Бізнес в Польщі

У Польщі самій загальноприйнятою формою реєстрації фірм є товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або по-польськи Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia (SP.ZOO). Це підприємство може бути зареєстроване як одним засновником, так і групою іноземних громадян. Польське законодавство дозволяє таким компаніям вести повну необмежену господарську діяльність. Оптимальна кількість засновників - 3 людини (це можуть бути ваші друзі, родичі, просто компаньйони).

Засновниками фірми в Польщі можуть бути особи, які:
 • досягли 18-річного віку
 • мають закордонний паспорт, який дійсний протягом не менше 18 місяців з моменту подачі документів
 • мають досвід у бізнесі на своїй батьківщині
 • мають мінімум 2700 євро, щоб оплатити послуги з реєстрації фірми і підготувати пакет документів для отримання візи в Польщу.

 • Якщо ви хочете відкрити бізнес в Польщі, важливо знати деякі нюанси:

 • Засновники не відповідають за зобов'язання своєї фірми. За зобов'язання SP.ZOO в повній мірі відповідає SP.ZOO
 • Назву для фірми, яку ви хочете зареєструвати, ви можете вибрати самостійно, але обов'язково використовувати приставку SP.ZOO
 • Веденням справ фірми займається правління, в складі якого можуть бути і засновники, так і не засновники фірми. Правління може складатися як з одного, так і більш осіб.
 • Мінімальний розмір статутного капіталу повинен бути 5 тисяч польських злотих (1520 доларів)
 • У Польщі існує судовий реєстр (KRS), який займається реєстрацією та записом всіх необхідних даних про вашу компанію. Після реєстрації SP.ZOO вважається юридичною особою.
 • Кожному підприємців, що платять податки видається власний унікальний ідентифікаційний код. Цей код присвоюється один раз, не беручи до уваги, яка саме ведеться діяльність і які податки сплачуються. Подати заяву на видачу ідентифікаційного номера підприємець повинен не пізніше, ніж за два тижні до початку діяльності.
 • Як зареєструвати свою фірму в Польщі? Існує два способи:
 • Реєстрація фірми за дорученням (без відвідування країни).
  Крок 1. Заповнення анкети, в якій ви вказуєте всі дані, необхідні для відкриття фірми.
  Крок 2. Оформляєте довіреність, і нотаріально її завіряєте.
  Крок 3. Підписавши всі документи, ви пересилаєте їх партнерам в Польщу, і далі відбувається підсумкова реєстрація компанії.
  Крок 4. Подаєте документи, необхідні для отримання візи, в посольство. Далі необхідно пройти співбесіду в посольстві.
  Крок 5. Якщо отримуєте позитивну відповідь - відправляєтеся в Польщу.
 • Реєстрація фірми з відвідуванням країни. Цей варіант набагато простіше за своєю процедурою, так як не потрібно оформляти доручення, ви приїжджаєте в Польщу і всі документи оформляються і завіряються у вашій присутності.
 • Що стосується термінів, то на реєстрацію фірми піде близько трьох-чотирьох тижнів. А розгляд візи займає приблизно 20-30 днів.

  Дивіться також


  10 октября 2015 года

  Можливо Вас зацікавить

  Mcdonald's змінює своє меню для китайських клієнтів

  Для того щоб збільшити свої продажі, компаніям доводиться йти всупереч своїм правилам, скільки б довго вони їх не дотримувалися раніше.

  View

  Бізнес на утилізації відходів: Система гуманітарного розподілу їжі

  Ситий голодного не розуміє, це правда. Але є ж бізнес посередників! Американська система розподілу їжі під назвою

  View

  Зубна паста з таурином

  Російський бренд під відомим нам усім назвою ROCS Випустив на ринок неоднозначну новинку - зубну пасту

  View

  Здорова ідея: Сольові носові хустки

  Подруги Мінді Доллі і Джуді Пікенс створили успішний бізнес для мам, який за перший рік свого існування приніс їм мільйон

  View

  Скейтбординг «в кінській упряжці»

  Любителі гострих відчуттів знайшли відмінний варіант в кінці минулого місяця у Великобританії. Змагання зі скейтбордингу в кінської упряжі! Учасники за

  View

  Чергова «гра в ферму» для інтернет-користувачів в допомогу справжнім фермерам

  Пограти в фермера тепер хочуть все, (під «усіма» ми маємо на увазі, звичайно, жителів міст-мегаполісів, чиї діти ніколи не бачили живою

  View

  Корисні чіпси з м'яса комах

  Ці чіпси носять назву Chirps - запам'ятайте його! Американські чіпси Chirps не містять глютену, вони повністю натуральні, в них

  View

  Костюм старого

  або тренажер милосердя для молодих. Сучасні вчені давно вже вміють створювати такі «розумні» скафандри-костюми, надягаючи які, людина відчуває відчуття, які йому недоступні

  View