ПРО БІЗНЕС

в гонитві за ідеями для успішного бізнесу

News

У Польщі самій загальноприйнятою формою реєстрації фірм є товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або по-польськи Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia (SP.ZOO). Це підприємство може бути зареєстроване як одним засновником, так і групою іноземних громадян. Польське законодавство дозволяє таким компаніям вести повну необмежену господарську діяльність. Оптимальна кількість засновників - 3 людини (це можуть бути ваші друзі, родичі, просто компаньйони).

Засновниками фірми в Польщі можуть бути особи, які:
 • досягли 18-річного віку
 • мають закордонний паспорт, який дійсний протягом не менше 18 місяців з моменту подачі документів
 • мають досвід у бізнесі на своїй батьківщині
 • мають мінімум 2700 євро, щоб оплатити послуги з реєстрації фірми і підготувати пакет документів для отримання візи в Польщу.
 • Якщо ви хочете відкрити бізнес в Польщі, важливо знати деякі нюанси:

 • Засновники не відповідають за зобов'язання своєї фірми. За зобов'язання SP.ZOO в повній мірі відповідає SP.ZOO
 • Назву для фірми, яку ви хочете зареєструвати, ви можете вибрати самостійно, але обов'язково використовувати приставку SP.ZOO
 • Веденням справ фірми займається правління, в складі якого можуть бути і засновники, так і не засновники фірми. Правління може складатися як з одного, так і більш осіб.
 • Мінімальний розмір статутного капіталу повинен бути 5 тисяч польських злотих (1520 доларів)
 • У Польщі існує судовий реєстр (KRS), який займається реєстрацією та записом всіх необхідних даних про вашу компанію. Після реєстрації SP.ZOO вважається юридичною особою.
 • Кожному підприємців, що платять податки видається власний унікальний ідентифікаційний код. Цей код присвоюється один раз, не беручи до уваги, яка саме ведеться діяльність і які податки сплачуються. Подати заяву на видачу ідентифікаційного номера підприємець повинен не пізніше, ніж за два тижні до початку діяльності.
 • Як зареєструвати свою фірму в Польщі? Існує два способи:
 • Реєстрація фірми за дорученням (без відвідування країни).
  Крок 1. Заповнення анкети, в якій ви вказуєте всі дані, необхідні для відкриття фірми.
  Крок 2. Оформляєте довіреність, і нотаріально її завіряєте.
  Крок 3. Підписавши всі документи, ви пересилаєте їх партнерам в Польщу, і далі відбувається підсумкова реєстрація компанії.
  Крок 4. Подаєте документи, необхідні для отримання візи, в посольство. Далі необхідно пройти співбесіду в посольстві.
  Крок 5. Якщо отримуєте позитивну відповідь - відправляєтеся в Польщу.
 • Реєстрація фірми з відвідуванням країни. Цей варіант набагато простіше за своєю процедурою, так як не потрібно оформляти доручення, ви приїжджаєте в Польщу і всі документи оформляються і завіряються у вашій присутності.
 • Що стосується термінів, то на реєстрацію фірми піде близько трьох-чотирьох тижнів. А розгляд візи займає приблизно 20-30 днів. 30.08.2014

  як відкрити веб студіюДосвід

  По-перше, у Вас повинен бути досвід роботи в інтернет бізнесі, і конкретно в даній тематиці, так як, не розуміючи основ Ви не зможете побудувати успішну компанію. Якщо Ви не володієте таким досвідом, тоді Вам потрібно влаштуватися в одну з уже

  Ми зараз живемо в епоху комп'ютерних технологій, і зараз практично все можна зробити в режимі он-лайн. Наприклад, якщо Ви захотіли відправитися в подорож, то першим ділом зайдете в інтернет, виберіть оптимальний тур, забронюєте квитки, будете займатися

  Я вважаю що при мало-мальськи грамотному підході не заробити на ТГП просто неможливо, що й було доведено нами шляхом слідчого експерименту :) Нижче викладається методика цього експерименту.

  Для початку, кілька моментів, які я б просив усвідомити собі

  Якщо ви вирішили заробляти гроші на відеороликах і кліпах, вам потрібно всього лише розміщувати їх на відео хостингах, але з додаванням в них реклами. Чим більше користувачів на сайті подивиться ваше відео - тим більше грошей ви отримаєте. Часто нарахування


  Ідеї, представлені нижче, викликають посмішку або подив. А авантюристи, не побоялися їх реалізувати, підраховують величезні прибутки. Деякі з них прославилися на весь світ.

  Прибирання місць злочину

  Американець Джеррі Тернер (Jerry Turner) володіє

  Даніель Сваровскі зумів прищепити любов вищого світу до кришталевих кристалів, що імітує діаманти. При цьому ніколи не приховував, що його вироби є лише імітацією діамантів.

  Даніель Сваровскі народився 24 жовтня 1862 року в невеликому селі в Північній