Успішні бізнес ідеї секрети інтернет бізнесуНадивившись за роки становлення малого та середнього бізнесу, як одні стрімко розвиваються, а інші розоряються, звичайно, питаєш «Чому?». Які критерії успішного бізнесу?

Ніхто не сперечається, існують везунчики. Вони завжди в потрібному місці і в потрібний час. Але їх одиниці. Хто перемагає з нас, звичайних?
Серед моїх знайомих багато підприємців, є й успішні бізнесмени і «малоуспішні».

Для себе я їх розділив на дві групи, де перші спочатку не будували позамежних планів, а налаштовувалися на роботу, при чому, згодні були вкладати гроші в розвиток свого бізнесу і терпіти тимчасове затягування пояса.

Друга група хотіла розбагатіти відразу. Ви скажете, що вистояла перша? Не зовсім. Перші «трудяги» не кинули бізнес, але й особливих успіхів не досягли.

Вони застопорилися на якому - то етапі. Справи в них ідуть стабільно, вони досягли чого хотіли, а більшого їм, як не дивно, не потрібно.

Друга група «хочу все і відразу» розпалася на тих, хто, зіткнувшись з невдачами, недовго думаючи, перекваліфікувався, підробляються під ринок, пробував себе в різному, але вижив і знайшов своє місце.

Ну, не будемо про тих, хто при перших невдачах все кинув. Як психолог, думаю, що другої групи підприємців притаманна пошукова активність. Дана активність властива дітям, без неї не розвивається жодна дитина. Може, і в бізнесі важливою складовою стає пошук? Пошук шляхів, методів, і проч. Адже без такого собі куражу, стає нецікаво.

Для цього типу підприємців важливий інтерес. Можна сказати, що це творчі особистості, якщо це застосовно до бізнесу. Вони не зациклюються на невдачах, підлеглі залишаються з ними надовго. Це - успішні бізнесмени, динамічні люди, які цікавляться новими віяннями, новими ідеями.

А перша група бізнесменів сприймає свою працю, як тягар, як нелюбиму дружину. Шкода кинути та й звикли. Вони інертні і статичні, великих успіхів не досягли.

Виходить, що в бізнесі успішний той, хто не зациклюється на одній ідеї, а знаходиться в постійному пошуку!

У чому секрет успішного бізнесу? (Бліц-опитування)

Корольов Андрій, директор компанії з розробки ПЗ:

Головний секрет успішного бізнесу - не боятися ставити перед собою цілі. Перший секрет мільйонерів, які самі заробили свої гроші, був простий: вони мріяли про великого. Потрібно дозволити собі помріяти - уявити і представити в розгорнутих фантазіях те життя, яку ви хотіли б вести. Потрібно подумати про те, що скільки грошей хотілося б заробити і мати на своєму банківському рахунку. Всі великі чоловіки і жінки починають з мрії про щось чудовому і повністю відрізняється від того, що у них є сьогодні. В одній відомій американській пісні мовиться: «Якщо хочеш ти, щоб мрія збулася, повинен ти мати велику мрію». Ці слова вірні не лише для ліричного героя процитованих віршів, але і для всіх. Потрібно уявити, що не існує ніяких обмежень на те, ким ви можете стати, що мати або чим займатися в житті.

Бубнов Сергій, директор компанії «Діал»:

Секрет успішного бізнесу - правильна організація робочого процесу. Основні витрати робочого часу і фінансів складаються як раз в тому, що неправильно організований робочий процес. А оптимізувавши робочий процес можна добитися значного скорочення витрат, що, у свою чергу призведе до розвитку бізнесу.

Волкова Катерина, директор салону краси «Білосніжка»:

Секрет успішного бізнесу полягає в тому, що ти повинен працювати на себе і чітко усвідомлювати, що все, що ти робиш - ти робиш для свого блага. Тоді всі цілі, які будуть поставлені, можна буде реалізувати, доклавши до цього необхідних зусиль, навіть, якщо до цього, ці цілі здавалися недосяжними. Весь секрет полягає саме в усвідомленні того, що і чому ти робиш.

Тимоха Євген, директор мережі магазинів «Мінса»:

Секрет успішного бізнесу полягає в правильному позиціонуванні себе на ринку. Потрібно ретельно планувати свою діяльність на ринку, аналізувати поведінку конкурентів і їх кроки, продумувати маркетингову стратегію. До речі, маркетинг в бізнесі означає дуже багато - правильна поведінка щодо споживачів може принести значні й відчутні плоди - наявність дисконтних карток, спеціальних акцій і пропозицій, повагу до постійних клієнтів: все це складові успіху. Залучення нових клієнтів теж немаловажний фактор розвитку торгового бізнесу.

Чи існує взаємозв'язок між особистісної психологією і успіхом в бізнесі?

З одного боку, багато хто відповість на це питання ствердно. Тим більше, що цій темі присвячена величезна кількість книг і статей.
З іншого боку, практика показує, що як і раніше багато людей вважають психологію в бізнесі річчю другорядною, принципово не впливає на успіх.

Ми опитали багатьох молодих людей, що вирішили створити (або вже створили) свій власний бізнес. На запитання: «Що вони вважають найбільш важливим в успіху бізнесу?» Багато відповіли, що найбільш важливим вони вважають удачу (55%), великий початковий капітал (45%), гарну команду (30%). Про психологію і про її роль в успіху бізнесу сказало тільки 3 людини з п'ятдесяти опитаних.

Звичайно, роль удачі, первісного капіталу і хорошої команди очевидна. Але як допоможе наявність капіталу, якщо ти не здатний донести свою ідею до оточуючих, захопити людей і створити команду? Як може допомогти команда, якщо ти не вмієш долати труднощі і при першій невдачі готовий відступити? І як може допомогти удача, якщо в тебе не вистачає віри в себе і любові до своєї справи?
Все це, безумовно, питання психології.

Дивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Дієтична ідея: Тарілка для схуднення

Згідно з даними Асоціації малого бізнесу (SBA) тільки 50% з знову відкриваються бізнесів виживають протягом перших п'яти років, інші

View

BMW допомагає жителям міст визначити свій рівень приватності

Два роки тому німецька компанія BMW у співпраці з фондом Соломона Ґуґґенхайма (Solomon R. Guggenheim Foundation) запустила свій незвичайний проект

View

Музей розбитих сердець

Цю ідею придумали два художника Олинка Вістіка і Дразен Грубізік. Музей розбитих сердець - це переносна виставка, тема якої -

View

Листи з Космосу

або як завоювати лояльність клієнтів У своїй Мегаколлекция бізнес-ідей ми вже писали про креативної Пошті Китаю, яка

View

Дизайнерська 3D пір'яна ручка як урок історії і літератури Данії

Данська дизайнер по імені Rein van der Mast володіє високотехнологічним дизайнерським бюро під назвою SOLide (Solutions in Design Engineering). Саме з надр

View

Математичні онлайн-ігри для школярів

Одним з найскладніших предметів у школі вважається математика. Здібності до точних наук у дітей шкільного віку

View

Супермаркет покупок для здоров'я

Супермаркети здорового харчування вже не рідкість. Але Південно-африканська компанія пішла далі, вона включила в асортимент все, що стосується здорового

View

Окуляри правди

або окуляри для діагностики захворювань. Напевно, скоро це все буде виглядати, приблизно, як тут, у відомому американському

View