ПРО БІЗНЕС

в гонитві за ідеями для успішного бізнесу

News

У Польщі самій загальноприйнятою формою реєстрації фірм є товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або по-польськи Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia (SP.ZOO). Це підприємство може бути зареєстроване як одним засновником, так і групою іноземних громадян. Польське законодавство дозволяє таким компаніям вести повну необмежену господарську діяльність. Оптимальна кількість засновників - 3 людини (це можуть бути ваші друзі, родичі, просто компаньйони).

Засновниками фірми в Польщі можуть бути особи, які:
 • досягли 18-річного віку
 • мають закордонний паспорт, який дійсний протягом не менше 18 місяців з моменту подачі документів
 • мають досвід у бізнесі на своїй батьківщині
 • мають мінімум 2700 євро, щоб оплатити послуги з реєстрації фірми і підготувати пакет документів для отримання візи в Польщу.
 • Якщо ви хочете відкрити бізнес в Польщі, важливо знати деякі нюанси:

 • Засновники не відповідають за зобов'язання своєї фірми. За зобов'язання SP.ZOO в повній мірі відповідає SP.ZOO
 • Назву для фірми, яку ви хочете зареєструвати, ви можете вибрати самостійно, але обов'язково використовувати приставку SP.ZOO
 • Веденням справ фірми займається правління, в складі якого можуть бути і засновники, так і не засновники фірми. Правління може складатися як з одного, так і більш осіб.
 • Мінімальний розмір статутного капіталу повинен бути 5 тисяч польських злотих (1520 доларів)
 • У Польщі існує судовий реєстр (KRS), який займається реєстрацією та записом всіх необхідних даних про вашу компанію. Після реєстрації SP.ZOO вважається юридичною особою.
 • Кожному підприємців, що платять податки видається власний унікальний ідентифікаційний код. Цей код присвоюється один раз, не беручи до уваги, яка саме ведеться діяльність і які податки сплачуються. Подати заяву на видачу ідентифікаційного номера підприємець повинен не пізніше, ніж за два тижні до початку діяльності.
 • Як зареєструвати свою фірму в Польщі? Існує два способи:
 • Реєстрація фірми за дорученням (без відвідування країни).
  Крок 1. Заповнення анкети, в якій ви вказуєте всі дані, необхідні для відкриття фірми.
  Крок 2. Оформляєте довіреність, і нотаріально її завіряєте.
  Крок 3. Підписавши всі документи, ви пересилаєте їх партнерам в Польщу, і далі відбувається підсумкова реєстрація компанії.
  Крок 4. Подаєте документи, необхідні для отримання візи, в посольство. Далі необхідно пройти співбесіду в посольстві.
  Крок 5. Якщо отримуєте позитивну відповідь - відправляєтеся в Польщу.
 • Реєстрація фірми з відвідуванням країни. Цей варіант набагато простіше за своєю процедурою, так як не потрібно оформляти доручення, ви приїжджаєте в Польщу і всі документи оформляються і завіряються у вашій присутності.
 • Що стосується термінів, то на реєстрацію фірми піде близько трьох-чотирьох тижнів. А розгляд візи займає приблизно 20-30 днів. 05.03.2015

  Вінтажна обгортковий папір для подарунків

  або як можна заробити, колекціонуючи нікому не потрібний «мотлох».

  Вінтажна обгортковий папір для подарунківЦя історія - дуже повчальна. Ми живемо в епоху, коли з нашого повсякденного життя стрімко зникають милі речі і пов'язані з ними традиції

  На написання цієї статті мене надихнула мова Стіва Джобса перед випускниками Стенфордського Університету. У ній він дав пораду, який ми чули тисячу разів:

  «Ви повинні знайти те, що любите. І це істинно як для вашої роботи, так і для ваших коханих


  У доперебудовні часи і особливо в післявоєнні роки вітчизняні тири і стрілецькі клуби процвітали. Внутрішня і зовнішня політика держави забезпечувала їм повне завантаження, всіляку допомогу і заохочення справі виховання «Ворошиловського стрільця». Втративши


  Види заробітку в Інтернеті, мова про які піде нижче, дуже популярні. Про них розповідається на багатьох сайтах про Інтернет заробітку, створюються програми для спрощення роботи, ними займаються дуже багато людей і навіть багато тих людей, хто зараз

  Кисневий бар - це цікава і прибуткова бізнес ідея. Вперше кисневі бари відкрилися в Лас-Вегасі в одному з найбільших казино і мали величезний успіх.

  Відкрити кисневий бар можна як у вигляді окремих кафе, так і у складі нічних клубів, розважальних центрів

  velomobilДані пристрої користуються особливою популярністю серед дітей різного віку. Так найбільш вигідний цей тип бізнесу саме в курортних містечках. Веломобіль являє собою апарат, побудований за принципом велосипеда, який має педалі і чотири колеса. Багато