Виробництво бруківки починаємо бізнес з невеликим стартовим капіталом

Доброго дня дорогі читачі, у цій статті хотілося б розповісти про бізнес ідеї, яка доступна практично кожному підприємцю, а саме про технології та ефективності виготовлення бруківки.

bruschatka4В останні роки цей будівельний матеріал знайшов певного піку відвідуваності. Вулиці багатьох міст почали масово укладати бруківкою замість старого асфальту. Підписавши договір з місцевими органами управління, ви зможете отримувати надприбуток від свого невеликого виробництва.

Загальні витрати на даний вид бізнесу складуть близько $ 10 000. Рентабельність цієї бізнес ідеї в середньому оцінюють в 35%.

Перед початком запуску цього бізнесу вам потрібно буде оформитися як підприємець. Для цього достатньо буде зареєструватися як ФОП, і вибрати спрощену систему оподаткування з відрахуванням 6% від виручки.


Оскільки даний тип діяльності вимагає найму робітників, вам потрібно буде оформитися як роботодавець і офіційно зареєструвати ваших робочих, сплачуючи за кожен місяць за них податок. Якщо оформляти їх на півставки платити доведеться близько $ 35/месс. За одного робітника.

При бажанні можна відразу зареєструватися як юр. особа, якщо ви плануєте підписувати договори з іншими юридичними особами.

З документів ще можна відзначити - дозвіл від СЕС на приміщення, а також від пожежного нагляду.

Вибір приміщення

При підборі будівлі, вам потрібно чітко визначитися яким буде ваше виробництво. Якщо воно буде сезонним, то вимоги будуть одні, якщо ж цілорічним, то зовсім інші. Так в середньому вам потрібно буде зняти приміщення розміром близько 100 - 150 кв.м. Воно повинно включати в себе: зал для виробництва, кімнату для сушіння продукції, складські приміщення, а також приміщення для персоналу. У разі цілорічної роботи, потрібно буде забезпечити відповідний температурний режим у всьому будинку, для комфортної роботи персоналу (близько 18 - 20 градусів Цельсія), і сушильної кімнати (30-40 градусів Цельсія).

З основних вимог до приміщення можна виділити підключення до електромережі 380В, а також проведення вентиляції для закритих приміщень. Також до будівлі повинна бути підведена вода.

Обладнання для виготовлення бруківки

При виборі пристроїв для цього бізнесу в першу чергу потрібно орієнтуватися на їх якість. З основних блоків для виробництва можна відзначити:

- формувальний і расформовочних вібростоли - приблизно по $ 800 кожен;

- пластикові форми - $ 4500 - $ 7000;

- кілька бетономішалок (мінімум 2) - $ 350/шт.;

- ванна для нагріву - $ 500;

- барвники та пластифікатори;

- пристосування для вибівки форм.

Найбільш витратною частиною витрат буде придбання саме форм для виробів. Вартість однієї форми може варіюватися в діапазоні $ 1 - $ 7. Для закупівлі комплекту в 100 шт. потрібно буде викласти близько $ 100 - $ 700. Але це тільки закупівля одного виду форми. Для асортименту потрібно буде придбати близько 6 - 10 різновидів. А найбільш ходових варіантів потрібно буде закупити по кілька комплектів. Так в середньому для невеликого циклу виробництва вам потрібно буде витратити на форми близько $ 4500 - $ 7000.

Виходячи з усього цього можна виділити середні витрати на купівлю обладнання - $ 7600 - $ 8000. Також необхідно буде закупити сировину: бетон, барвники, пластифікатори, пісок. На все це піде близько $ 1000 - $ 1500.

Звичайно, можна істотно заощадити, купуючи б / в обладнання. Але його потрібно уважно перевіряти і дивитися ступінь зносу. При такому варіанті ви зможете скоротити витрати в 1,5 рази.

Сировина, методи підготовки

Для виробництва бруківки, потрібно в першу чергу наступні компоненти: цемент (бажано марки портланд 500), барвники, пісок фракції 5мм, а також пластифікатори.

Варто відзначити одну важливу деталь, що цемент в цьому процесі виготовляється двох видів, а саме для фактурного і основного шару.

Рецепт фактурного (обсяг 1м. Куб.) - 500 кг цементу, щебінь і пісок у співвідношенні 2:1, барвники близько 8 кг, вода і пластифікатори.

Рецепт основного (обсяг 1м. Куб.) - 250кг цементу, щебінь і пісок у співвідношенні 1:1, вода і пластифікатори.

Технологія виробництва бруківки

- Виготовлення суміші з бетону. Для цього в бетономішалку засипають сам бетон, пісок вода барвники і пластифікатор, після чого включають пристрій на 3 - 4 хвилини.

bruschatka1bruschatka2

- Після приготування розчину приступаємо до укладання фактурного шару. Для цього на формувальному вібростолі поміщають форми і на їх дно укладають шар розчину товщиною близько 2см. Запускаємо режим вібрації на півхвилини, впродовж цього процесу розчин повинен очиститися від повітряних бульбашок.

- Після цього процесу, заливається основний шар розчину, і знову включаємо стіл, на 40 сек.

- По завершенню прибираємо зайве з форм, а в ті які потрібно додати, доливаємо до одного рівня.

- Залиті форми поміщають на піддони, обмотуючи при цьому їх поліетиленовою плівкою, що вбереже їх від швидкого висихання. У такому режимі вони повинні простояти близько 2-х діб. Ні в якому разі не переносьте ці піддони.

- Після висихання, форми поміщаються розігріту ванну, температура якої 65 -70 градусів Цельсія. Розігріті пристрої поміщають на расформовочних стіл і витягують вироби.

bruschatka3

- Продукцію укладають на піддони і відвозять на склад. Вона буде готова до реалізації вже через 7 днів.

Ринки реалізації продукції

Звичайно ж, як і в будь-якій сфері бізнесу, вам потрібно буде реалізовувати готову продукцію. Газетний варіант оголошень не зовсім походить для цієї справи. Найкраще найняти менеджера з продажу, або ж зайнятися цим самому.

Різні оголошення та афіші також не варто відкидати, вони будуть давати свій відсоток покупців.

Цей бізнес має і напрямки для розширення, наприклад можна надавати послуги укладання бруківки. Тобто ваше підприємство буде надавати цілий комплекс послуг. Вартість укладання залежить від регіону, але як кажуть експерти в цій галузі в цьому напрямку послуг, можна заробити солідні гроші.

Що варто знати? Виробництво бруківки - це сезонний бізнес. Його пік припадає на весну й літо. Тому на зимовий період вам потрібно буде подбати про додаткове джерело доходу.

Дивіться також


18 сентября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Віртуальна медична допомога

Медичний центр Carena з Сіетла відрізняється від своїх конкурентів не якістю послуг і їх спектром, а принципово новим підходом

View

Пластикові обгортки-тримачі для морозива

Іноді геніальні ідеї лежать на поверхні, і коли який-небудь більш заповзятливий людина втілює їх в життя, ми дивуємося, як до цього

View

Робот-снігоприбирач з особою Пікачу в тренді people-friendly design

Є така особлива категорія товарів (і навіть послуг!), Яка створюється в тренді під назвою - people-friendly design. На російську мову це англійське

View

Кафе для кутюр'є

Цікаву ідею залучення клієнтів придумало французьке кафе Sweat Shop. Подібно до того, як мережеві кафе і закусочні заманюють своїх клієнтів безкоштовним

View

Соціальний проект для любителів книг

Я дуже люблю книги. Але всі вони мають жахливе властивість накопичуватися, практично не залишаючи місця для життя. Тим, кому проблема надлишку

View

Нова платформа для перетворення редакційних матеріалів в рекламні

Як відомо, рекламні матеріали працюють не так ефективно, як редакційні статті. Останнім люди довіряють набагато більше.

View

Техніка генерування ідей: метод питань

Готовий запитальник, який допоможе вам зібратися з думками перед проведенням зборів, зустрічі, планерки. Незамінна річ для початківця керівника. А ще цей

View

Високі технології в ресторанному бізнесі

Inamo - азіатський ресторан, який замінив звичайне друковане меню на інтерактивне. Воно являє собою інтерактивний екран, керуючи якими відвідувачі

View