Страхові компанії контролюють і заохочують пішу ходу

Страхова компанія під назвою Oscar Insurance вважає, що помилку роблять якраз ті, які «не виходять з кімнати»... Всі, хто стикався зі страхуванням здоров'я, знають, наскільки прискіпливі страховики до вашого способу життя, перш ніж видати вам хорошу (а не копійчану) страховку, вони вимагатимуть довідки від лікаря і виключать шкідливі звички. Часто вони відмовляють у страховці тим людям, які ведуть небезпечний або нездоровий спосіб життя - це не новина, а рутина страхового бізнесу.

Сидячий спосіб життя як шкідлива звичка, що перешкоджає отриманню страховки!

Новиною є як раз той факт, що страхові агенти навчилися тепер майже ідеально стежити за своїми клієнтами - завдяки високим технологіям. Зокрема, завдяки усіляким натільним, носимым технологій, смартфонів і мобільних додатків.


Акселерометри, які є в вашому смартфоні, можуть багато про вас розповісти. Як той старий папуга, знаменитий своєю безсмертною фразою: «Вирвіть мені мову, але я повинен це побачити!»

На жаль, акселерометру мова не вирвеш...

Ось вже воістину: Великий Брат стежить за тобою краще папуги, чия клітка стоїть у спальні!.. Тільки тепер це стало значно легше!

Знову-таки нехай ні для кого не буде секретом, що споконвіку самий якісний і професійний шпигунство (в самому прямому сенсі цього слова - як позначення професії, ремесла) практикувався не в промисловості і не в дипломатії і не в армії, і не на війні, а як раз-таки ... тих же самих страховиків, у світі.

Страхові агенти шпигували навколо застрахованого від пожежі особняка з метою відстежити готується шахрайство з підпалом і... знаєте, іноді це було не безцільне гуляння уздовж приватного паркану.

Але ось стежити за здоров'ям застрахувало себе людини - як-то було то ще некомильфо, то просто технічно неможливо і тому - невигідно. Тепер же, з такими технологіями, смарт-браслетами-трекерами і айфонами - стежити за життям людини 24 години на добу стало дешево і просто.

Страхова компанія Oscar Insurance винагороджує бонусом своїх клієнтів, якщо ті зафіксують на крокомірі пройдені пішки 10 тисяч кроків.

За кожні пройдені пішки 10 тисяч кроків - премія від страхової! Але в цій калькуляції є нюанс, застережливий вчинки дурня. Увага, це важливо!

Застав дурного Богу молитися, він і лоб расшибет

Для того, щоб клієнт страхової не ліг раніше часу на стіл в строгому костюмі і в оточенні плакальниць, потрібно не дати йому зробити дурість - пройти за один день всі 10 тисяч кроків!

Для Америки це - ой, як актуально. (Oscar Insurance - треба сказати - американська страхова компанія)

В день потрібно зробити 2 тисячі кроків - така програма ,якщо ти прагнеш до заповітних «десяти тисяч».

А ще, крім цього, кожен день треба робити легку гімнастику, зарядку - за це страховик окремо сплачує в день по одному долару. Не робиш - не береш участь в програмі «10 тисяч кроків».

Ось так тихо і спокійно, ніхто не надірветься - і бонуси будуть перетворюватися в подарунковий сертифікат - карту для оплати покупок магазині на сайті он-лайн магазину Amazon.

Страхова компанія Oscar Insurance бореться з гіподинамією. Інші страховики борються з переїданням фастфудом - преміюють своїх клієнтів за купівлю овочів і круп, а не м'яса і всякої дряні, пропонуючи посилати скани «правильних» чеків з супермаркету.

Oscar Insurance поки ще не карає грошовими штрафами тих, хто не розуміє «по-людськи» і нехтує як пішою прогулянкою, так і ранковою гімнастикою. Але коли страхові компанії на зразок Oscar Insurance почнуть бити легким струмом за три присідання замість десяти - вирвіть мені мову, я повинен це побачити. Оруелл і Хакслі будуть аплодувати стоячи в гробах!


Дивіться також


18 сентября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Біорозкладані недопалки в допомогу екології міст

Винайдено новий фільтр для сигарет, фільтр під назвою Greenbutts, який зроблений з повністю біорозкладаного «зеленого», «органік» матеріалу. Фільтр Greenbutts - майбутній

View

Рішення труднощів проектного управління

Основними документами проекту є статут або паспорт проекту, в яких повинні бути визначені критерії для оцінки проекту, тобто його

View

Ароматна реклама на паркувальних талонах

Запахи в рекламі грають величезне значення, вважають рекламісти деяких західних компаній. Бразильська компанія GrupoFourMidio, скопіювавши ідею Wrigley's,

View

Сервіс доставки свіжих ділових сорочок по місту

З нагоди непередбаченого плями на білій (світлої) сорочці можна вважати, що весь твій день - зіпсований. Але не тут-то

View

55 оригінальних прикладів реклами на розворотах журналів

Реклама в пресі - це, мабуть, одне з найбільш класичних місць для розміщення інформації про свої послуги або товари. Залежно

View

Енергозберігаюча розетка від південнокорейського дизайнера

Численні проводи та кабелі, які повсюдно використовуються в житлових і офісних приміщеннях, стали звичним явищем. Мало хто з

View

Креативна реклама фастфуду McDonald's

Як відомо, один їх самих ефективних інформаційних і рекламних приводів - традиційні національні свята. В якості причини цієї ефективності фахівці

View

В Ізраїлі IQ студентів перевіряють за допомогою QR коду

Оригінальний спосіб шифровки індивідуальних екзаменаційних листів придумали в Ізраїлі. Тепер студент отримує в руки окремо тест із питаннями, а окремо,

View