Відкриваємо свій тату салон

У сучасному світі прикрасу свого тіла татуюваннями відноситься до елітного мистецтва, яке включає в себе різноманітні види робіт по тілу - пірсинг, боді арт, перманентний макіяж, шрамування. Дивлячись на дуже респектабельний вигляд власників таких салонів, розумієш, що тримати такий бізнес - значить не тільки доторкнутися до світу мистецтва, але й можливість мати досить непоганий дохід.

Люди з давнини покривали своє тіло малюнками, але зараз мода на татуювання знову повернулася в наше життя. Така популярність викликана прагненням бути схожим на зірок кіно, музики, спорту. В результаті цього бізнес на татуюванні тіла став одним з кращих за прибутковістю і престижності. Тому ми хочемо вам розповісти як відкрити тату-салон.Наносити на своє тіло татуювання, пірсинг і інше в наш час дуже модно. Татуювання популярні і серед молодого населення, і серед людей більш зрілого віку. Так чому б не спробувати відкрити свій власний бізнес у цій сфері? Розглянемо основні моменти, на які слід звернути увагу новачкам.

Якщо Ви вирішили відкрити тату салон, Вам потрібно буде вкласти в нього в середньому 7-12 тисяч доларів за півроку. Первинним завданням буде оренда приміщення. Наймана квартира в житловому будинку - буде найдешевший для цього варіант.

Але якщо Ваш салон знаходиться в житловому будинку, вам не уникнути «набігів» з боку СЕС та інших держслужб. Працівники СЕС люблять перевіряти тату салони більше, ніж що-небудь. Тому вам доведеться дотриматися певні вимоги, такі, як: наявність окремого входу; в приймальному кабінеті необхідні миються стіни, підлогу, і навіть стеля; робочий простір кожного майстра має займати не менше 12 кв. м.
Більш раціонально зняти під салон кілька кабінетів у перукарні чи фітнес-центрі. Також можна використовувати переобладнаний підвал. СЕС висуває норму приміщення 20-30 кв. м.

Для більш привабливого зовнішнього вигляду рекомендується зробити вивіску, виробництво і установка якої обійдеться від $ 100 до $ 2000 у відповідності з вашими особистими уподобаннями. Зв'язок між успіхом салону і місцем, де він розташовується, дуже слабка. Як правило, клієнти їдуть до конкретного майстра, а де він знаходиться - у центрі міста чи на околиці, вже не так важливо. Тому набагато важливіше професіоналізм майстрів.

Ще одне завдання, яке перед вами встане, полягає в пошуку гідного майстра. Можна спантеличитися питанням як знайти татуювальника, але це не так складно, як здається на перший погляд. Зараз існує безліч салонів, що займаються навчанням тату майстрів. Однак робота майстра буде складати не тільки вміння безпосередньо малювати по тілу. Майстер також є обличчям студії, він повинен вміти знайти підхід, зрозуміти, чого хоче клієнт, порадити яке саме тату йому підійде. Саме майстер веде первинний розмову з клієнтом, і він повинен створити атмосферу довіри між ними. Адже сама процедура набивання тату - своєрідний ритуал, ще здавна татуювання мала магічне, жертовне значення.

Що ж стосовно необхідного обладнання, то витрати на нього будуть порівняно невисокі. Професійні машинки обійдуться в 500-3000 доларів в залежності від виробника (кращими вважаються британські), на первісну закупівлю голок, ескізів, фарби та інших витратних матеріалів буде потрібно близько 1000 доларів США. Найдорожче обладнання - це лазерний прилад для виведення татуювання, на нього доведеться витратитися у розмірі від 50 тисяч доларів. Але ці витрати швидко окупляться, оскільки 1 кв.см обробки шкіри оцінюється близько 100 доларів.
Жодних ліцензій на цю діяльність не потрібно, так як офіційно не існує такої професії - тату майстер. Ліцензія буде потрібно хіба що тільки для надання послуг пірсингу, але отримати її не складе особливих труднощів. Кінцева сума витрат на отримання всіх ліцензій та дозволів порівняно низька і не завдасть вам особливих труднощів.

Салон почне приносити певний прибуток, коли в день до вас будуть звертатися хоча б п'ять клієнтів, що роблять татуювання або пірсинг. Жорсткої конкуренції між тату салонами немає, але загрозу складають майстри, що працюють вдома. Вони, як правило, знижують ціни для залучення клієнтів.

Багато салонів надають ще й послуги навчання основам художнього татуювання. Вартість курсу для початківців - приблизно 300 доларів. Також, додатковою статтею доходу може стати послуга з нанесення тимчасових татуювань.

Рентабельність тату салону становить близько 30%. У середньому, тату салони окупаються за 1-2 роки.

Дивіться також


22 ноября 2019 года

Граффоматы або автомати для графіті

Вендінговий бізнес - один з найбільш

Як перетворити бар'єри в друзів

Як перетворити бар'єри на шляху до мети в кращих

Шапочка-біні для немовлят проти синдрому плоскою голови (плагіоцефаліі)

Позиційна плагіоцефаліі виникає у немовлят в результаті того, що вони (як

Освітня ідея: Приватний корекційний центр для молодших школярів

Ліза Росс - мама школярів і успішний підприємець з Ладер

Реклама смартфона Samsung Galaxy Note II від модельєра Вонг

Раніше бренди працювали «автономно» - кожен у

Brew bar - новий пароль для «тру» елітної кав'ярні

Brew bar ... Цьому тренду в Росії і країнах СНД

Можливо Вас зацікавить

Мобільний додаток для сторітеллінга розвиває дитячу уяву

Ця «книжка в картинках» під назвою Imagistory не надрукована ні в якому видавництві ніяким тиражем - вона віртуальна, її треба

View

Прибуткова ідея: Бар з незвичайним пропускним режимом

The Gibson - це алкогольний бар, в який не шикуються черги біля входу, на відміну від

View

Жіноча білизна по підписці

Зовсім недавно ми писали про те, як два друга підприємця, що не люблять займатися шопінгом, побачили перспективну ідею для бізнесу

View

Рекламні бізнес ідеї: Оригінальна концепція рекламного сайту

Тенденції розвитку рекламного ринку та інтернет технологій сьогодні дозволяють стверджувати, що через кілька років онлайн реклама стане домінуючою

View

Розведення курей рентабельний сільськогосподарський бізнес

Це напрямок бізнесу зовсім, не ново, але останнім часом зріс попит на домашню продукцію, вирощену без консервантів. Саме в

View

Туалет нового покоління в бідних країнах

Один із засновників компанії Microsoft і найбагатша людина в світі Білл Гейтс організував конкурс на розробку кращого

View

Відкритий ресторан

Ресторатори перебувають у постійному пошуку унікальних бізнес ідей, які допоможуть їм зацікавити відвідувачів і виділитися на цьому висококонкурентному ринку. Власники

View

Мобільні точки з карбування монет

Підприємець із Санкт-Петербурга організував свій мобільний бізнес, який приносить йому до 200 000 рублів в день. Причому, ідея цього бізнесу

View