Мобільний додаток для вибору ресторану з «гуманним» м'ясним меню

або

М'ясоїд! скажи «НІ!» промисловому агропрому

Тепер на хитре питання тролів: «А звідки ви берете білок?» Можна буде відповісти зі знанням справи, використовуючи мобільний додаток The Humane Eating Project app. Чи не з ферми, де тварини стоять в стійлі на цементі і в своїх фекаліях все життя, напхані гормонами і антібіотков, ні, не звідти.

Проект мобільного додатку під назвою The Humane Eating Project app підкаже розбірливим (і морально дозріли) м'ясоїдам - ​​в яких ресторанах постачальниками м'яса є- ні (увага!) Не -Промислові тваринницькі ферми, де низька собівартість м'яса, цемент і фекалії - норма. Питання дуже делікатне і не може не викликати бурю суперечок і критики з усіх боків. Давайте ж розберемося.


«Ми занадто часто їмо м'ясо і занадто рідко буваємо на бойнях»

(Автор цього виразу - один американський сенатор, який так часто висловлювався проти війни у ​​В'єтнамі, що від частоти вживання цієї «алегоричній фрази» став ... вегетаріанцем)

«Промисловий тваринницький агрокомплекс проти ... пасторальної« старої »ферми» - ось дилема сучасного м'ясоїда, у якого є дозвілля і потреба розібратися - що ж він їсть і хоч краєчком ока зазирнути на «фабрику», де виробляється для нього їжа.

Інформації - «де ж ці гуманні старі ферми?» І в який ресторан можна піти, не побоюючись «дешевої убоіни», яка сочиться антибіотиками і болем, все ще стоїть руба навіть на Заході.

Це питання (попит) частково вирішує тепер мобільний додаток зі списком усіх гуманних ферм-постачальників - The Humane Eating Project app.

Зате іншої інформації в розвиненому світі - інформації про те - чому, власне, варто відмовитися від «Кентуккі фрайед чікен» та іншого агропрому - в розвинених країнах - море.

У Росії та в країнах СНД цією інформацією володіють виключно майже що одні тільки - вегетаріанці да вегани. На Заході ж цю інформацію не приховують ні від кого і вона вже відома всім. Що ж це за інформація така, на популярності і затребуваності якій побудований свіжий бізнес - додаток The Humane Eating Project app?

А інформація ця - ось якого роду. Людство росте, а «продовольча проблема» за ростом населення не встигає. Тому м'яса виробляється все більше, але воно все гірше.

Мобільний додаток для вибору ресторану з гуманним м'ясним меню або «А звідки ви берете білок?»

«М'ясо, яке ти їси - це вбиту тварину, але це тварина було вирощено і вбито не в концтаборі тортур» - говорить споживачеві, відвідуючому м'ясні ресторани і кафе, додаток The Humane Eating Project app. Сумнівне втіха для вегана, але великий крок для м'ясоїда.

Починаючи з часу після закінчення Другої Світової Війни, спочатку в США, а потім і у всьому (розвиненому) світі, старенькі пасторальні ферми, де корови паслися на свіжому лужку, а господар і його працівники по-своєму любили кожну свою корівку і звали її по імені, стали замінюватися бетонними гігантами, що нагадують заводи або фабрики з виробництва чавуну і сталі. Ці бетонні фабрики з байдужими і некваліфікованими найманими робітниками і вікнами-бійницями були схожі на в'язниці або концтабору - так ними і були, по суті, тільки для тварин, чий вік був лаконічним і болісний.

З винаходом швидко зростаючої породи курей - бройлера (чий запланований генетикою і бізнес-планом термін життя - 48 днів), виробництво «незамінного тваринного білка» для задоволення попиту городян на м'ясо, стало нагадувати жахливі картини Апокаліпсису.

Скоро до негуманного вирощуванню курей-виродків додалося негуманне вирощування великої рогатої худоби та свинарські комплекси, які, на одностайну думку екологів, забруднюють прилеглу територію ядовітиміі відходами гірше целюлозно-паперового комбінату - цього традиційного «жупела» всіх обивателів.

Мобільний додаток для для гуманного споживання м'яса позбавить вас від поїдання антибіотиків, гормонів росту і хвороботворних організмів, якими кишить м'ясо тварин-ув'язнених

Навряд чи варто в цьому нашому матеріалі переказувати ту відкриту вже давно інформацію, яку ви можете знайти і самі - без нашої допомоги. Подивіться шокуючий фільм «Земляни», скачайте і почитайте книгу «Китайське дослідження», а також написаний простою мовою бестселер Джонатана Сафрана Фоера «М'ясо» ...

Про зміст тварин на «поточних» промислових агрокомплексах, що забезпечують місто дешевим і «швидким» м'ясом (а також - яйцями і молоком) написано і знято багато красномовного документального матеріалу. І не тільки користується гучного (і часто недоброї) славою - радикальна організація PETA бореться за те, щоб таке ганебне явище, цей вивих другої половини 20 століття, який перейшов і в століття двадцять першого - промисловий агропром - зник з лиця землі, як зникли Освенцим і Дахау.

Мобільний додаток для ресторанів The Humane Eating Project app розшукує ресторани, чиїми постачальниками є невеликі «сімейні» еко-ферми

Мобільний додаток для вибору ресторанів з гуманним м'ясним меню The Humane Eating Project app створено за підтримки суспільства America For Animals.

Додаток створює базу тих ферм, де використовуються більш «етичні» способи ведення фермерської діяльності, ніж утримання тварин у тісному стійлі на цементній підлозі з обмеженням їх рухливості і природних видових схильностей (ігри, біг, спілкування).

Правда, з терміном «етичний» в даному випадку різко не погодилися б вегани та зоозахисники.

Адже термін «етичний» стосовно до способу життя, до образу споживання і до бізнесу - з легкої руки організації PETA давно вже означає лише одне: відмова від будь-якої експлуатації тварин людиною, не кажучи вже про їх ... вбивстві. Відмова від м'яса, молока, яєць, шкіри, хутра, а також - тестів для косметичної індустрії і вівісекторскіх дослідів «заради науки».

Тому в назві мобільного додатку для ресторанів The Humane Eating Project app ви і не знайдете, власне кажучи, терміна - етичний. Ви знайдете там інший термін - гуманний, The Humane.

Таким чином, бізнес-ідея зі створення мобільного додатку для гуманного споживання м'яса Humane Eating Project, є своєрідною півзаходом або, скоріше, з'єднувальним мостом.

Мостом від - нестримного варварського і хижацького споживання - до етичної веганство - через ... «гуманне» споживання, яке говорить «ні» хоча б промисловому агропрому.

Кажуть, що того промисловому агропрому, яким ми знаємо його сьогодні, дуже скоро прийде кінець. Ділки від сільського господарства, залишать у спокої корів, курей, свиней і кинуться вирощувати сою, полбу, рис.

Таким чином, додаток для любителів ресторанів, додаток для «все ще м'ясоїдів» - The Humane Eating Project app - це ще один, хай не радикальний і «полуекстремістскій», але все ж - важкий цвях - забитий у труну жахливих корпорацій на зразок KFC і йому подібних лобістів «користі молока і білка» у світі, вмираючому від раку і серцево-судинних захворювань, пов'язаних з непомірних споживанням тваринних жирів і тваринного протеїну.

мобільний додаток для вибору ресторану з гуманним м'ясним менюДивіться також


23 октября 2019 года

Програма для автоматичного монтажу аматорського фільму

Цю програму, під назвою LiveLight, чекали

Еротичні подарунки від фабрики дитячої іграшки

«Секс продає!» - Про це універсальний закон бізнесу схоже тепер

Комп'ютерна гра допоможе розшифрувати геном грибка-вбивці європейського ясена

Краудсорсінг - це коли рішення творчих, що вимагають інтелекту (в

Віртуальні та відео гри відновлюють після інсульту

Це не маркетинговий хід і не

Можливо Вас зацікавить

Хакі, який змінює свій колір

Cabela's ColorPhase - знає толк в моді. Цей бренд і його одяг знає, що «хакі» -

View

9 порад по раціональному розподілу робочого часу

Як правильно і ефективно організувати робочий час?Цим питанням задаються багато.Якщо порахувати, скільки часу ви вбиваєте на робочому місці на неважливі порожні

View

Роботи роблять газету - експеримент від британської газети The Guardian

Відома британська газета The Guardian пішла на ризикованість можна навіть сказати - фрікові експеримент - The Long Good

View

Історія успіху: засіб для укладання волосся з дротяної вішалки

Ліз Ллойд треба було всього 13 місяців, щоб запатентувати свою нову ідею. Ліз 23 роки і

View

Джинси для велосипедистів

У наше століття гіподинамії і на її фоні масового зароджується культури до ведення здорового способу життя велосипеди стають одним

View

Як почати кращий бізнес в інтернеті

Сьогодні хочу вам розповісти з чого починати бізнес в інтернеті.Багато хто з вас, читаючих мій блог,

View

Майданчик для літніх

У німецькому місті Нюрбернге працює незвичайна майданчик - вхід на неї суворо обмежений за віковим цензом

View

Молитовний автомат для всіх конфесій

Сучасний ритм життя настільки стрімкий, що багато людей навіть не встигають регулярно відвідувати церкву. На щастя для всіх віруючих з'явився

View