Відкриваємо свій тату салон

У сучасному світі прикрасу свого тіла татуюваннями відноситься до елітного мистецтва, яке включає в себе різноманітні види робіт по тілу - пірсинг, боді арт, перманентний макіяж, шрамування. Дивлячись на дуже респектабельний вигляд власників таких салонів, розумієш, що тримати такий бізнес - значить не тільки доторкнутися до світу мистецтва, але й можливість мати досить непоганий дохід.

Люди з давнини покривали своє тіло малюнками, але зараз мода на татуювання знову повернулася в наше життя. Така популярність викликана прагненням бути схожим на зірок кіно, музики, спорту. В результаті цього бізнес на татуюванні тіла став одним з кращих за прибутковістю і престижності. Тому ми хочемо вам розповісти як відкрити тату-салон.Наносити на своє тіло татуювання, пірсинг і інше в наш час дуже модно. Татуювання популярні і серед молодого населення, і серед людей більш зрілого віку. Так чому б не спробувати відкрити свій власний бізнес у цій сфері? Розглянемо основні моменти, на які слід звернути увагу новачкам.

Якщо Ви вирішили відкрити тату салон, Вам потрібно буде вкласти в нього в середньому 7-12 тисяч доларів за півроку. Первинним завданням буде оренда приміщення. Наймана квартира в житловому будинку - буде найдешевший для цього варіант.

Але якщо Ваш салон знаходиться в житловому будинку, вам не уникнути «набігів» з боку СЕС та інших держслужб. Працівники СЕС люблять перевіряти тату салони більше, ніж що-небудь. Тому вам доведеться дотриматися певні вимоги, такі, як: наявність окремого входу; в приймальному кабінеті необхідні миються стіни, підлогу, і навіть стеля; робочий простір кожного майстра має займати не менше 12 кв. м.
Більш раціонально зняти під салон кілька кабінетів у перукарні чи фітнес-центрі. Також можна використовувати переобладнаний підвал. СЕС висуває норму приміщення 20-30 кв. м.

Для більш привабливого зовнішнього вигляду рекомендується зробити вивіску, виробництво і установка якої обійдеться від $ 100 до $ 2000 у відповідності з вашими особистими уподобаннями. Зв'язок між успіхом салону і місцем, де він розташовується, дуже слабка. Як правило, клієнти їдуть до конкретного майстра, а де він знаходиться - у центрі міста чи на околиці, вже не так важливо. Тому набагато важливіше професіоналізм майстрів.

Ще одне завдання, яке перед вами встане, полягає в пошуку гідного майстра. Можна спантеличитися питанням як знайти татуювальника, але це не так складно, як здається на перший погляд. Зараз існує безліч салонів, що займаються навчанням тату майстрів. Однак робота майстра буде складати не тільки вміння безпосередньо малювати по тілу. Майстер також є обличчям студії, він повинен вміти знайти підхід, зрозуміти, чого хоче клієнт, порадити яке саме тату йому підійде. Саме майстер веде первинний розмову з клієнтом, і він повинен створити атмосферу довіри між ними. Адже сама процедура набивання тату - своєрідний ритуал, ще здавна татуювання мала магічне, жертовне значення.

Що ж стосовно необхідного обладнання, то витрати на нього будуть порівняно невисокі. Професійні машинки обійдуться в 500-3000 доларів в залежності від виробника (кращими вважаються британські), на первісну закупівлю голок, ескізів, фарби та інших витратних матеріалів буде потрібно близько 1000 доларів США. Найдорожче обладнання - це лазерний прилад для виведення татуювання, на нього доведеться витратитися у розмірі від 50 тисяч доларів. Але ці витрати швидко окупляться, оскільки 1 кв.см обробки шкіри оцінюється близько 100 доларів.
Жодних ліцензій на цю діяльність не потрібно, так як офіційно не існує такої професії - тату майстер. Ліцензія буде потрібно хіба що тільки для надання послуг пірсингу, але отримати її не складе особливих труднощів. Кінцева сума витрат на отримання всіх ліцензій та дозволів порівняно низька і не завдасть вам особливих труднощів.

Салон почне приносити певний прибуток, коли в день до вас будуть звертатися хоча б п'ять клієнтів, що роблять татуювання або пірсинг. Жорсткої конкуренції між тату салонами немає, але загрозу складають майстри, що працюють вдома. Вони, як правило, знижують ціни для залучення клієнтів.

Багато салонів надають ще й послуги навчання основам художнього татуювання. Вартість курсу для початківців - приблизно 300 доларів. Також, додатковою статтею доходу може стати послуга з нанесення тимчасових татуювань.

Рентабельність тату салону становить близько 30%. У середньому, тату салони окупаються за 1-2 роки.

Дивіться також


23 июля 2019 года

Граффоматы або автомати для графіті

Вендінговий бізнес - один з найбільш

Як перетворити бар'єри в друзів

Як перетворити бар'єри на шляху до мети в кращих

Шапочка-біні для немовлят проти синдрому плоскою голови (плагіоцефаліі)

Позиційна плагіоцефаліі виникає у немовлят в результаті того, що вони (як

Освітня ідея: Приватний корекційний центр для молодших школярів

Ліза Росс - мама школярів і успішний підприємець з Ладер

Реклама смартфона Samsung Galaxy Note II від модельєра Вонг

Раніше бренди працювали «автономно» - кожен у

Brew bar - новий пароль для «тру» елітної кав'ярні

Brew bar ... Цьому тренду в Росії і країнах СНД

Можливо Вас зацікавить

Бізнес план інтернет-кафе

Інтернет-кафе, це дуже цікавий бізнес, який вимагає мінімум інвестицій.Ринок цей досить швидко змінюється і для того,

View

Інсуліновий шприц для безпечних ін'єкцій

Дуже часто важка хвороба обертається сприятливою можливістю для відкриття власного бізнесу. У нашій колекції ідей ми не раз

View

Мій тайговий бізнес

Перш ніж розповісти про свій бізнес, я б хотів почати свою розповідь з того, як все починалося.А почав я займатися

View

Додатковий інтерактивний сервіс по упаковці багажу від Louis Vuitton

Французький будинок моди Louis Vuitton запустив влітку цього року свій новий інтерактивний сервіс під назвою «Мистецтво упаковки» (The

View

Реклама на пішохідних переходах

Для креативної реклами підійдуть практично будь-які поверхні, включаючи... асфальт під ногами. На жаль, багато люди рідко дивляться під ноги,

View

Дитячий спортивний центр з оригінальною мобільного концепцією

Дитячий фітнес в нашій країні не так популярний як на Заході. У Росії записати дитину на фітнес можна хіба що

View

Прокат суконь для вагітних

Вагітність - найважливіший і, мабуть, самий прекрасний період у житті жінки. Вагітність і народження дитини змінює

View

Незвичайне кафе-морозиво-лабораторія

Це кафе-морозиво, яке розташовується в Лондоні, що не схоже на жодне кафе в світі. Воно більше

View