ПРО БІЗНЕС

в гонитві за ідеями для успішного бізнесу

News

У Польщі самій загальноприйнятою формою реєстрації фірм є товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або по-польськи Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia (SP.ZOO). Це підприємство може бути зареєстроване як одним засновником, так і групою іноземних громадян. Польське законодавство дозволяє таким компаніям вести повну необмежену господарську діяльність. Оптимальна кількість засновників - 3 людини (це можуть бути ваші друзі, родичі, просто компаньйони).

Засновниками фірми в Польщі можуть бути особи, які:
 • досягли 18-річного віку
 • мають закордонний паспорт, який дійсний протягом не менше 18 місяців з моменту подачі документів
 • мають досвід у бізнесі на своїй батьківщині
 • мають мінімум 2700 євро, щоб оплатити послуги з реєстрації фірми і підготувати пакет документів для отримання візи в Польщу.
 • Якщо ви хочете відкрити бізнес в Польщі, важливо знати деякі нюанси:

 • Засновники не відповідають за зобов'язання своєї фірми. За зобов'язання SP.ZOO в повній мірі відповідає SP.ZOO
 • Назву для фірми, яку ви хочете зареєструвати, ви можете вибрати самостійно, але обов'язково використовувати приставку SP.ZOO
 • Веденням справ фірми займається правління, в складі якого можуть бути і засновники, так і не засновники фірми. Правління може складатися як з одного, так і більш осіб.
 • Мінімальний розмір статутного капіталу повинен бути 5 тисяч польських злотих (1520 доларів)
 • У Польщі існує судовий реєстр (KRS), який займається реєстрацією та записом всіх необхідних даних про вашу компанію. Після реєстрації SP.ZOO вважається юридичною особою.
 • Кожному підприємців, що платять податки видається власний унікальний ідентифікаційний код. Цей код присвоюється один раз, не беручи до уваги, яка саме ведеться діяльність і які податки сплачуються. Подати заяву на видачу ідентифікаційного номера підприємець повинен не пізніше, ніж за два тижні до початку діяльності.
 • Як зареєструвати свою фірму в Польщі? Існує два способи:
 • Реєстрація фірми за дорученням (без відвідування країни).
  Крок 1. Заповнення анкети, в якій ви вказуєте всі дані, необхідні для відкриття фірми.
  Крок 2. Оформляєте довіреність, і нотаріально її завіряєте.
  Крок 3. Підписавши всі документи, ви пересилаєте їх партнерам в Польщу, і далі відбувається підсумкова реєстрація компанії.
  Крок 4. Подаєте документи, необхідні для отримання візи, в посольство. Далі необхідно пройти співбесіду в посольстві.
  Крок 5. Якщо отримуєте позитивну відповідь - відправляєтеся в Польщу.
 • Реєстрація фірми з відвідуванням країни. Цей варіант набагато простіше за своєю процедурою, так як не потрібно оформляти доручення, ви приїжджаєте в Польщу і всі документи оформляються і завіряються у вашій присутності.
 • Що стосується термінів, то на реєстрацію фірми піде близько трьох-чотирьох тижнів. А розгляд візи займає приблизно 20-30 днів. 30.10.2014

  Даніель Сваровскі зумів прищепити любов вищого світу до кришталевих кристалів, що імітує діаманти. При цьому ніколи не приховував, що його вироби є лише імітацією діамантів.

  Даніель Сваровскі народився 24 жовтня 1862 року в невеликому селі в Північній

  Навіть якщо ви живете від зарплати до зарплати цей матеріал допоможе вам зменшити щомісячні платежі, створити надзвичайний запас готівки і навіть відкласти грошей для інвестування.
  Навіть якщо ви живете від зарплати до зарплати цей матеріал допоможе

  Існуючі зараз типи перукарських салонів чітко поділяються за цінами, рівнем послуг і клієнтам.

  Салон базового рівня (класична перукарня)

  Клієнтами такого закладу стають жителі сусідніх будинків або люди, що працюють поблизу. Його спеціалізація - надання

  Бізнес - це сфера діяльності, яка має на увазі під собою певні ризики відповідальність і незалежність. Кожен початківець бізнесмен повинен розуміти, що бізнес це не тільки хороша прибуток, повагу в суспільстві, а й ціла гора проблем, які постійно приходиться

  Структура бізнес-плану для інтернет-проекту по складу мало чим відрізняється від загальновідомих варіантів. Однак, доцільно зазначити, що зміст бізнес-плану для сайту визначає свої ключові особливості.

  1. Введення

  У цій частині бізнес-плану повинні

  Всі ми хочемо бути частиною чогось великого, знаходитися при кому-то видатного, приєднуватися до переможця. Для того щоб надихнути інших на відданість, дайте їм побачити велич у вас самих.

  Найшвидший спосіб втратити лояльність іншої людини - представитися