Мобільний додаток - коуч по дієті: одна порада на кожен день

Мобільний додаток під назвою Rise надає рідкісну, корисну послугу, яку важко переоцінити. Особливо тим, до поодинці бореться за досягнення поставленої перед собою мети. Мова йде про таких цілях, як - скинути вагу, або назавжди виключити з свого раціону якісь шкідливі продукти, до яких легко розвивається невротична залежність у більшості людей планети - харчова залежність.

Мобільний додаток на дієті Rise не залишить вас наодинці боротися з косным і легковажно налаштованим більшістю з вашого оточення. Воно (додаток Rise) протягне віртуальну руку допомоги, з'єднавши користувача з нехай і віддаленого, але - особистим і дуже відповідальним коучем - коучем по дієті. Комерційні продукти в тренді «стусан» - дуже затребувані і мобільний додаток Rise, одне із них, причому - одне з вдалих, на наш погляд.


Мобільний додаток - коуч по дієті Rise проти «теорії відра з крабами»

Мобільний додаток Rise перекладається дослівно як «Піднімися!» При чому ж тут відро з крабами. Про це улюблена всіма коучами світу аналогія, взята з життя - зі спостережень за реальною природою.

Як відомо, у тварин теж є соціум, не такий, звичайно, як у людей, але - практично невідмітний в деяких особливо важливих моментах.

Ті, хто спостерігав спійманих у відро крабів, давно помітили якийсь смішний феномен. (Все це було б смішно, коли б не було так сумно!)

Краби, насипані у відро великим крабьим колективом, ніколи не виберуться з відра! Його навіть можна не закривати жодної кришкою! Поодинці будь краб сам вибереться з відра. Але за умови, що у відрі буде - один краб.

Тому що як тільки верхній краб починає вибиратися з відра, інші краби ,які сидять у відрі, починають навіщо чіплятися клешнями за втікача і - затягують його у відро назад.

Цю особливість нерозумних істот поспостерігали психологи-біхевіористи і (застосувавши до людських груп) назвали, як ви вже знаєте: crab bucket theory - теорія відра з крабами».

Дієта і оточення: мобільний додаток Rise проти вашого оточення

Як тільки ви вирішите для себе - досягти якоїсь поставленої мети (особливо якщо мова йде про відмову від харчових залежностей і нездорового раціону) ви стаєте «ворогом номер один» не тільки у своїх родичів і товаришів по житлоплощі, але і у друзів, з якими обідаєте - добре якщо раз в два тижні і то від випадку до випадку.

Ваша відмова від тістечок, булочок, солодкої газованої води, цукру, і не дай бог - м'яса - сприймається кращими друзями як найтяжчий, нанесене їм особисту образу.

В момент, коли вам і так важко, коли ваш організм перенастроюється на новий спосіб життя, ви досить різко і відчутно раптом отримуєте психологічний удар - залишаєтеся або без моральної підтримки друзів і родичів - у повній емоційної ізоляції, яка підноситься вам як «урок», як «покарання» за спробу бути «краще всіх» або (що ще гірше) на вас відкривається справжній сезон полювання - цькування, образи, глузування, подначкі.

В такій атмосфері легко зламатися, відмовитися від розпочатих кроків, та й просто - захворіти.

На допомогу приходить щоденний коуч по дієті - мобільний приложениеRise - Піднімайся!

Справжній живий дієтолог буде підтримувати вас протягом усього того часу, який ви собі намітили для досягнення якихось цілей у плані дієти і вироблення нових звичок в режимі харчування.

Мобільний додаток Rise (його придумали американці) дозволяє отримувати, зрозуміло, не тільки моральну підтримку, але і цінні, проте - не настирливі поради та рекомендації з конкретних проблем і виникаючих питань Ви можете уявити - скільки людей оцінило б консультація особистого дієтолога в мобільному телефоні - додаток «Дієтолог на дроті» або app Rise було доступно споживачам не тільки в межах США!


Мобільний додаток - коуч по дієті: одна порада на кожен день

Дивіться також


18 ноября 2019 года

Медичні смарточкі бачать крізь шкіру - вени пацієнта

Компанія під назвою Evena Medical винайшла і просуває на ринок

Створи свою унікальну переносну технологію на основі мікрочіпа

Знайомтеся, інтернет речей йде по планеті. Скоро маст хэвом

Паранорман нічний клуб з привидами

Якщо ви вірите в привиди і примари, то вам - в

Ідеї оригінальних подарунків: Ваги, які кричать на повних господарів

Безкоштовний напій за повідомлення у Twitter

Вендингові автомати нерідко використовуються не тільки

Можливо Вас зацікавить

Вірусна реклама McDonald's в Японії

Феномен японської відео-реклами заслуговує особливої ​​уваги. Складно знайти щось настільки ж незвичайне, дивне і навіть абсурдне. Однак, що найдивніше, ця реклама

View

Набір для оцінки особистої ефективності

Проблеми особистої ефективності, тайм-менеджменту та продуктивності праці хвилюють багатьох людей, причому не обов'язково тільки керівників, які намагаються

View

Маска для прослуховування музики

Напевно багато хто знає, що, якщо усунути одну з 5 почуттів людини, то інші посиляться. Так ось яскравий

View

Шокуюча реклама презервативів

Рекламне агентство Ogilvy відомо на весь світ - його ім'я - впізнаваний бренд. Те, що робить рекламне агентство Ogilvy, просто не

View

Виробництво похідного душа

Похідний душ, який уміщається в кишені - ідеальне рішення для любителів фестивалів, зльотів, любителів наметового туризму і походів.А

View

Віртуальний супермаркет

Кожен з нас, перебуваючи в аеропорту перед вильотом куди-небудь, навряд чи згадає, що по поверненню додому, холодильник буде

View

Фітнес в парках для матусь з дітьми

Мама-підприємець Крістен Хорлер (Kristen Horler) організувала свій бізнес на спорті після народження дитини. Кваліфікований спортивний інструктор не могла сидіти вдома цілий

View

Бібліотека гаджетів - гаджети напрокат

Британська фірма Lumoid по скошено логіці мала б назвати своє підприємство просто «Прокат гаджетів», але це неграмотно з

View