Продаж квасу на розлив

Бізнес на продаж квасу з кожним роком зростає. Причому за підрахунками фахівців, зростання його становить близько 25% на рік. А що саме цікаве - у цій ніші ринку відсутня жорстка конкуренція, тому що цей бізнес не цікавий для великих виробників через його сезонності. Плюс цього бізнесу також в тому, що великі виробники стимулюють попит на цей напій.

Кількість шанувальників цього натурального напою, в якому немає барвників і ароматизаторів, постійно збільшується. Відповідно дрібним виробникам у цій ніші ринку можна непогано заробити.

Є три варіанти ведення квасного бізнесу:
 • Орендувати бочку або термоцістерну для продажу на вулиці в літній сезон (травень-серпень).
 • Продавати квас з кег на розлив круглий рік.


 • Власне виробництво квасу.
 • Далі ми розповімо про кожному варіанті докладніше. Отже, почнемо.

  Торгівля квасом з бочок.
  Цей вид бізнесу вважається традиційним для малих підприємців. Ми вам рекомендуємо «готувати сани влітку», а точніше в грудні починати готуватися, щоб до травня все було готове. Приблизно стільки часу у вас і займе весь збір документів і пошук робітників на сезон. Цей час можна розбити на такі етапи: пошук і отримання місця для розташування бочки, отримання дозволу в санітарно-епідеміологічній станції, пошук безпосередньо самої бочки і постачальників, пошук персоналу для роботи.

  Місця виділяються на конкурсній основі. Природно, що спочатку будуть розглядати добре зарекомендували себе продавців, тобто результат їх роботи у минулому році. У санітарно-епідеміологічній станції вам необхідно оплатити дозвіл на здійснення торгівлі за державними розцінками. А після його отримання слід знову повернутися в районний виконавчий комітет і отримати всю потрібну документацію.

  Тепер трохи про бочці, з якої власне і буде продаватися квас. Зараз є вибір між двома видами бочок - старого зразка і нові «термоцістерни». Якщо купувати останню, то вона коштує близько 3 000 $, але при цьому в ній можна зберігати квас не дві доби, як у звичайній бочці, а до п'яти і іноді більше доби. Природно, можна і не купувати бочку, а просто орендувати. А яку саме - вибір за вами.

  До підбору персоналу також треба підійти з повною серйозністю. Адже від нього залежатиме дуже багато. Хоч сама робота і не вимагає ніяких навиків, але обов'язково потрібна санітарна книжка. У великих містах також часто може скластися така ситуація, що продавець зникне з касою, адже більшість сезонних робітників - приїжджі. З приводу зарплати: оптимальний варіант - ставка + відсоток. 12-ти годинний робочий день (9:00-21:00). Найкраще йдуть продажі при температурі вище 25 градусів і в сонячний день. До речі, в дощову погоду бочку, як правило, не заливають, а робітників розпускають по домівках.

  Ми також радимо вам вивішувати на бочці всю документацію про товар (повне найменування, реквізити виробника), інформацію про продавця (паспортні дані, без серії можна, контактні телефони). Це допоможе уникнути зайвих запитань від контролюючих органів.

  Квас із заводу відпускається за ціною близько 0,42 $ / літр, продається з бочки вже по 0,75 $ / літр. Відповідно накрутка становить 0,33 $ на одному літрі, а скільки можна продати в день я думаю ви зможете порахувати.

  Торгівля квасом на розлив з кег.
  Плюс торгівлі з кег - можливість продажу в будь-який сезон. Взагалі як така торгівля квасом з кегів стала можлива після того, як адаптували пивне обладнання для квасу. На сьогоднішній день квас може зберігатися від 2х до 4х місяців!
  Конструкція має такий вигляд: на охолоджувачі зверху два крани, а всередині - кеги з квасом. Все гранично просто.

  Можна виділити відразу кілька переваг торгівлі з кег перед «бочковой» торгівлею:
 • Кег квасу швидше продасться, тим самим себе можна убезпечити від виливання зіпсувалося продукту.
 • Ймовірність втратити оборот навіть у дощову погоду значно нижче.
 • На всі точки кеги просто розвозяться, а порожні забираються, на відміну від бочок, які доводиться везти на завод.
 • Також, при побудові цього бізнесу, можна прочитати статтю про продаж живого пива на розлив і поєднати дві ідеї воєдино.

  Власне виробництво квасу.
  Ця ніша вже не для малого, а для середнього бізнесу. Витрати на створення невеликого цеху складуть від 70 000 $ до 120 000 $. Однак, це не так вже багато для даного виду діяльності.

  Виробництво квасу завжди вважалося дуже прибутковим видом діяльності, таким воно залишається і зараз. Рентабельність цього бізнесу понад 100%! А якщо правильно і вдало побудувати всю квасну компанію, то в рік може інвестор отримати до 300% річних, а це зовсім не малі гроші.

  Отже, приступимо до більш докладного опису даного бізнесу. Виробництво можна і самому побудувати «з нуля», а можна придбати вже готовий, хоча останній варіант, як правило, дорожче, але більш швидкий.

  Що ж вам знадобитися, для того щоб запустити в роботу цех, який буде виробляти 5 тисяч літрів в день?
 • Майданчик біля 40 м ^ 2, на яку буде встановлений ангар, або будівля розмірами 12x20x6 м;
 • Централізована гаряча і холодна вода, а також каналізація.
  Це що стосується приміщення, а тепер устаткування:
 • Бродильно-купажні ємності;
 • Сироповарочних котел;
 • Бак, в якому буде розводитися сусло;
 • Мірний бак сиропу;
 • Теплообмінник;
 • Холодильна машина;
 • Комплект насосів;
 • Мийка і заправка.
 • Ось і все. Залишиться найняти персонал, закупити сировину і запустити роботу цеху.


  При цьому вам знадобиться обладнання для роздрібної торгівлі (кеги або бочки). Але якщо бажання немає займатися самим роздрібною торгівлею, то вам потрібно буде укласти контракти з людьми, які будуть ваш товар реалізовувати. Також вам треба не забувати про нормативно-технічної документації.

  Проблеми, з якими можна зіткнутися при продажу чи виробництві квасу.
  Найголовніша проблема цього бізнесу - сезонність. Тому що всі вважають квас річним напоєм. Та й з багатьма іншими напоями, включаючи соки, пиво, газовані води, та ж історія - вони сезонні. Багато виробників відзначають те, що взимку значно падають продажі.

  Є й ще деякі проблеми, з якими можна зіткнутися - міфи, які крутяться навколо «бочковой» торгівлі квасом. Кажуть, що категорично не можна пити квас із бочок, тому що вони не миються або ж це відбувається з грубими порушеннями всіх санітарних норм. Але насправді все відбувається інакше - все контролюється, перевіряється. Природно, є в цьому бізнесі і недобросовісні підприємці, через які всі ці міфи і з'являються. Саме тому доведеться не просто «спочивати на лаврах» в цьому бізнесі, а дійсно доводити свою репутацію якістю.

  Дивіться також


  21 мая 2022 года

  Купальники для юних модниць з великим розміром грудей

  Якщо уважно придивитися до товарів і

  Історія успіху: засоби по догляду за дитячою шкірою

  Мама чотирьох дітей Кейт Маршалл знайшла свою нішу на

  Маркетинговий хід. Інтерактивний каталог Ikea в телефоні

  Все більше і більше компаній використовують

  Виготовлення тротуарної плитки бізнес ідея з невеликим стартовим капіталом

  Цей матеріал використовують для облагороджування території

  Можливо Вас зацікавить

  Бізнес план виробництва морозива

  Виробництвом морозива в Росії займаються більше 300 підприємств.Але при цьому на частку 14 з них припадає

  View

  Бізнес ідеї молодих підприємців: Клей для всього на світі

  Особливістю товарів мас-маркету є те, що вони ніколи не відрізнялися досконалістю і мають величезний потенціал для поліпшення

  View

  Спортивна ідея: Ті, що говорять гантелі

  Заняття спортом давно стали частиною розкладу молодих і активних жителів планети. Залежно від типу характеру і робочого графіка люди або ходять

  View

  Розумний браслет зі змінними модулями

  Браслет NEX, зроблений компанією Mighty Cast, позиціонується своїми виробниками як товар для тінейджерів. Розумний браслет під назвою NEX - це наслідування

  View

  Шість підказок новачкам

  Як Ви думаєте, що заважає новачкові зробити успішний старт в Інтернет Бізнесі? Дуже і дуже багато людей починають правильно діяти,

  View

  Соціальна реклама у вигляді коміксів

  Створення ефективної соціальної реклами - завдання не з простих. Особливо якщо вона стосується теми донорства крові або

  View

  Туалетний папір проти гемороя

  Виробники туалетного паперу продовжують винаходити нові оригінальні ідеї щодо вдосконалення цього нудного товару масового попиту. У своїй колекції ідей ми описували

  View

  Прибуткова ідея: Комунікаційна стіна для спільних обідів

  Уявіть собі інтернет кафе без комп'ютерів, в якому ви можете випити чашечку кави зі своїми батьками, які живуть, наприклад

  View