Мобільний додаток для читання газет зі смартфона

мобільний додаток для читання газетМобільний додаток під назвою Peekster за звучанням виразно перегукується зі словом «хіпстера» і може бути перекладено як «хіпстера, який любить підглядати і підглядати».

Ну що, дорогі хіпстери-вуайеристи? Зізнайтеся - ви любите підглядати за світом через свій айфон # 8230; трохи більше, ніж це належить з точки зору здорового глузду? Тоді мобільний додаток Peekster - йде до вас!

Дійсно, хіпстера, з головою і руками пішов у Айфон, не уявиш собі в образі старовинного джентльмена, «який пішов з головою в традиційну газету».

Ну і що ж тепер робити сучасним паперовим газетам, якщо число хіпстерів (громадян з айфоном) все росте і росте? .. Їх руки фактично зайняті улюбленою гаджетом, розлучатися з яким вони не збираються ні на секунду, - де ж їм, бідним, тримати в руках ще й громіздку газету-анахронізм в чотири, а то і в шість смуг.


На допомогу все вмираючим (але ніяк не померлим) паперовим газетам і журналам приходить індустрія мобільних додатків. Зокрема, індустрія мобільних додатків, які використовують технології доповненої реальності - AR.

Мобільний додаток для читання газет: не купуй газету, не роби помилку

Хіпстери люблять фланировать по культовим районам, вулицями та кварталами своїх міст. Тут-то їх і чекають кіоски газетярів з викладеними віялом газетами і таблоїдами, що рясніє спокусливими і шокуючими заголовками.

Сподобався заголовок статті-передовиці? Захотілося прочитати всю статтю? І потім, що логічно - поділитися з друзями, знайденим «приколом»?

Ну що ж - діставайте свій Айфон (на який ви вже скачали мобільний додаток для читання газет Peekster) і # 8230; все простіше-простого -сканіруйте заголовок газети, що лежить на прилавку у вуличного газетяра. Оп - готово! Хитре мобільний додаток лише відсканувавши частина заголовка вже «закачало» на ваш телефон повний текст цієї статті, звернувшись до інтернет-сайту Смі-видання.

Біжіть далі геть від прилавка з газетами, - почитаєте вподобану статейку на дозвіллі, наприклад, в метро. А то відразу ж розішліть статтю всім друзям, які здатні оцінити ваш щедрий дар по достоїнству!

Не потрібно купувати паперову версію газети, щоб потім не знати - куди ж її подіти! Але головне - є можливість поділитися цікавою статтею - відразу з усіма «френдами» з вашого телефону і соціальних мереж.

Саме так сьогодні і виживають паперові газети - з'єднуючись за допомогою спеціальних технологій з віртуальним світом, перетворюючи свої реальні (вчора ще одномірні та передбачувані) паперові сторінки в полі експериментів з доповненою реальністю, яку можна «хакнуть», просто навівши на газету Айфон.

Отже, мобільний додаток, що сканує заголовки паперових газет і негайно ж зберігає повну електронну версію статті на ваш гаджет, з можливістю «розшарити» новина по мільйону друзів. Ось воно яке - мобільний додаток Peekster.

Хоча особисто ми можемо порекомендувати вам ще більш просунутий спосіб спілкування зі світом інформації та ЗМІ. Ми пропишемо вам дієту поета Саші Чорного:

Кожного місяця до терміну треба

Підписатися на газети.

В них докладні відповіді

На будь-яку неміч стада.

Боговздорец иль політик,

Радикал иль чорний рак,

Геніальний иль дурень,

Оптиміст иль кислий скиглій -

На газетної простирадлі

Всі знайдуть своє цілком.

Отримуючи акуратно

Кожен день листи газет,

Я з посмішкою благодатній,

Бандеролі не розкриваючи,

Акуратно, не читаючи,

Їх кидаю за буфет.

Цілий місяць цю пробу

Я проробив. Оживаю!

Втратив сліпу злобу,

Сам себе не катують;

З'явився апетит,

Навіть думки з'явилися # 8230;

Знову щоки округлилися # 8230;

І печінка не болить.

В безоплатне владенье

Віддаю я засіб це

Всім, хто чахне без просвіту

Над сумовитим отраженьем

Життя мерзенної і гнилої,

Дикої, дурної, нудною, злий.

Отримуючи акуратно

Кожен день листи газет,

Бандеролі не розкриваючи,

Ви спокійно, не читаючи,

Їх кидайте # 8230; за буфет !.

Тоді й мобільний додаток Peekster для сканування і розшарювання газетних статей - знадобиться вам лише для того, щоб навантажувати інформацією своїх ще «неписьменних» і невдачливих друзів, нічого не знаючих про дієту Саші Чорного # 8230;

Дивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Готель, що приймає оплату за кімнату картинами

або ідеї незвичайного бартеру від європейських готельєрів. Є такий вираз \"Працюю за їжу\". Це вираз відразу асоціюється у нас з

View

Створення софта для батьків

Babble Soft - сімейний бізнес, який займається створенням програмного забезпечення для батьків і нянею. Ці програми допомагають організовувати процеси по

View

Устройство для полива, управляемое с Iphone

Greenbox – это устройство, которое управляется смартфоном, в данном случае – Apple IPhone. IOS изобретение компании 22seeds создано для контроля полива

View

Пошиття спецодягу

Ви можете організувати свій бізнес з пошиття спецодягу, приймати замовлення на виготовлення робочого одягу для різних спеціальностей а також

View

Віщий сон

Зигмунд Фрейд якось зауважив: «Сновидіння - це царська дорога в несвідоме». З тих пір в суспільстві виникла практика записувати прискіпливо свої

View

Ковдра-будильник

Далеко не всі люди прокидаються з легкістю вранці. Багатьом це дається важко - не всі ми «жайворонки»,

View

Ліжка-шкарлупки для дітей

Дизайнер Катерина Діазолді (Caterina Tiazzoldi) придумала незвичайні ліжка для маленьких дітей. Зовні ліжка нагадують яєчні шкарлупки і більше схожі на

View

Золоті суші

Прикраса справжнім золотом кондитерських виробів і страв, схоже, стає справжнім трендом нового тисячоліття. Кондитери з усього світу застосовують найпопулярніший дорогоцінний

View