ПРО БІЗНЕС

в гонитві за ідеями для успішного бізнесу

News

У Польщі самій загальноприйнятою формою реєстрації фірм є товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або по-польськи Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia (SP.ZOO). Це підприємство може бути зареєстроване як одним засновником, так і групою іноземних громадян. Польське законодавство дозволяє таким компаніям вести повну необмежену господарську діяльність. Оптимальна кількість засновників - 3 людини (це можуть бути ваші друзі, родичі, просто компаньйони).

Засновниками фірми в Польщі можуть бути особи, які:
 • досягли 18-річного віку
 • мають закордонний паспорт, який дійсний протягом не менше 18 місяців з моменту подачі документів
 • мають досвід у бізнесі на своїй батьківщині
 • мають мінімум 2700 євро, щоб оплатити послуги з реєстрації фірми і підготувати пакет документів для отримання візи в Польщу.
 • Якщо ви хочете відкрити бізнес в Польщі, важливо знати деякі нюанси:

 • Засновники не відповідають за зобов'язання своєї фірми. За зобов'язання SP.ZOO в повній мірі відповідає SP.ZOO
 • Назву для фірми, яку ви хочете зареєструвати, ви можете вибрати самостійно, але обов'язково використовувати приставку SP.ZOO
 • Веденням справ фірми займається правління, в складі якого можуть бути і засновники, так і не засновники фірми. Правління може складатися як з одного, так і більш осіб.
 • Мінімальний розмір статутного капіталу повинен бути 5 тисяч польських злотих (1520 доларів)
 • У Польщі існує судовий реєстр (KRS), який займається реєстрацією та записом всіх необхідних даних про вашу компанію. Після реєстрації SP.ZOO вважається юридичною особою.
 • Кожному підприємців, що платять податки видається власний унікальний ідентифікаційний код. Цей код присвоюється один раз, не беручи до уваги, яка саме ведеться діяльність і які податки сплачуються. Подати заяву на видачу ідентифікаційного номера підприємець повинен не пізніше, ніж за два тижні до початку діяльності.
 • Як зареєструвати свою фірму в Польщі? Існує два способи:
 • Реєстрація фірми за дорученням (без відвідування країни).
  Крок 1. Заповнення анкети, в якій ви вказуєте всі дані, необхідні для відкриття фірми.
  Крок 2. Оформляєте довіреність, і нотаріально її завіряєте.
  Крок 3. Підписавши всі документи, ви пересилаєте їх партнерам в Польщу, і далі відбувається підсумкова реєстрація компанії.
  Крок 4. Подаєте документи, необхідні для отримання візи, в посольство. Далі необхідно пройти співбесіду в посольстві.
  Крок 5. Якщо отримуєте позитивну відповідь - відправляєтеся в Польщу.
 • Реєстрація фірми з відвідуванням країни. Цей варіант набагато простіше за своєю процедурою, так як не потрібно оформляти доручення, ви приїжджаєте в Польщу і всі документи оформляються і завіряються у вашій присутності.
 • Що стосується термінів, то на реєстрацію фірми піде близько трьох-чотирьох тижнів. А розгляд візи займає приблизно 20-30 днів. 18.09.2014

  Інтернет-кафе, це дуже цікавий бізнес, який вимагає мінімум інвестицій. Ринок цей досить швидко змінюється і для того, щоб домогтися успіху, вам потрібно буде постійно тримати руку на пульсі.
  Визначтеся з концепцією вашого інтернет-кафе

  Якщо ви замислюєтеся

  Ми в черговий раз зустрічалися зі своїм добрим знайомим, власником і керівником однієї з франчайзчнгових компаній. Проти звичаю, у нього був помітно засмучений вигляд. Неозброєним оком було помітно, що він чимось дуже сильно стурбований. «Щось сталося

  Деревно-стружкова плита, або як її в народі називають ДСП, є одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів.

  Цей матеріал використовується в різних сферах будівництва та виробництва:

 • при спорудженні підлогових покриттів;
 • при конструюванні панелей
 • «І настане той день, коли мої гроші стануть працювати, а я нарешті зможу відпочивати». Ця золота мрія, або, точніше кажучи, ідефікс, безлічі підприємців-початківців кілька наближається до реальності тільки тоді, коли вони, послідовно пройшовши певний

  Заднє світло з відеореєстратором для безпечної їзди на велосипеді

  Заднє світло з відеореєстратором для безпечної їзди на велосипедіДля підвищення безпеки велосипедиста на дорозі - деколи варто записувати на відеокамеру - хуліганські дорожні витівки тих, хто їде позаду, та ще й на колесах.

  Для цього й існує інноваційний

  Соціальний сайт знайомств

  Соціальний сайт знайомствЯкщо інші сайти знайомств пропонують користувачеві познайомитися, вивчивши тільки профіль кандидата, то проект Nerve Dating пропонує «спочатку поговорити». Починають користувачі соціального сайту знайомств Nerve Dating, як