Новий музичний альбом у вигляді мобільного додатку

На наших очах в мистецтві та шоу-бізнесі (поки тільки в середовищі музичних груп, виконуючих електронну музику) народжується новітнє модна пошесть - тренд: «ховати» свій новий музичний альбом ... всередині мобільної гри і так його презентувати публіці. Хочете послухати нову музику улюбленого виконавця? Вам доведеться грати в комп'ютерну (мобільну) гру!

Все частіше тепер музиканти відмовляються від старих способів випуску-виходу-презентації на публіці нового альбому (диска) на користь цієї новомодної фішки. Комусь не подобається? Але маркетологи знають Яку музику люблять геймери.

Якщо раніше музику з нового альбому «обкатували», подаючи у вигляді кліпу на ТБ-муз-каналах, співали і виконували на концертах, гастролях, на клубних майданчиках і в радіоефірі, то тепер презентація нового музичного альбому - це все частіше і частіше - випуск нової платівки у вигляді ...


мобільного додатку (найчастіше, звичайно, мобільної гри)!

Музиканти йдуть туди, де люблять бувати їх цільова аудиторія. А цільова аудиторія любить бувати «у себе в айФоні», граючи в яку-небудь мобільну гру. Туди і йдуть хлопці з гітарами ...

Один зі свіжих знакових прикладів, що ілюструють новий тренд - мобільна гра Alien Ride. Гра являє собою так званий «космічний скролл-шутер».

Космічні скролл-шутери - це класика жанру, яку цінують «справжні хлопці», геймери зі смаком. Графіка в таких іграх - двомірна, тобто іграшки «заточені під старовину», якою, власне і є тема космосу - кіберпанк епохи 80-х рр. минулого століття.

Але гра Alien Ride це не просто «гра», це новий музичний альбом Recess - диск відомого виконавця електронної музики - Skrillex. Ви ж пам'ятаєте в чому суть тренда? Платівка-гра!

Тобто, літати на космічному кораблі, відстрілюючись від піратів, ви будете під саундтрек, витканий з 11 пісень нового музичного альбому Recess написаного виконавцем на ім'я Skrillex.

Skrillex, в миру відомий під ім'ям Санні Джон Мур, випускаючи свій новий альбом Recess, перетворив його в гру-стрілялку під назвою Alien Ride ... Все запам'ятали? (Це схоже на лічилку про будинок, який побудував Джек).

Ось - виконавець електронної музики Сонні Джон Мур.

А ось його творчий псевдонім - Skrillex.

А ось новий музичний альбом - Recess, записаний людиною під псевдонімом Skrillex, відомим як виконавець Сонні Джон Мур.

А ось мобільна гра - космічний шутер - Alien Ride, в яку «захований» альбом Recess, який записав виконавець Skrillex, відомий як музикант Сонні Джон Мур ...

А ось 11 нових треків з альбому Recess ... Втім, ці 11 треків ви самі почуєте, якщо завантажте мобільну гру Alien Ride на свій смартфон - як IOS, так і Android.

Кількість електронних треків в мобільній грі Alien Ride - менше, ніж в автентичному альбомі Recess. Але повністю почути альбом ви теж зможете, він вийшов 18 березня 2014 і чекає тих, кому сподобалася його реклама в мобільній грі.

Хто кого підтримує -музикант авторів мобільної гри або ті - музиканта, зрозуміти важко. Швидше за все, тут ми бачимо на власні очі - симбіоз і рівну віддачу.

Якщо вам не подобаються ні космічні скролл-шутери, ні мобільні ігри, ані електронні музичні треки, впору придумати щось своє, але за принципом, який пропонують нам творці мобільної гри Alien Ride і креативний бро-степ музикант і продюсер Skrillex.

мобільна гра Alien Ride

мобільна гра Alien Ride

мобільна гра Alien RideДивіться також


23 августа 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Штучно створений дефіцит врятував Lamborghini

Lamborghini торік збільшив виручку на 35% - до EUR467 млн. При цьому прибуток до сплати податків виросла в 2,6

View

Інтер'єрна фотодрук на будь-якій поверхні за технологією spatial printing

Компанія Unicorn Graphics - це одна австралійська художниця і дизайнер, жінка на всі руки майстер. Вона

View

Як Instagram бореться проти голоду в найбідніших регіонах планети

Ця розповідь - про велику роль благодійництва у піар-дискурсі. Тобто, про те, як навіть саму одіозну і

View

Бізнес ідея оптова торгівля тканинами

Ще 15 років тому, практично в кожному будинку була швейна машинка, якою активно користувалася кожна господиня. З

View

Інгалятор для астматиків: самий простий і зручний інгалятор у світі

На ринку всіляких інгаляторів для астматиків з'явився новий експериментальний девайс - порошковий інгалятор під назвою Chiesi NEXThaler. Поки що він у

View

Картонний фонограф-програвач для вінілових пластинок

або як забуті вінтажні ідеї приносять прибуток молодим і зухвалим. В Радянському Союзі була широко відома всім меломанам особливо шанувальникам джазу -

View

Gillete дає свою відповідь на питання «Чого хочуть жінки?»

Свою відповідь на одвічне питання «чого хочуть жінки?» спробував дати і виробник засобів для гоління Gillette, запустив нову рекламну

View

Фотографії на траві

На честь святкування річниці партнерства між HSBC Банком та тенісного турніру Уїмблдону, компанія JWT London створила величезний білборд з фотографій

View