Віртуальні пінгвіни вказують дорогу до океанаріуму

Фразу «Дорогу осилит идущий» часто переосмислюють - дуже вже вона гарна. Ми чули хороший варіант «дорогу здолає той, хто йде туди...». А ось японці-інженери, розробники додатків доповненої реальності AR придумали ще один новий ізвод мему: «Дорогу здолає той, хто йде... з віртуальними пінгвінами».

Як вам AR пінгвіни з доповненої реальності в якості провідників до труднодоступному місцем в місті?

Дорогу здолає той, хто йде з віртуальними пінгвінами з мобільного додатку доповненої реальності

Penguin Navy - це мобільний додаток доповненої реальності. Його розробили на прохання нового океанаріуму міста Токіо - Sunshine .

Океанаріум під назвою Sunshine - новітня туристична пам'ятка японської столиці, і була б вона - місцем «паломництва» (як кажуть путівники), якби не одне але...


Вже дуже важко дістатися до цієї туристичної «пам'ятки». Місце для океанаріуму не вибирають - це не місце для закусочної. Тому, щоб дістатися до токійського океанаріуму Sunshine, турист повинен спочатку висадитися на дальній станції метро «Икебукуро», а потім... почати похід по лабіринту з кривих покручених вуличок. Якщо йти «Логічно», то дорога виходить довжиною в один кілометр. Але якщо заблукати (а саме це і роблять гості Токіо, намагаючись знайти океанаріум), то можна пройти всі десять кілометрів, але до океанаріуму так і не дістатися.

Зазвичай в таких випадках власники важкодоступних магазинів та місць відпочинку пускають безкоштовний автобус або маршрутне таксі від найближчої станції метро до свого пункту призначення.

Але є спосіб цікавіше, модніше, привабливішою з точки зору піару, економніше і екологічніше. Відвідувач океанаріуму Sunshine - сам, своїми ногами цілком в змозі дійти до пункту прибуття. Якщо, звичайно, в цьому йому допоможуть веселі пінгвіни-провідники з доповненої реальності AR. Завантаживши на смартфон безкоштовне мобільний додаток доповненої реальності Penguin Navy, ви йдете до океанаріуму пішим ходом, відволікаєтеся на туристські визначні пам'ятки, і взагалі відчуваєте себе прекрасно: і в казці, і в спортивній формі - одночасно!

А вулиці Токіо тим часом, не потерпають від зайвих бензинових вихлопів і заторів. Які створили б їм «безкоштовні рейсові автобуси» від фірми-океанаріуму.

Ось вам і приклад - як звичайний мобільний додаток доповненої реальності виступає в ролі флагмана еко-міського планування і нової урбаністики.

Це вже не кажучи про те, що віртуальні пінгвіни з app Penguin Navy прославили сам токійський океанаріум Sunshine - на весь світ!

мобільний додаток для токійського океанаріумуДивіться також


23 августа 2019 года

Футболки з написами для людей з ментальними розладами

Футболки під назвою Living With можна приблизно

Мобільний додаток для Instagram для продажу модного одягу

Instagram - це безкоштовне мобільний додаток для обміну

Товари для літніх людей - бізнес майбутнього

Згідно з даними досліджень, кількість літніх людей

Можливо Вас зацікавить

Персоналізовані поради по дому і саду он-лайн

Мобільний додаток для порад з дому під назвою Fountain надасть вам протягом п'яти хвилин - якісний порада від

View

Подушки з серцебиттям

Бувають подушки пухові, бувають синтепонові, а бувають із серцебиттям. Подушки з серцебиттям PillowTalk - зворушливе винахід студентки Джоани

View

Ідея домашнього бізнесу: сумки зі старих штанів

Дизайнер Шеннон Сауф - одна з багатьох, яка випускає екологічно-безпечні сумки. Але в той же час вона одна

View

Безлімітне таксі

Цю схему використовують спортивні зали, широкосмугові мережі, прокат DVD. Тепер і таксі стануть користуватися єдиним тарифом для оплати.

View

Виробництво бруківки починаємо бізнес з невеликим стартовим капіталом

Доброго дня дорогі читачі, у цій статті хотілося б розповісти про бізнес ідеї, яка доступна практично

View

Очні стікери для дітей

Дуже часто темою для бізнесу стає серйозна проблема, горе, або хвороба. Як правило, бізнес необхідності організують

View

Ринопластика за 2 долари

З'явився пристрій, яке здатне виправити форму носа без пластичної операції. Називається набір для ринопластики Nose Straight Up-Bridge Maker (випрямляч носа)

View

Сайт знайомств для одинаків

В англомовному світі з'явився новий термін, що описує нову соціальну групу, яка вже голосно заявляє про

View