Смачна ідея: Кафе на колесах

Ще рік тому Марк Ярбро мав високооплачувану роботу в банку і не думав про свій бізнес. Але все змінилося відразу - його і ще чотирьох співробітників звільнили, і Марк залишився без роботи і стабільного доходу.

Після звільнення Марк проводив більшу частину свого часу в пересувному кафе Phoenix Cafe, яке розташовувалося в різних місцях Пітсфілда. Таке проведення часу не минуло даром для Марка, йому сподобалася ідея кафе на колесах і він вирішив організувати свій бізнес за аналогією.

По суті його кафе являє собою фургон з повнофункціональної кухнею і необхідним обладнанням - холодильником, раковиною, водним генератором та ін. Цей фургон кріпиться до автомобіля і переїжджає з місця на місце і це абсолютно незалежна точка громадського харчування повного цікла.В зокрема кафе Марка працює з 7 ранку до 4:00 вечора по вівторках і середах в Пітсфілда і по четвергах, п'ятницях і суботах в Пальмірі.


Марк планує зробити кафе цілорічним і працювати і взимку теж, адже холоду не перешкода бізнесу, людям їсти хочеться і взимку.

Ставка тут робиться на свіжу і якісну їжу, таку ж як клієнти очікують покуштувати в стаціонарному ресторані. За словами Марка, це найвірніший шлях до успіху.

Навіть зараз, незважаючи на те, що кафе працює тільки місяць, до Марка приїжджають клієнти з різних районів міста, щоб купити пляшку його чудесного соусу.

Друга важлива перевага цього бізнесу - це мобільність, яка дозволяє не тільки знаходити вигідні і людні місця для стоянки, але і не залежати від місця проживання при веденні бізнесу.

Починаючий підприємець Марк впевнений, що за допомогою свого бізнесу йому вдасться вибратися з тієї нелегкої фінансової ситуації, в якій він опинився після звільнення і добитися успіху в бізнесі.

Така ідея для невеликого міста як пересувне кафе, не нова. У світі існує багато концепцій кафе на колесах, наприклад, кафе в автобусі, пересувний фургон тощо. Але на відміну від більшості пересувних кафе, в яких наголос робиться на на фастфуд і мобільність, в концепції Марка ставка робиться на якість поданого їжі, повнофункціональний кухні , подобу стаціонарного ресторану, який «переїжджає» з місця на місце.

смачна ідея: Кафе на колесахДивіться також


09 апреля 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Шампунь для промивання мізків

Це не жарт. На ринку дійсно існує реальний продукт - шампунь, який зробить вас розумнішим. Автор продукту - хімік

View

Капсула автономного виживання

або персональний \"ноїв ковчег\". Винахідник з графства Кент (Великобританія) Олександр Бушель (Alexander Bushell) створив автономну систему, здатну прогодувати

View

Куленепробивний ділової бронекостюм-трійка

Діловий чоловічий костюм-трійка під назвою Bulletproof Suit пошитий дуже дорогим ательє - брендом VIP-одягу марки Garrison Bespoke, що з Торонто. Марка

View

Як стати багатим

Це питання без сумніву звучить в умах багатьох людей.Отже, ми задаємо собі це питання «Як мені стати багатим?» І починаємо

View

Яка процедура закриття ІП

Порядок державної реєстрації при припиненні фізичною особою діяльності в якості індивідуального підприємця (закриття ІП) регулюється Законом № 129-ФЗ від 08.08.2001

View

Незвичайна ідея гостииничного бізнесу: туристичний відпочинок по принуципу \\плати скільки хочеш\\

Австрійська село Langenfeld оригінальним способом вирішила протестувати свої пропозиції для туристів радикально змінивши правила готельного бізнесу. Суть ідеї полягає в

View

Девайс для вимірювання сили та якості мускулів

Девайс під назвою Skulpt Aim - створений для закоханих... для закоханих у себе і своє -

View

Йоржик для унітазу «Джордж Буш»

Колишній американський президент Джордж Буш був і є криниця незліченної кількості жартів і анекдотів. Втім, як і багато

View