ПРО БІЗНЕС

в гонитві за ідеями для успішного бізнесу

News

У Польщі самій загальноприйнятою формою реєстрації фірм є товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або по-польськи Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia (SP.ZOO). Це підприємство може бути зареєстроване як одним засновником, так і групою іноземних громадян. Польське законодавство дозволяє таким компаніям вести повну необмежену господарську діяльність. Оптимальна кількість засновників - 3 людини (це можуть бути ваші друзі, родичі, просто компаньйони).

Засновниками фірми в Польщі можуть бути особи, які:
 • досягли 18-річного віку
 • мають закордонний паспорт, який дійсний протягом не менше 18 місяців з моменту подачі документів
 • мають досвід у бізнесі на своїй батьківщині
 • мають мінімум 2700 євро, щоб оплатити послуги з реєстрації фірми і підготувати пакет документів для отримання візи в Польщу.
 • Якщо ви хочете відкрити бізнес в Польщі, важливо знати деякі нюанси:

 • Засновники не відповідають за зобов'язання своєї фірми. За зобов'язання SP.ZOO в повній мірі відповідає SP.ZOO
 • Назву для фірми, яку ви хочете зареєструвати, ви можете вибрати самостійно, але обов'язково використовувати приставку SP.ZOO
 • Веденням справ фірми займається правління, в складі якого можуть бути і засновники, так і не засновники фірми. Правління може складатися як з одного, так і більш осіб.
 • Мінімальний розмір статутного капіталу повинен бути 5 тисяч польських злотих (1520 доларів)
 • У Польщі існує судовий реєстр (KRS), який займається реєстрацією та записом всіх необхідних даних про вашу компанію. Після реєстрації SP.ZOO вважається юридичною особою.
 • Кожному підприємців, що платять податки видається власний унікальний ідентифікаційний код. Цей код присвоюється один раз, не беручи до уваги, яка саме ведеться діяльність і які податки сплачуються. Подати заяву на видачу ідентифікаційного номера підприємець повинен не пізніше, ніж за два тижні до початку діяльності.
 • Як зареєструвати свою фірму в Польщі? Існує два способи:
 • Реєстрація фірми за дорученням (без відвідування країни).
  Крок 1. Заповнення анкети, в якій ви вказуєте всі дані, необхідні для відкриття фірми.
  Крок 2. Оформляєте довіреність, і нотаріально її завіряєте.
  Крок 3. Підписавши всі документи, ви пересилаєте їх партнерам в Польщу, і далі відбувається підсумкова реєстрація компанії.
  Крок 4. Подаєте документи, необхідні для отримання візи, в посольство. Далі необхідно пройти співбесіду в посольстві.
  Крок 5. Якщо отримуєте позитивну відповідь - відправляєтеся в Польщу.
 • Реєстрація фірми з відвідуванням країни. Цей варіант набагато простіше за своєю процедурою, так як не потрібно оформляти доручення, ви приїжджаєте в Польщу і всі документи оформляються і завіряються у вашій присутності.
 • Що стосується термінів, то на реєстрацію фірми піде близько трьох-чотирьох тижнів. А розгляд візи займає приблизно 20-30 днів. 02.10.2014

  Стоматологічна клініка економ класу - це заклад, де середній чек клієнта складає від 150 до 300 доларів за одне відвідування. Так вважає статистика.

  Для тих, хто збирається відкривати свою стоматологічну клініку важливо пам'ятати про дві складові

  Не треба боротися з лінню і страхами в прямому сенсі - їм потрібно потурати. Потурати до тих пір, поки вони не заткнуть! Якщо почати воювати, то ця війна спалить всю енергію. Боротьба повинна йти їхніми ж методами - хитрістю. Чому я розповідаю про




  Сьогодні, більшість закладів у великих містах потребують парковках. Виходять з цієї ситуації все по різному - хтось намагається облаштувати територію і позначити її як стоянку "тільки для клієнтів", хтось виставляє охорону, хтось просто

  Порядок державної реєстрації при припиненні фізичною особою діяльності в якості індивідуального підприємця (закриття ІП) регулюється Законом № 129-ФЗ від 08.08.2001 р. «Про державну реєстрацію юридичних осіб та індивідуальний підприємців».

  Державна

  Молода дизайнерська компанія під назвою Kawamura Ganjavian розробила унікальне пристосування для сну в будь-яких місцях. Подушка-страус Ostrich PIllow. Хоча подушку цей продукт мало нагадує, це якийсь симбіоз подушки, одягу і ліжка. Дійсно, людина з

  У російських компаній є шанс проскочити кілька кроків розвитку управлінських технологій, зробивши еволюційний стрибок від тактики розрізнених дій до використання вартісних категорій. Основні його постулати:
  максимізація вартості компанії є головною