Штучні вікна з імітацією природного освітлення

Італійські дизайнери винайшли цілу систему освітлення, яка реалізувалася в новому унікальному поки продукт - штучних вікнах CoeLux.

Фальш-вікна CoeLux, повторимо - це унікальна інженерна система освітлення, крім самого дизайну, що імітує «вікно», в основному, в стелі.

Отже, за дизайном - це вікно, а по «начинці» - ось що...

Система CoeLux використовує по-перше, спеціальна оптична система ,яка вміє імітувати сонячні промені в тривимірному (тобто, максимально правдоподобном) вимірі.

По-друге ж, світлові люки CoeLux - це система яскравих світлодіодів, яскравість яких так само наближена до яскравості справжнього Сонця.

Все це разом (при дизайні віконця, прорубленного в стіні або стелі) і створює ефект «цього вікна».


Але перед нами не справжнє вікно, перед нами - фальш-вікно CoeLux...

З якою ж метою італійські дизайнери створили свій унікальний продукт? Ніхто не приховує, що вікна CoeLux повинні з'явитися в підземних приміщеннях, спочатку таких як підземні гаражі і станції метрополітену, а потім і у всіх «невдалих» архітектурних спорудах, що мають, на жаль, бокси без вікон, які по-російськи прийнято називати «темними кімнатами».

Не секрет, що «людська психологія» влаштована так, що жити в кімнаті без вікна (і просто перебувати якийсь час у відповідному приміщенні) для людини нестерпно обтяжливо - такі умови для нас неприродні і швидко пригнічують психіку, викликаючи психо-соматичні розлади, пригнічений стан, ослаблення імунітету.

Не секрет також, що сучасна концепція міської забудови не забороняє планувати та зводити нові будівлі впритул перед старими, закриваючи мешканцям попереднього будинку - вікна, джерело природного сонячного світла.

Ймовірно, фальш-вікна CoeLux винайдені як раз-таки з тією метою, щоб зводити нові будівлі впритул до старих (з неминучим позбавленням останніх природної інсоляції) - можна було б легко і без нарікань.

Внести зміни в закони про санітарні норми по «нормам денного світла для житлових приміщень» буде вже справою часу і буде залежати лише від майстерності лобістів.

Важко сказати, чи вміють боротися штучні вікна CoeLux з вогкістю і цвіллю - з якими у будинках як-раз таки успішно борються звичайні вікна пропускають в кімнати необхідну для них кількість дорогоцінної інсоляції. Адже справа не тільки в «тузі людини по світу», справа в тому, що світло сонця санує кімнати, вбиваючи в них небезпечну цвіль.

Але на цей рахунок вчені і дизайнери обов'язково придумають щось додаткове, не сумнівайтеся.

Що стосується житлових квартир з фальш-вікнами CoeLux - це ще, як кажуть, «бабуся надвоє сказала». Може бути і самі ділки не бажають зв'язуватися з житловим будівництвом.

А ось що стосується офісних приміщень - тут інша історія і більш небезпечна. В офісних приміщеннях осіб за логікою речей (у всякому разі, така логіка була сто років тому) знаходиться лише якийсь час, а потім поспішає додому - тому санітарні норми для нежитлових (офісних, торгових, складських) приміщень дещо пом'якшені, там можна і інсоляції поменше.

Але ж багато людей проводять левову частку свого часу саме «на роботі», а потім - у метро під землею в тунелях-автотрасах (на Заході).

Вдома людина тільки спить... І в цей час світло з вікна для нього вже не світить... Не ризикуємо ми з винаходом штучних вікон CoeLux переселитися у нові офіси, які тепер будуть будуватися взагалі без вікон - а навіщо, якщо є CoeLux?!.

Офісів можна буде побудувати більше і дешевше, головне - забезпечити їх штучними вікнами CoeLux!

Якщо тільки законодавчо не знизити санітарний статус такого вікна, низведя його до «архітектурної примхи», не має ні найменшого «ваги» і санітарної цінності....

Бо як дизайнерська жарт вікна CoeLux - забавні. А ось як каталізатор ще більшого погіршення умов праці найманих працівників - CoeLux майже... злочин проти людяності. Надія на законодавців.


штучні вікна CoeLux

Дивіться також


27 января 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Пивна ідея: Бар на колесах

Вечірки і свята можуть проводитися за будь-якого приводу і в будь-якому місці. Але не завжди в потрібному

View

Допоможіть вибрати хостинг

Успіх вашого блогу чи сайту залежить від великої кількості факторів, одним з яких є правильний вибір хостингу.По

View

Австралійські акули повідомляють твітами про своє наближенні до берега

Відразу згадується дурна пісенька «А він запитав мене, чи є я в Твіттері?». Є, є. Тепер у

View

Блокіратор телефонних переговорів за кермом

Незважаючи на громадську думку і закони забороняють розмовляти по телефону під час їзди в автомобілі, люди продовжують це робити. Канадська

View

Юридичний пакет послуг по розлученню або «Розлучення без стресу»

Як відомо психологам і юристам (а також звичайним людям - обивателям, які зіткнулися з цією проблемою) розлучення, розрив

View

Забавні стікери на валізи

Сумне одноманітність товарів мас-маркету вже так не радує око споживача. Полиці магазинів забиті продуктами серійного виробництва

View

Брендові рекламні книги: Курильна книга і книга з пасти

Ці оригінальні рекламні ідеї належать агентствам PereiraO Dell і Korefe. За замовленням афроамериканського репера, продюсера та актора

View

Де безкоштовно можна створити свій сайт

Зараз дуже багато фірм і приватні особи мають свої сайти в мережі Інтернет.Для великої солідної фірми - це

View