Мобільний додаток замість індивідуальної тренування з тренером

Мобільний додаток FitStar розроблено для IOS і являє собою повний аналог покупки абонемента у фітнес-клуб і навіть - індивідуальних занять з тренером.

Можливо, в країнах, де фітнес-індустрія далеко випередила Росію, говорити про повну адекватної заміни додатком живого компетентного тренера - і не варто було б. Але з урахуванням реалій наших фітнес-клубів, додаток FitStar у разі росіян - не тільки адекватно замінить їм тренера і сам абонемент в клуб, але і але і набагато перевершить їх за якістю.

Як і на першому занятті при купівлі абонемента у фітнес-клуб, мобільний додаток FitStar попросить у вас - ваші загальні дані, а саме:

  • поточний вагу,
  • зростання,
  • стать,
  • вік,
  • наявність травм або недавніх оперативних втручань, хронічних хвороб, протипоказань.
.

/p>

Потім мобільний додаток для занять спортом FitStar запропонує вибрати вам один з варіантів - з якою метою ви прийшли в «віртуальний» мобільний фітнес-клуб:

Далі, мобільний додаток на підставі вже наявних даних - -Сам формує для вас корекційну програму - або індивідуальне тренування.

Кожен раз, показуючи вам коротку відеозапис вправи з живим актором-тренером, мобільний додаток FitStar виставляє той час, який ви повинні повторювати дану вправу. Якщо ви усталі- -ви можете зупинити вправу, натиснувши кнопку «Пропустити».

Також мобільний додаток FitStar буде просити вас - оцінити кожну вправу за шкалою:

  • це для мене занадто легко,
  • це навантаження - в самий раз,
  • це нездійсненно.

Мобільний додаток для індивідуальних тренувань FitStar розмовляє по-англійськи. Тим не менш, всі відео-зразки настільки зрозумілі і наочні, що турбуватися про «труднощі перекладу» росіянам не варто.

Правильно складена індивідуальна програма для тренувань - це запорука того, що ви не отримаєте травму хребців, суглобів і сухожиль, «хитаючись» в спортзалі.

Власники фітнес-абонементів, яких можна регулярно побачити в спортклубі, ми звертаємося до вас!

Як часто ви розщедрюватися на покупку індивідуального заняття з живим тренером? Чи впевнені ви в тому, що ваш підхід до тренажеру приносить вам користь? А може бути, ви проводите час даремно або того гірше - ризикуєте заробити «міжхребцеві проблеми»? А тренер, якому ви платите чималі гроші, крім вже оплаченої вартості річного абонемента?

Чи впевнені ви в тому, що він попросту - адекватний? Що тренер не перевантажує вас?

У всякому разі, мобільний додаток для індивідуальних тренувань FitStar - краще, ніж відвідування фітнес-клубу в російському ізвод, де «ніхто ні за ким не стежить і ніхто нікому не потрібен», і навіть чергові тренери-консультанти в залі, часом, .. . відсутні повністю.

Мобільний додаток для індивідуальних тренувань FitStar врахувало навіть те, що багато фітнес любителі звикли займатися під динамічну музику і не мислять без неї фітнес. FitStar створить у вас вдома атмосферу спортклубу, так як розпорядженні «справжнісіньким» музичним плейлистом, скомпонованим під різні види вправ.

Для просунутих спортсменів є і просунуті версії мобільного додатку для занять спортом FitStar, вони - платні і купуються як річна підписка.

Для інших же непрофесійних любителів тримати себе у формі FitStar розробило постійні підказки про те, як потрібно і як не можна виконувати ті чи інші вправи. Ці підказки «тренера» набридливо з'являються на екрані, але саме вони - запорука того, що ваш фітнес буде не «даремно» і головне-обійдеться без травм.

Мобільний додаток для фітнесу FitStar каже, що звичайній людині для підтримки себе в здоровій фізичній формі (без маніакальних прагнень до культуризму) досить приділяти спорту 20 хвилин в день.

І програма для IPhone FitStar - це забезпечує.

мобільний додаток для занять спортом

мобільний додаток для занять спортомДивіться також


23 августа 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Вдосконалені навушники

Історії успішних винахідників вражають своїми масштабами. Серед них і мами - підприємці, які продають свої компанії за 20

View

Соціальна реклама від Amnesty International

 Перед соціальною рекламою стоїть неймовірно складне завдання - змусити людину замислитися або навіть активно позначити свою позицію з суспільно значимого питання.

View

Бізнес по виробництву і продажу рекламних сірників-книжок

Мій бізнес-план для тих, хто хоче і може заробляти самостійно.На сьогодні він простий, доступний і рентабельний (прибутковий).Я пропоную відпрацьовану,

View

Портал \"зеленої\" нерухомості

GreenRenter-новий сайт для власників екологічних будівель і для тих споживачів, які хочуть орендувати «зелені» будинки, офіси,

View

Будинок в щілини між будинками

І далі ми йдемо, І бачимо в щілини будівель Старовинну гру Вечірніх здригань Архітектори-урбаністи, які молоді і зухвалі, весь час порушують правила і вигадують щось

View

Тест для визначення статі майбутньої дитини

IntelliGender Gender Prediction - тест, який дозволяє дізнатися стать майбутньої дитини на маленькому - від 6 тижнів - терміні вагітності. Результат

View

Торгові автомати для продажу мобільних телефонів, фотоапаратів, відеокамер та інших \"дрібниць\"

Великий рітейлер Best Buy, який торгує електронікою, встановив торгові автомати у восьми аеропортах Сполучених Штатів - Бостоні,

View

Гра допомагає знайти ліки від раку

Спільний проект трьох компаній гігантів: Facebook, Amazon та Google + компанії Cancer Research UK - проста розважальна гра для смартфонів і

View