Бізнес в Польщі

У Польщі самій загальноприйнятою формою реєстрації фірм є товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або по-польськи Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia (SP.ZOO). Це підприємство може бути зареєстроване як одним засновником, так і групою іноземних громадян. Польське законодавство дозволяє таким компаніям вести повну необмежену господарську діяльність. Оптимальна кількість засновників - 3 людини (це можуть бути ваші друзі, родичі, просто компаньйони).

Засновниками фірми в Польщі можуть бути особи, які:
 • досягли 18-річного віку
 • мають закордонний паспорт, який дійсний протягом не менше 18 місяців з моменту подачі документів
 • мають досвід у бізнесі на своїй батьківщині
 • мають мінімум 2700 євро, щоб оплатити послуги з реєстрації фірми і підготувати пакет документів для отримання візи в Польщу.

 • Якщо ви хочете відкрити бізнес в Польщі, важливо знати деякі нюанси:

 • Засновники не відповідають за зобов'язання своєї фірми. За зобов'язання SP.ZOO в повній мірі відповідає SP.ZOO
 • Назву для фірми, яку ви хочете зареєструвати, ви можете вибрати самостійно, але обов'язково використовувати приставку SP.ZOO
 • Веденням справ фірми займається правління, в складі якого можуть бути і засновники, так і не засновники фірми. Правління може складатися як з одного, так і більш осіб.
 • Мінімальний розмір статутного капіталу повинен бути 5 тисяч польських злотих (1520 доларів)
 • У Польщі існує судовий реєстр (KRS), який займається реєстрацією та записом всіх необхідних даних про вашу компанію. Після реєстрації SP.ZOO вважається юридичною особою.
 • Кожному підприємців, що платять податки видається власний унікальний ідентифікаційний код. Цей код присвоюється один раз, не беручи до уваги, яка саме ведеться діяльність і які податки сплачуються. Подати заяву на видачу ідентифікаційного номера підприємець повинен не пізніше, ніж за два тижні до початку діяльності.
 • Як зареєструвати свою фірму в Польщі? Існує два способи:
 • Реєстрація фірми за дорученням (без відвідування країни).
  Крок 1. Заповнення анкети, в якій ви вказуєте всі дані, необхідні для відкриття фірми.
  Крок 2. Оформляєте довіреність, і нотаріально її завіряєте.
  Крок 3. Підписавши всі документи, ви пересилаєте їх партнерам в Польщу, і далі відбувається підсумкова реєстрація компанії.
  Крок 4. Подаєте документи, необхідні для отримання візи, в посольство. Далі необхідно пройти співбесіду в посольстві.
  Крок 5. Якщо отримуєте позитивну відповідь - відправляєтеся в Польщу.
 • Реєстрація фірми з відвідуванням країни. Цей варіант набагато простіше за своєю процедурою, так як не потрібно оформляти доручення, ви приїжджаєте в Польщу і всі документи оформляються і завіряються у вашій присутності.
 • Що стосується термінів, то на реєстрацію фірми піде близько трьох-чотирьох тижнів. А розгляд візи займає приблизно 20-30 днів.

  Дивіться також


  11 декабря 2016 года

  Можливо Вас зацікавить

  Візитки у вигляді купюри

  Як звернути на себе увагу молодому талановитому дизайнеру? Звичайні способи просування сьогодні навряд чи принесуть великий ефект.

  View

  Успішні бізнес ідеї секрети інтернет бізнесу

  Надивившись за роки становлення малого та середнього бізнесу, як одні стрімко розвиваються, а інші розоряються, звичайно, питаєш «Чому?».Які критерії успішного

  View

  Швидка гардеробна допомогу

  Гості готелю Джумейра (ОАЕ) мають можливість попередньо замовити певну марку зубної пасти в номер, а також

  View

  Камуфляж для дому

  Відмінну ідею підгледіла на сайті thecoolhunter.net. Залишаючи осторонь тему створення будинків мімікруючих з природою, звертаю вашу увагу на перспективну фішку -

  View

  Розумні білборди La Redoute: мода по погоді

  Он-лайн магазин модного одягу під назвою La Redoute прикрасив вулиці Парижа незвичайної «розумної» рекламою. «Розумні» рекламні щити, розставлені всюди

  View

  Девайс проти гикавки

  або альтернатива заклинанню: «Гикавка-гикавка, лети на Федотку». Ця історія про те, як нам всім потрібно вчитися вірити в свій винахід. Читайте

  View

  Чіпси у формі ложки

  Хрусткі чіпси обожнюють і дорослі і діти. Останні готові їсти їх замість запал, обіду, вечері і

  View

  Прибуткова ідея: Одяг захищає від маніяків

  Згідно зі статистикою, кожна третя американська жінка піддається насильству з боку маніяка протягом всього свого життя. Враховуючи ці

  View