Durex допомагає парам з тридцяти країн світу поліпшити своє сексуальне життя

Створити ефективну рекламу для презервативів - це не настільки просте завдання, як здається на перший погляд. З одного боку, вона не повинна викликати збентеження або відторгнення, а з іншого боку, вона повинна привертати увагу і будити інтерес. Найбільший виробник презервативів під брендом Durex оголосив про запуск масштабного експерименту, мета якого - дослідити різні аспекти сексуального життя пар, які включають в себе як фізичні, так і емоційні складові.

Для участі в експерименті були запрошені добровольці з більш ніж тридцяти країн світу. Як повідомляють організатори акції, серед учасників є також жителі Росії. Головна мета експерименту - довести, що фізичні відчуття в сексі не є пріоритетними.


Набагато важливіше емоційні переживання партнерів. Durex бере на себе роль психолога і буде допомагати парам досягти чуттєвого й емоційного задоволення.

Незвичайний експеримент, який стартував 3 червня 2013, буде проводитися в кілька етапів. Спочатку відібрані пари випробують на практиці запропоновані ним сценарії, а потім розкажуть про свої відчуття. Фізичний стан учасників експерименту буде відслідковуватися за допомогою кардіомоніторів, які відображають коливання серцевих скорочень при порушенні людини. Відвертим експериментом керує «інженер почуттів» Брендан Уолкер, який займається вивченням зміни емоційного стану людей при впливі різних подразників. Переможці відбіркового туру вирушать у романтичну подорож до Венеції, де вони отримають всі необхідні інструкції та відвідають семінар відомого психолога і фахівця з особистісних стосунків Сьюзан Куілліам та майстер-клас Брендана Уолкера, який покаже, як користуватися кардіомоніторами. Втім, приєднатися до експерименту можна і вдома. Для цього достатньо завантажити безкоштовний додаток для мобільних пристроїв Durex Experiment, яке дозволяє вимірювати частоту серцевих скорочень і визначати, виходячи з цих показників, ступінь сексуального збудження. Додаток має кілька рівнів публічності. Його користувачі самі вирішують, якими даними вони можуть поділитися з громадськістю від своєї особи, а які нададуть анонімно.

На основі зібраних даних експерти Durex зроблять свої висновки про фізичному та емоційному стані пар на різних етапах і достовірно встановлять, що ж відчувають закохані під час сильного фізичного збудження. Експеримент носить відкритий характер. Всі дані, зібрані в ході його, будуть узагальнені та опубліковані у вигляді «всесвітньої карти любові». Це буде географічна карта в буквальному сенсі цього слова. Організатори експерименту сподіваються таким чином довести або спростувати поширені стереотипи, що французи є кращими на світі коханцями або блондинки - легковажними особами.

Представники компанії так пояснюють мету своєї ініціативи: «Ми створили програму Durex Experiment, так як знаємо, що багато пар незадоволені своїм сексуальним життям. Ми сподіваємося надихнути їх на пошук нового сенсу сексу в їхньому житті, навчивши їх усім тонкощам. Ми ставимося до свого експерименту як до інструменту, за допомогою якого партнери зможуть краще пізнати один одного, таємні бажання та інтимні подробиці життя своєї другої половини. Крім того, ми хотіли показати, що використовуючи додаткові знання і прикладаючи невеликі зусилля, ми можемо стати ближче один до одного, знайти способи зробити наше сексуальне життя яскравішим і краще ». Дослідник Брендан Уолкер вважає, що «мета експерименту - вивчити фізичний і емоційний стан партнерів, в якому вони знаходяться, займаючись любов'ю, і визначити, який вплив ці відчуття надають на відносини партнерів, в цілому. Не має значення, про що йдеться - про нові позиції або ж просто про відверту розмову по душах. Навіть незначні, на перший погляд, зміни в зовнішніх стимуляторах можуть сильно зблизити двох людей ». Психолог Сьюзан Куілліам підтверджує, що «благополучні сексуальні відносини зближують партнерів не тільки фізично, а й емоційно, тому експеримент Durex ставить за мету вивчення обох складових цих відносин».


Дивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Туризм в мережі

Любіть подорожі та відпочинок на природі?Із задоволенням відвідуєте і відкриваєте нові для себе мальовничі місця?Або у

View

Реклама в Instagram

Сервіс фотографій Instagram поступово завойовує популярність у нашій країні. Однак він, як і ряд інших подібних сервісів типу Pinterest, Tumblr

View

Туристична веб-платформа - неофіційний гід по злачних місцях незнайомого міста

Платформа Zoolafix - яскравий приклад бізнесу, якому «нічого не соромно». Очевидний приклад бізнесу цинічних шалапутів, затіяного для

View

Екскурсії на скутерах

Джеофф Карлаваж колишній іпотечний брокер, який на час опинився без роботи через фінансову кризу, а потім відкрив свій бізнес. Півроку тому

View

Душевний ресторан

Ghetto Gourmet- громадські ресторани, які починалися як простий експеримент. Два брата з Каліфорнії організували якісь регулярні

View

Бюро розставань

Якщо у вас захворів зуб - ви йдете до стоматолога, а якщо у вас болить душа, то вам

View

Девайс для вимірювання сили та якості мускулів

Девайс під назвою Skulpt Aim - створений для закоханих... для закоханих у себе і своє -

View

Тариф корейської стільникового зв'язку вчить економити невикористані мегабайти

Не секрет, що деякі власники смартфонів, користуються своїми гаджетами не на повну котушку. Найчастіше ми бачимо,

View