Бізнес в Польщі

У Польщі самій загальноприйнятою формою реєстрації фірм є товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або по-польськи Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia (SP.ZOO). Це підприємство може бути зареєстроване як одним засновником, так і групою іноземних громадян. Польське законодавство дозволяє таким компаніям вести повну необмежену господарську діяльність. Оптимальна кількість засновників - 3 людини (це можуть бути ваші друзі, родичі, просто компаньйони).

Засновниками фірми в Польщі можуть бути особи, які:
 • досягли 18-річного віку
 • мають закордонний паспорт, який дійсний протягом не менше 18 місяців з моменту подачі документів
 • мають досвід у бізнесі на своїй батьківщині
 • мають мінімум 2700 євро, щоб оплатити послуги з реєстрації фірми і підготувати пакет документів для отримання візи в Польщу.

 • Якщо ви хочете відкрити бізнес в Польщі, важливо знати деякі нюанси:

 • Засновники не відповідають за зобов'язання своєї фірми. За зобов'язання SP.ZOO в повній мірі відповідає SP.ZOO
 • Назву для фірми, яку ви хочете зареєструвати, ви можете вибрати самостійно, але обов'язково використовувати приставку SP.ZOO
 • Веденням справ фірми займається правління, в складі якого можуть бути і засновники, так і не засновники фірми. Правління може складатися як з одного, так і більш осіб.
 • Мінімальний розмір статутного капіталу повинен бути 5 тисяч польських злотих (1520 доларів)
 • У Польщі існує судовий реєстр (KRS), який займається реєстрацією та записом всіх необхідних даних про вашу компанію. Після реєстрації SP.ZOO вважається юридичною особою.
 • Кожному підприємців, що платять податки видається власний унікальний ідентифікаційний код. Цей код присвоюється один раз, не беручи до уваги, яка саме ведеться діяльність і які податки сплачуються. Подати заяву на видачу ідентифікаційного номера підприємець повинен не пізніше, ніж за два тижні до початку діяльності.
 • Як зареєструвати свою фірму в Польщі? Існує два способи:
 • Реєстрація фірми за дорученням (без відвідування країни).
  Крок 1. Заповнення анкети, в якій ви вказуєте всі дані, необхідні для відкриття фірми.
  Крок 2. Оформляєте довіреність, і нотаріально її завіряєте.
  Крок 3. Підписавши всі документи, ви пересилаєте їх партнерам в Польщу, і далі відбувається підсумкова реєстрація компанії.
  Крок 4. Подаєте документи, необхідні для отримання візи, в посольство. Далі необхідно пройти співбесіду в посольстві.
  Крок 5. Якщо отримуєте позитивну відповідь - відправляєтеся в Польщу.
 • Реєстрація фірми з відвідуванням країни. Цей варіант набагато простіше за своєю процедурою, так як не потрібно оформляти доручення, ви приїжджаєте в Польщу і всі документи оформляються і завіряються у вашій присутності.
 • Що стосується термінів, то на реєстрацію фірми піде близько трьох-чотирьох тижнів. А розгляд візи займає приблизно 20-30 днів.

  Дивіться також


  28 апреля 2017 года

  Можливо Вас зацікавить

  Їстівна рекламна книга від Land Rover

  Автомобілі всесвітньо відомої британської компанії Land Rover можуть впоратися з будь-якими перешкодами. Чого не скажеш про

  View

  Японський парасольку з еко-принтом для романтиків

  Японська парасолька «Відчуй себе в лісі» - свіжа новина і притому хороша. Уміють же дизайнери порадувати «екологів

  View

  Сукні-трансформери або «Штани перетворюються ...»

  Дизайнерське ім'я Хуссейн Чалаян - по-справжньому культова. Це означає, що його мало хто з «модників» наших взагалі-то знає. Його не

  View

  Коробкові тури

  Хто з нас не любить подорожувати? Хіба що тільки самий завзятий домосід. Подорожі - це і активний відпочинок, і відмінний спосіб

  View

  Фірмові кепки вигаданих брендів

  Ідея Lucky Seven - компанія в Лондоні, яка виробляє кепки з логотипами несуществуюших компаній з культових фільмів і телешоу. Джей Барридж заснував

  View

  Ортопедичні устілки «Зроби сам» або тренд DIY в медицині

  Раніше термін "модульний" був відомий споживачеві в основному, в словосполученні "модульна безкаркасні меблі". Тепер же бізнес тренд "Зроби сам"

  View

  Кайдани для недбайливих школярів

  Нещодавно в Америці з'явилася вельми дивна іграшка Study Ball яка представляє собою самі звичайні ножні кайдани

  View

  Киберобъятья

  В наш час передових технологій і комунікацій віртуальне спілкування займає деколи набагато більше часу, ніж реальний, живий.

  View