Виготовлення дублікатів ключів для домофона

Одного разу я побачив на дверях під'їзду оголошення: «Виготовлення дублікатів ключів для домофона». Подзвонив, приїхав чоловік, дістав приборчик і за 30 секунд зробив копію мого ключа. Я, звичайно ж зацікавився цим і, як і належить, заліз в Інтернет.

Дублікаторів ключів я знайшов досить багато, але одні з них працюють тільки разом з комп'ютером, інші охоплюють тільки вузьке коло домофонних систем. По завершенні пошуків, я зупинився на Дублікатори KeyMaster. Сам прилад за розмірами вміщається на долоні, працює автономно, тобто без комп'ютера або ноутбука, харчується як від мережі, батарейки 9v, так і через кабель USB. У зверненні простий, щоб зробити копію ключа, досить мати в голові всього одну звивину.


Для роботи використовуються чисті ключі ТМ2004. Вони перезаписувані, тобто одного разу записавши на нього код, можна потім записати інший, що дуже зручно в процесі діяльності. Крім того в магазині електроніки я придбав перехідник USB від прикурювача автомобіля, що дозволяє працювати прямо в машині.

Є й мінуси, і полягають вони в тому, що якщо, наприклад, до домофону «Візит», «Метаком», ключі робляться без проблем, то до «Ціфралам» зробити вдається не до всіх. Разом з приладом додається листочок із зображеннями різних моделей «Ціфралов», до вказівок особливостей виготовлення копій саме до цих моделей.

Так от, зайшов я на сайт http://www.rmxlabs.ru, де продають KeyMaster, і замовив сам прилад і 100 штук болванок ТМ2004. Сам прилад коштує 4700 руб, 100 болванок по 29,50 за штуку, доставка (сама фірма знаходиться в Пітері) в Самарську область коштувала щось близько 700 рублів службою СПСР. Оплату приймають через Яндекс Гроші або банківським переказом по системі Контакт.

Само собою зрозуміло, що перед тим, як замовляти прилад, я облазив безліч під'їздів мого міста і подивився на домофони. Переконався, що до переважної більшості апаратів зробити ключі я зможу. Так само я пройшовся по фірмам, які встановлюють домофони під виглядом їх клієнта і задавав питання, скільки коштує зробити запасний ключ? З'ясував, що беруть вони за це задоволення від 60 до 80 рублів, але спочатку ключ замовляєш, а одержуєш на наступний або через кілька днів, плюс до того, у тебе повинен бути паспорт із пропискою саме в цьому під'їзді, а якщо замовляєш доставку на будинок , то беруть ще полтинник зверху. (У різних містах і на різних фірмах умови можуть значно відрізнятися).

Загалом, оцінивши весь масштаб трагедії для клієнта, який бажає отримати запасний ключик, я вирішив робити копії за 100 рублів. Собівартість болванок, якщо замовляти їх по 100 штук, тобто за найдорожчою ціною (якщо від 300 - ціна менша, від 1000 - ще менше), разом з доставкою становить приблизно 3600 руб. Тобто 36 рублів штука. Вигоду рахуйте самі, не забувши приплюсувати до собівартості інші витрати, в залежності від того, яким способом Ви збираєтеся здійснювати свою діяльність.

Тепер про способи. Спочатку я подумав, що непогано було б встати на якому-небудь міні-ринку, де народу постійно купа на самому прохідному місці. Прикинувши, що де ринок там і всілякі перевірки, типу податкової або ОБЕЗ, я зареєстрував на себе ІП (індивідуальний підприємець, колишнє ПП). Поговоривши з адміністрацією вподобаного мені ринку, з'ясувалося, що на автомобілі встати на території ринку заборонено, мовляв будеш двигун заводити, газами смердіти, і т.п. Дозволили ставати тільки за межами самої торговельної площадки, або ставити намет і сидіти з акумулятором на «свіжому повітрі». Можна було б, звичайно скористатися і таким способом, але влітку посидіти в наметі одне, а як уявиш зиму ... Коротше, не захотілося мені губити своє здоров'я, та ще й за місце платити 280 р. в день. Але, якщо у Вас є можливість використовувати цей спосіб - то повний вперед.

Трохи випереджаючи події, обмовлюся про ВП. Коли прийшов «довгоочікуваний» момент здачі звітності, мене дуже «приємно» обрадувала сума податку, яку я повинен заплатити коханій державі, а саме за квартал без якихось копійок 4000 рублів. Для тих кого весь час перевіряють, а доходи дозволяють платити такі гроші, Бог в допомогу. Але для мене це здалося неприйнятним і я закрив своє ІП, благо справа, працював я в даний момент там, де піддатися перевірці дуже малоймовірно. Але про це пізніше.

І так, другий спосіб. Розклеювання оголошень. Ходиш по місту і клеїш своє нехитре, роздруковане на звичайному принтері оголошення в вигляді трьох рядків: «Виготовлення дублікатів колючим для домофону, далі номер стільникового телефону, (благо входять безкоштовні)». Великий плюс: клеїш оголосив тільки на тих дверях, на яких встановлено домофон тієї марки, до якого стопудово зможеш зробити ключ. Мінуси: витрати на бензин щоб їздити на замовлення, люта ненависть з боку сидять на лавочках біля під'їзду бабульок, непродуктивне зривання оголошень прибиральницями і вищезазначеними бабульками. Знову ж можливість засвітитися перед перевіряючими конторами.

Спосіб третій, яким я користуюся в даний момент. Під'їжджаю до самого великому підприємству нашого міста, коли на нього йде друга зміна, стаю на своєму автомобілі між зупинкою громадського транспорту і прохідний, щоб бути на виду у всіх, хто поспішає на зміну трудоголіків, засовую за двірники на лобовому склі картонку з написом «ключі для домофона », і сиджу, читаю книжку. Поруч на сидінні лежать роздруковані на тому ж принтері нехитрі візитки із зазначенням виду діяльності (див. текст на лобовому склі) і номером мого телефону, а так само роздруківка з моделями «Ціфралов» до яких можу зробити ключі і до яких, відповідно, не можу . Народ підходить, питає. Набір типових запитань:

1. Як ви їх робите;

2. Скільки коштує;

3. Скільки чекати?

Набір типових відповідей:

1. Я зчитую код з Вашого ключика, і записую його на чистий - виходить копія;

2. 100 рублів (або в залежності від ситуації у Вашому конкретному місті);

3. 1мінута.

Більшість працівників, за умови що у них є в кишені 100 рублів і оригінал ключа, з якого я зчитую код, з радістю погоджуються. Бувають випадки, коли вказаної суми грошей, на жаль, немає в кишені у робочої людини, або на всю сім'ю залишився останній ключ, який вони носять по черзі, і ця черга, яка звернулася до Вас індивідуума, як раз не його, у цьому випадку настає черга візитки з Вашими координатами. Причому, можна запропонувати людині, якщо він, звичайно, проживає в Вашому районі, під'їхати прямо до його під'їзду і виготовити копію його ключа на місці, а заодно і відразу ж на місці і перевірити його.

В результаті, за півтори години роботи, я зазвичай роблю від 3 до 15 ключів. А на наступний день доробляю роздані візитки. Мінімум витраченого часу, максимум проходить повз тебе народу, а отже і зроблених ключів.

Спосіб четвертий (дуже підходить в поєднанні з третім). Знаходьте прохідне місце, де люди йдуть вервечкою (недалеко від ринку, але не на його території, популярна зупинка громадського транспорту, станція метро, якщо воно є у Вашому місті, і т. д.) і стаєте там в годину-пік. Коротше, чим більше народу - тим більше кисню.

Упевнений, що можна знайти ще й не один спосіб застосування даної ідеї, стосовно до тих умов в яких Ви живете. Дерзайте!

На закінчення кілька нюансів:

Разом зі зробленим ключиком, завжди давайте свою візитку, на всяк випадок (буває, що ключ не підійшов, не ту модель домофона клієнт на зображенні показав, комусь потрібно буде зробити ще один, чи не один, ключ, хтось передасть телефон знайомому або сусідові, і т.п.).

Ціна на 1 прилад на момент написання цієї статті 4700. Якщо замовляти від 5 шт. - То 3550. Є резон скооперуватися ще з кимось, щоб поиметь велику вигоду, або, якщо є кошти, закупити партію за низькою ціною і найняти виконавців які будуть працювати з іншими приладами, благо в них є необнуляемий лічильник зроблених ключів, для запобігання обману з боку виконавця .

Гніздо в яке встромляється USB-кабель, як виявилося, досить кволе, не закріплено механічно, а тримається на припої, тому ставтеся до нього з обережністю, і не забувайте витягати кабель з гнізда відразу після використання приладу, щоб уникнути зайвих на нього навантажень при транспортуванні .

Удачі Вам, друзі!Автор: Олександр Васильєв. [/ Left]

Дивіться також


12 декабря 2019 года

Мобільний додаток оснащує голосові повідомлення усіма можливостями текстових повідомлень

Talko - так називається цей зручний мультимедійний інструмент, мобільний додаток

Звуковий сендвіч для естетів-гурманів і меломанів

Один португальська ресторанний бізнес традиційно доставляє

Різнобарвні надгробки з персональним дизайном

Як не дивно, але багатьох людей хвилює їх

Портативна дошка для записів-розкладачка

Молодий американець Роберт Томас (Robert Thomas) після служби у флоті і

Смачна і швидка Печиво по Желанню за дві хвилини

Індивідуальний підхід до клієнтів сьогодні є основною тенденцією бізнесу

Можливо Вас зацікавить

Сайт знайомств, на якому пару вибирають користувачі

Соціальні мережі та їх різновиди сайти знайомств є мегапопулярним напрямком інтернет-бізнесу. У своїй колекції ідей бізнесу ми

View

Гора Бугараш і бізнес на кінці світу

або «Англієць, який піднявся на пагорб, а спустився з гори», нова версія. Всі вже багато разів чули про модному

View

Піжама з казками

Дитяча піжама від 1 року до 8 років, з історіями, які можна прочитати за допомогою смартфона і мобільного додатка Smart PJ

View

Незвичайна ідея: Інноваційний туалет

Команда студентів і викладачів Університету Арізони ASU College of Design створили оригінальний і навіть інноваційний дизайн туалету

View

Граффоматы або автомати для графіті

Вендінговий бізнес - один з найбільш привабливих видів бізнесу для підприємців по причині низьких стартових інвестицій і високої

View

Основи підприємницького мислення

Хочемо ми цього чи ні, всі ми є підприємцями.По суті, кожен із нас дістає прибуток з доступних

View

Парковка: тільки для жінок

Китайська парковка для барбі, вибачте - для жінок, відкрилася в місті Tianjin і відкрилася ця парковка під ім'ям

View

Пробіотичний напій для домашніх тварин

В даний час розгорнута широка рекламна кампанія продуктів, що містять живі культури пробіотичних мікроорганізмів, які мають позитивний

View