ПРО БІЗНЕС

в гонитві за ідеями для успішного бізнесу

News

У Польщі самій загальноприйнятою формою реєстрації фірм є товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або по-польськи Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia (SP.ZOO). Це підприємство може бути зареєстроване як одним засновником, так і групою іноземних громадян. Польське законодавство дозволяє таким компаніям вести повну необмежену господарську діяльність. Оптимальна кількість засновників - 3 людини (це можуть бути ваші друзі, родичі, просто компаньйони).

Засновниками фірми в Польщі можуть бути особи, які:
 • досягли 18-річного віку
 • мають закордонний паспорт, який дійсний протягом не менше 18 місяців з моменту подачі документів
 • мають досвід у бізнесі на своїй батьківщині
 • мають мінімум 2700 євро, щоб оплатити послуги з реєстрації фірми і підготувати пакет документів для отримання візи в Польщу.
 • Якщо ви хочете відкрити бізнес в Польщі, важливо знати деякі нюанси:

 • Засновники не відповідають за зобов'язання своєї фірми. За зобов'язання SP.ZOO в повній мірі відповідає SP.ZOO
 • Назву для фірми, яку ви хочете зареєструвати, ви можете вибрати самостійно, але обов'язково використовувати приставку SP.ZOO
 • Веденням справ фірми займається правління, в складі якого можуть бути і засновники, так і не засновники фірми. Правління може складатися як з одного, так і більш осіб.
 • Мінімальний розмір статутного капіталу повинен бути 5 тисяч польських злотих (1520 доларів)
 • У Польщі існує судовий реєстр (KRS), який займається реєстрацією та записом всіх необхідних даних про вашу компанію. Після реєстрації SP.ZOO вважається юридичною особою.
 • Кожному підприємців, що платять податки видається власний унікальний ідентифікаційний код. Цей код присвоюється один раз, не беручи до уваги, яка саме ведеться діяльність і які податки сплачуються. Подати заяву на видачу ідентифікаційного номера підприємець повинен не пізніше, ніж за два тижні до початку діяльності.
 • Як зареєструвати свою фірму в Польщі? Існує два способи:
 • Реєстрація фірми за дорученням (без відвідування країни).
  Крок 1. Заповнення анкети, в якій ви вказуєте всі дані, необхідні для відкриття фірми.
  Крок 2. Оформляєте довіреність, і нотаріально її завіряєте.
  Крок 3. Підписавши всі документи, ви пересилаєте їх партнерам в Польщу, і далі відбувається підсумкова реєстрація компанії.
  Крок 4. Подаєте документи, необхідні для отримання візи, в посольство. Далі необхідно пройти співбесіду в посольстві.
  Крок 5. Якщо отримуєте позитивну відповідь - відправляєтеся в Польщу.
 • Реєстрація фірми з відвідуванням країни. Цей варіант набагато простіше за своєю процедурою, так як не потрібно оформляти доручення, ви приїжджаєте в Польщу і всі документи оформляються і завіряються у вашій присутності.
 • Що стосується термінів, то на реєстрацію фірми піде близько трьох-чотирьох тижнів. А розгляд візи займає приблизно 20-30 днів. 25.10.2014

  як заробити на партнерських програмахВсе просто. Зараз на ринку інфопродуктов в інтернеті існує велика кількість різних пропозицій.

  Суть методу, припустимо у Вас є сайт, на яку ні будь тематику.

  1. Ви заходите на спеціальні біржі, на яких вибираєте партнерську програму тісно пов'язану

  Для того щоб побудувати успішний бізнес, потрібно в нього вкласти щось. Адже нічого не з'являється з порожнечі - ні будинок, ні хліб, ні гроші. І «нуль», вкладений в бізнес, обернеться «нулем», а то й мінусом (на суму придбаних Вами зобов'язань

  Шокова заморозка продуктів - технологія, використовуючи яку, продукт довгий час буде залишатися свіжим і не втратить своїх початкових властивостей. При цьому процесі у овочів і фруктів залишиться первинний смак та енергетична цінність.

  Дана ідея для

  lumin1Такий тип освітлювальних пристроїв отримав особливу популярність в останні 10 років. У чому ж переваги таких видів ламп:

  - термін роботи (значно перевищує термін служби звичайних ламп розжарювання);

  - рівномірний розподіл світла по приміщенню;

  - природність

  Яскраві промені світла розрізають порожнечу і в повітрі застигає логотип фірми, який тут же змінюється на фотографію директора, а потім перетворюється в біжить тигра. Все це - лазерне шоу. Коштує воно досить дорого, але престиж фірми треба підтримувати

  Пуско-зарядний пристрій для автомобіля

  Пуско-зарядний пристрій для автомобіляРозряджати посеред ділового дня смартфон - це погано і дратує - прикро, але не більше того. А що говорити про особистому автомобілі, «встала» посеред дороги, тому що у нього «сів» (Або «помер») акумулятор?! Це