Диспенсер мила з тривожною кнопкою

Диспенсер для рідкого мила з тривожною кнопкою під назвою Germ Alarm вміє «кричати на вас», якщо ви забули вимити руки! І правильно Germ Alarm буде на вас кричати - нічого поширювати заразу! Експеримент почався поки що тільки на Філіппінах, але Проктер енд Гембл погрожує, що незабаром всі громадські туалети світу будуть оснащені його розумною технікою.

Safeguard (а саме - PG) вирішив навчити правилам гігієни всіх, хто нехтує навіть найелементарнішими - не миється руки після відвідування туалетної кімнати!

І робить це Safeguard PG не тому що піклується про ваших хороших манерах, а тому що за статистикою всіх медичних організацій світу саме відсутність у населення звички мити руки з милом після відвідування громадського туалету призводить до поширення епідемій самих різних неприємних хвороб.

Всі громадські туалети цивілізованого світу давно забезпечені діспенсрамі (фірмовими і не дуже) - звідки легким натисканням руки можна видавити порцію рідкого мила різних брендів.

Але тепер, з Safeguard від PG, ці диспенсери стануть брендовими та інноваційними девайсами Germ Alarm, а світ, який стане ними користуватися - буде ще більш цивілізованим!

Диспенсер з тривожною кнопкою: правнук грізного Мойдодира

Серія експериментальних і розумних диспенсеров з тривожною кнопкою Germ Alarm від PG буде по бездротовому зв'язку «зчитувати» інформацію про те, що в туалетній кімнаті спочатку відкрилася і потім другий раз - зачинилися двері самою інтимною кабінки - значить, у святая святих вбиральні - увійшов і потім з неї вийшов відвідувач.

У цей момент диспенсер рідкого мила загоряється тривожної червоною кнопкою і видає хвилюючий звук сирени. Це означає попередження: не забудь скористатися тепер і мною - вимити свої руки! Диспенсер замовкає і перестає горіти тільки тоді, коли увійшов до вбиральні, виходить з неї - все-таки вимивши свої руки, точніше - натиснувши на диспенсер з рідким милом.

Можна, звичайно, по всякому хитро сміятися над технікою і обманювати диспенсер Germ Alarm. Але чи варто?

Можна налаштувати диспенсер-сирену на спуск води в унітазі, можна налаштувати диспенсер Germ Alarm на зовсім вже радикальну міру - на блокування вхідних дверей, не випускає з туалету бруднулю.

Можна уявити собі подібні Germ Alarm диспенсери інших мильних брендів і фірм.

Але ідея диспенсера рідкого мила з тривожною кнопкою для туалетних кімнат, працюючого як тривожна кнопка, хороша і в тому вигляді, в якому вона вже є. Germ Alarm - обережно, пам'ятайте про мікроби! Загалом, рекламно-просвітницька кампанія проти мікробів і за товари фірми PG їй знову - вдалася!Дивіться також


21 мая 2022 года

Човен-гриль для пікніка на воді

Жодне літо не минає без традиційних виїздів

Сайт допомагає постраждалим від стихійних лих

Bushfire Housing - новий сайт, який

Кав'ярня з функцією сайту знайомств і креативні знижкові купони: 3 в 1!

Мережа нью-йоркських кав'ярень «Кофе і рогалик» (Coffee Meets Bagel) придумала

Оригінальна ідея для трунарів: Екстраординарні труни з Африки

Ті, хто побували в Африці знають, що ця містична

Можливо Вас зацікавить

Окуляри проти інсульту на робочому місці

Мільйони людей сьогодні проводять левову частку свого часу, сидячи за комп'ютером весь свій робочий день і навіть

View

Футболки світяться в темряві - вільна ніша бізнесу

Що робити, якщо немає своїх заводів - площ - пароплавів - верстатів і т.п.?Це, звичайно, легко почати бізнес, коли тобі

View

McDonald's змушує дорослих знову відчути себе дітьми

Всі діти обожнюють ігри та іграшки. Дайте їм повітряну кульку - і вони будуть зайняті весь

View

Бізнес по чистці сміттєвих баків

Цей не зовсім звичайний і зовсім неприємний бізнес підприємець Воррен Бішоп організував недавно, кілька місяців тому. Вперше про

View

Незвичайна ідея: СПАМ-фільтр на вхідні дзвінки

Телемаркетинг всюдисущий, часто дзвінки представників надходять в зовсім невідповідний момент. На щастя, завдяки двом Британським винахідникам, ця проблема може бути вирішена

View

Квитки з QR-кодом замість паперового квитка на концерт

Radario - це зовсім молодий стартап з Санкт-Петербурга. Пропрацювавши багато років у так званому «івент-бізнесі», автори нового бізнесу вирішили освоїти

View

Дизайн килимів як домашній бізнес

Carpet Sculpture International - портал, який пропонує ліцензії всім бажаючим зайнятися дизайном килимів як бізнесом або для

View

Тестові смужки на вміст кофеїну

Завдяки новому винаходу, D + caf Test Strip яке подібно домашньому тесту на вагітність, любителі напоїв без

View