ПРО БІЗНЕС

в гонитві за ідеями для успішного бізнесу

News

У Польщі самій загальноприйнятою формою реєстрації фірм є товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або по-польськи Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia (SP.ZOO). Це підприємство може бути зареєстроване як одним засновником, так і групою іноземних громадян. Польське законодавство дозволяє таким компаніям вести повну необмежену господарську діяльність. Оптимальна кількість засновників - 3 людини (це можуть бути ваші друзі, родичі, просто компаньйони).

Засновниками фірми в Польщі можуть бути особи, які:
 • досягли 18-річного віку
 • мають закордонний паспорт, який дійсний протягом не менше 18 місяців з моменту подачі документів
 • мають досвід у бізнесі на своїй батьківщині
 • мають мінімум 2700 євро, щоб оплатити послуги з реєстрації фірми і підготувати пакет документів для отримання візи в Польщу.
 • Якщо ви хочете відкрити бізнес в Польщі, важливо знати деякі нюанси:

 • Засновники не відповідають за зобов'язання своєї фірми. За зобов'язання SP.ZOO в повній мірі відповідає SP.ZOO
 • Назву для фірми, яку ви хочете зареєструвати, ви можете вибрати самостійно, але обов'язково використовувати приставку SP.ZOO
 • Веденням справ фірми займається правління, в складі якого можуть бути і засновники, так і не засновники фірми. Правління може складатися як з одного, так і більш осіб.
 • Мінімальний розмір статутного капіталу повинен бути 5 тисяч польських злотих (1520 доларів)
 • У Польщі існує судовий реєстр (KRS), який займається реєстрацією та записом всіх необхідних даних про вашу компанію. Після реєстрації SP.ZOO вважається юридичною особою.
 • Кожному підприємців, що платять податки видається власний унікальний ідентифікаційний код. Цей код присвоюється один раз, не беручи до уваги, яка саме ведеться діяльність і які податки сплачуються. Подати заяву на видачу ідентифікаційного номера підприємець повинен не пізніше, ніж за два тижні до початку діяльності.
 • Як зареєструвати свою фірму в Польщі? Існує два способи:
 • Реєстрація фірми за дорученням (без відвідування країни).
  Крок 1. Заповнення анкети, в якій ви вказуєте всі дані, необхідні для відкриття фірми.
  Крок 2. Оформляєте довіреність, і нотаріально її завіряєте.
  Крок 3. Підписавши всі документи, ви пересилаєте їх партнерам в Польщу, і далі відбувається підсумкова реєстрація компанії.
  Крок 4. Подаєте документи, необхідні для отримання візи, в посольство. Далі необхідно пройти співбесіду в посольстві.
  Крок 5. Якщо отримуєте позитивну відповідь - відправляєтеся в Польщу.
 • Реєстрація фірми з відвідуванням країни. Цей варіант набагато простіше за своєю процедурою, так як не потрібно оформляти доручення, ви приїжджаєте в Польщу і всі документи оформляються і завіряються у вашій присутності.
 • Що стосується термінів, то на реєстрацію фірми піде близько трьох-чотирьох тижнів. А розгляд візи займає приблизно 20-30 днів. 02.09.2014

  50 прикладів самобутньої реклами мультіпортала Яндекс

  50 прикладів самобутньої реклами Яндекс

  Яндекс - російська IT-компанія, що володіє однойменною пошуковою системою і надає більше 50 різних сервісів, серед яких популярні Яндекс.Карти, Яндекс.Пробки, Яндекс.Деньги та інші.

  Друковану

  Роберт Кіоссакі поділив людей на 4 категорії (книга "Квадрант грошового потоку" - рекомендую прочитати). Перша категорія - робочі (80% неселення світу), друга - фахівці (15%), третя - бізнесмени (4%) і четверта - інвестори (1%).

  Робітники

  Одного разу ми в черговий раз прийшли в домовлений час на зустріч до одного з своїх замовників, керівнику великого холдингу, що включав в себе більше 80 дочірніх напрямків. Як зазвичай, керівник був ще зайнятий, хтось був у нього в кабінеті, в приймальні

  Кіноекран - одне з основних джерел видовищ для людей. З рухом технологій вперед, ми можемо спостерігати масу технічних перетворень і покращень (наприклад, 3Д-кіно). Реалізовується і прагнення до незнайомих враженням і емоціям. Тих, кому це не чуже

  Багато починаючі підприємці, що знаходяться в пошуку ідей для бізнесу, часто забувають про такий перспективній сфері, як організація дозвілля і відпочинку людей. А, як відомо, відпочивати люблять всі - і заможні люди, і люди достатком попроще. І відпочивають

  Безпечний електроскутер керований iPhone

  Безпечний електроскутер керований iPhoneІспанська компанія під назвою Electric Mobility Company представила на ринку нову модель електричного скутера - Xkuty або, точніше, Xkuty One. Ця машина - дивовижна. По-перше, до даного електроскутери вперше