ПРО БІЗНЕС

в гонитві за ідеями для успішного бізнесу

News

У Польщі самій загальноприйнятою формою реєстрації фірм є товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або по-польськи Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia (SP.ZOO). Це підприємство може бути зареєстроване як одним засновником, так і групою іноземних громадян. Польське законодавство дозволяє таким компаніям вести повну необмежену господарську діяльність. Оптимальна кількість засновників - 3 людини (це можуть бути ваші друзі, родичі, просто компаньйони).

Засновниками фірми в Польщі можуть бути особи, які:
 • досягли 18-річного віку
 • мають закордонний паспорт, який дійсний протягом не менше 18 місяців з моменту подачі документів
 • мають досвід у бізнесі на своїй батьківщині
 • мають мінімум 2700 євро, щоб оплатити послуги з реєстрації фірми і підготувати пакет документів для отримання візи в Польщу.
 • Якщо ви хочете відкрити бізнес в Польщі, важливо знати деякі нюанси:

 • Засновники не відповідають за зобов'язання своєї фірми. За зобов'язання SP.ZOO в повній мірі відповідає SP.ZOO
 • Назву для фірми, яку ви хочете зареєструвати, ви можете вибрати самостійно, але обов'язково використовувати приставку SP.ZOO
 • Веденням справ фірми займається правління, в складі якого можуть бути і засновники, так і не засновники фірми. Правління може складатися як з одного, так і більш осіб.
 • Мінімальний розмір статутного капіталу повинен бути 5 тисяч польських злотих (1520 доларів)
 • У Польщі існує судовий реєстр (KRS), який займається реєстрацією та записом всіх необхідних даних про вашу компанію. Після реєстрації SP.ZOO вважається юридичною особою.
 • Кожному підприємців, що платять податки видається власний унікальний ідентифікаційний код. Цей код присвоюється один раз, не беручи до уваги, яка саме ведеться діяльність і які податки сплачуються. Подати заяву на видачу ідентифікаційного номера підприємець повинен не пізніше, ніж за два тижні до початку діяльності.
 • Як зареєструвати свою фірму в Польщі? Існує два способи:
 • Реєстрація фірми за дорученням (без відвідування країни).
  Крок 1. Заповнення анкети, в якій ви вказуєте всі дані, необхідні для відкриття фірми.
  Крок 2. Оформляєте довіреність, і нотаріально її завіряєте.
  Крок 3. Підписавши всі документи, ви пересилаєте їх партнерам в Польщу, і далі відбувається підсумкова реєстрація компанії.
  Крок 4. Подаєте документи, необхідні для отримання візи, в посольство. Далі необхідно пройти співбесіду в посольстві.
  Крок 5. Якщо отримуєте позитивну відповідь - відправляєтеся в Польщу.
 • Реєстрація фірми з відвідуванням країни. Цей варіант набагато простіше за своєю процедурою, так як не потрібно оформляти доручення, ви приїжджаєте в Польщу і всі документи оформляються і завіряються у вашій присутності.
 • Що стосується термінів, то на реєстрацію фірми піде близько трьох-чотирьох тижнів. А розгляд візи займає приблизно 20-30 днів. 24.05.2015

  Як відомо, тематична поштова розсилка є дуже ефективним засобом для знаходження власної цільової аудиторії. Як створити таку розсилку, вам, напевно, теж відомо. Якщо ні, то я б порадив вам прочитати статтю "Створення власної поштової розсилки

  Обручки проти зради чоловіка

  або дружини.

  Обручки проти зради чоловікаАмериканський магазин Thecheeky.com продає свій хіт - титанові обручки з гравіюванням всередині кілець. Назва цього продукту: «Anti-Cheating Ring». («Колечко без обману»)

  Обручки з гравіюванням «I'm Married

  Конвергенція означає стандартизацію, з'єднання, поєднання.

  Результати технологічної конвергенції в першу чергу проявляються у розвитку терміналів і мереж зв'язку. Виникають на цій основі нові моделі бізнес - процесів дозволяють підприємствам

  У великих містах кафе та ресторани це популярні місця, де збираються люди для ділових і дружніх зустрічей. Хоча не всі заклади мають комфортну для спілкування атмосферу. Часто заважає гучна і відволікаюча музика, вічно метушаться офіціанти, дзвін посуду


  Повіривши привабливою можливості знизити витрати на 20 - 30%, багато підприємців охоче віддають на аутсорсинг самі різні сфери діяльності. В умовах кризи - перспективи більш ніж привабливі.

  Економія на витратах - один з основних рецептів виживання

  Найбільша у світі ферма на даху

  Найбільша у світі ферма на дахуДо 2013 року в рамках проекту в сфері агробізнесу Frisch vom Dach («Свіжі продукти з даху»), що реалізується студентами Берлінського університету, планується побудувати найбільшу в світі еко-ферму з вирощування овочів