудфандинговомк сайті Кікстартер, миттєво зібравши потрібні гроші для запуску серійного виробництва. Браслети продаються відразу парами - для Нього і Неї, наприклад, тому що можуть бути і варіанти. Наприклад, для двох дітей-телепнів... А ви що подумали?

Браслет для мотивації FlipBand працює за давнім принципом «зав'яжи собі вузлик на пам'ять» і цим пишається творець компанії FlipBand (компанія називається так само, як і товар, з якими вона торгує).

Навіщо город городити - коли все так просто? Ніякі зв'язки не зроблять ніжку маленькою, а серце великим. Ніякі айфони не змусять вас виховати у себе волю. А ось простенька іграшка за 19 доларів (пара браслетів FlipBand) може бути і допоможе.

У всякому разі, творець товару-пародії на навязшую в зубах моду, в цьому впевнений. Не народжується на наших очах новий тренд - товари-пародії на модні тренди, які починають потихеньку всім набридати.

Звичайно ж, розумні браслети фітнес-трекери - перша мішень цієї критики і глузування. Як вони всім набридли! А чому? А тому що, ймовірно, нікому вони не допомогли стати накачаннее і здоровіше - ось чому. Звідси і досада, звідси і успіх псевдо-гаджета не розумного жодного разу браслета - носимой не технології - FlipBand. Жарт сподобався споживачеві. Продовжимо?

Дивіться також


09 апреля 2020 года

Прибуткова ідея фінансового бізнесу: мобільний девайс для оплати кредитними картами

Навіть якщо підприємець буде виробляти найкращі в світі продукти, без ефективної

Ідея для фрілансерів: Додаток для фрілансерів, що допомагає знайти ідеальне місце для роботи

Організація робочого простору має прямий вплив на

VIP-майстерня з реставрації дизайнерського взуття

Попит на послуги шевців був є і буде завжди.

На чому заробити гроші На блозі

Мій перший заробіток в адсенс був

Можливо Вас зацікавить

Сексуальна реклама льодяників

Незважаючи на те, що багато рекламісти вважають рекламу мистецтвом, все ж реклама - це, насамперед, інструмент бізнесу і її головне

View

Лікувальна ідея: Ресторани лікувального харчування

Нещодавно ми описували в проекті ресторан на Філліппінах, який допомагає боротися з депресією. Пропонуємо вашій увазі ще два ресторани,

View

Бізнес- Свіже повітря, яке завжди з тобою

Унікальний очисник і освіжувач повітря-цей модульний очищувач повітря Ohita! Всі освіжувачі та очищувачі повітря розраховані на застосування вдома, в офісі,

View

Абсурдна реклама мила Old Spice

Компанія ProcterGamble представила в Америці свою нову серію косметичних засобів для чоловіків. На цей раз - ароматного мила для душа трьох

View

Розумні бездротові беруші для сну

Здавалося б - делов-то - вставляй у вуха клоччя, вату - ось тобі і беруші. Або звернися в аптечний пункт за

View

Благодійність: «Інтернет - це добро»

Благодійний проект під назвою Ark.com, з впізнанним логотипом доброго пінгвіна - ліворуч, вже відомий багатьом користувачам

View

Школа сексу

У Великобританії цю науку осягають за закритими дверима. Більш того, якщо незнайомій жінці надійде пропозиція зайнятися

View

Як збільшити читаність розсилки

Оригінальність Запропонуйте вашим передплатникам зміст, який вони не зможуть прочитати де - небудь ще.Я не стверджую, що всі зміст

View