Ідея школи майбутнього: простір для вундеркіндів

Забудьте про традиційний шкільний інтер'єр з партами, столом вчителі і чорної письмовій дошкою. У данській школі Ordrup замість звичайних шкільних інтер'єрів ви побачите незвичайні кімнати з місцем для диференційованого навчання та творчого роздуми. Через високі вікна зручно спостерігати навколишній світ, спеціальні зелені платформи з круглими, червоними отворами немов створені для емоційних обговорень завдань, а великі оббиті матерією труби дозволяють затишно влаштуватися з гарною книгою або просто помріяти на самоті.

В основі створення такого альтернативного шкільного проекту лежить думка, що всі люди несхожі один на одного, думають по-різному і вчаться теж відповідно по-різному. Проект заснований на трьох концепціях: «спокій і поглинання», «обговорення і співпраця» та «безпека і присутність».


Кожне простір сильно відрізняється один від одного, наприклад, якщо в одному ставка зроблена на динаміку і розвиток, то в іншому на передній план висунуті затишок і спокій. Поділяючи види діяльності та моделюючи різні простору, Bosch Fjord створили нову школу - місце, де весь навчальний процес заснований на неподібності і при цьому цілком оптимізований.

Не секрет, що діти у віці від 6 до12 мають різні потреби. Спираючись на це, Bosch Fjord розробили спеціальні дизайни класів для різних віків. У молодших класах потреба в самоті й тиші створюється оббитими матеріями трубами для читання, в той час як рухомі частини килима створюють часовий простір для обговорення та співпраці.

У середніх класах Ви можете працювати невеликими групами в скульптурних «Гарячих Горщиках» або навпаки, усамітнитися, щоб почитати або зосередитися на якомусь занятті в барвистих «кабіна концентрації».

У самих старших класах наголос робиться на адаптацію підлітків до взаємодії з реальним світом. Яскраво-червоні острова диванів на колесах рухаються по яскраво жовтим полам і можуть використовуватися для спільної роботи групи, гучних обговорень або перегляду кінофільму. Та й довгий яскраво-зелений стіл, який тягнеться через всю кімнату, створює всі умови для творчої співпраці.

У розробці проекту брали участь вчителі та учні школи. Стереотипи звичного мислення були оскаржені, і фокус уваги переміщений з фізичних рамок на функціональні можливості. Bosch Fjord тимчасово переїхали в школу, а учні та вчителі отримували незвичайні завдання, які згодом допомогли сформувати шкільний розклад і дизайн класів. Мета проекту полягала в тому, щоб кинути виклик традиційним школам з їх типовими класними кімнатами і створити нові простори для стимулювання мислення як активні інструменти в навчанні.

Унікальність цієї ідеї школи майбутнього в тому, що вперше був зроблений акцент не тільки на методологію викладання, а й на зовнішні оточення школярів як визначальний фактор ефективного навчання та творчого розвитку особистості.

Не знаю як ви, а я б із задоволенням віддала свою дитину в таку школу. Хочеться вірити, що через п'ять років (коли моя дочка піде в школу) подібні навчальні заклади вже не будуть сприйматися як соціальні експерименти, а стануть абсолютно звичним і буденним явищем в кожному місті.

Хочеться вірити ... Посмішка

© -

Школа майбутнього: простір для вундеркіндівДивіться також


29 января 2020 года

Заморожені коктейлі в незвичайній екологічною тарі

Молодий підприємець з Нью-Орлеана по імені

Автоматизація підприємств - це працююча

Останнім часом я часто стикаюся з

Віск для окулярів приклеює окуляри до носа Нерд

Нешкідливий натуральний клей на основі воску під

Мобільний додаток для мобільної доставки свіжих місцевих овочів і фруктів

В Європі і в розвинених країнах світу

Можливо Вас зацікавить

Незнайомець замість будильника

Напевно, між геніальною ідеєю і абсурдом грань така ж тонка, як між геніальністю і божевіллям. Бізнес-ідею, про

View

Додатковий заробіток для музикантів

The League of Rock - музичне співтовариство, яке дозволяє фанатам набувати 10-тижневі сесії зі своєю улюбленою групою. Припускаючи, що члени спільноти

View

Рис для Апокаліпсису, упакований в банку від «кока-коли»

Англійці називають це - 'rice in a can' або «рис у бляшанці». Така незвичайна форма упаковки сирого рису

View

Два сценарії

Всі знають про цей чарівний камінь з казки: «Направо - підеш - одруженому бути. Наліво підеш - коня втратиш. Прямо

View

Генератор весільних промов

Відмінна весільна ідея прийшла в голову англійському спічрайтерів Лоуренсу Бернштайна. Очевидно, втомившись штампувати типові весільні мовлення (на які схоже в

View

Реклама майонезу в сучасних засобах мобільного зв'язку

Додаток WhatsCook приходить в додаток WhatsApp.. WTF, добрі пани?.. Зараз все пояснимо. Ви напевно знаєте такий імпортний майонез, який називається Hellmann.

View

Партнерська програма з продажу піци

Музичні групи щосили використовують фанатів для просування своїх альбомів. У тому числі і за винагороду. Цю ефективну схему просування за рахунок

View

Студенти винайшли лак-невидимку

Лак для нігтів, який сам зникає, винайшла група дівчат - студенток, щоб порушити шкільний заборона на

View