Футболки з написами для людей з ментальними розладами

Футболки під назвою Living With можна приблизно перекласти на російську мову як: «Так, я живу з цим!»

Ментальні розлади сьогодні - це не важка шизофренія «вчора», при якій людина вважає себе Наполеоном і живе в палаті психіатричної лікарні все життя.

Ні, все набагато запущенней - ми всі (наш «цивілізований» світ цілком) живемо в суспільстві, яке сьогодні представляє собою саму - одну велику психіатричну лікарню.

Як і належить традиційної медичної «психушці», нас у ньому не лікують, а - «містять», лише регулярно «накачуючи» «пригнічують» препаратами. Але якщо в цих психушках використовується препарат галаперидол, то в суспільстві використовуються - телевізор, цілодобові радіостанції, шопінг, стимулювання до погоні за уявними цінностями і...


солодощі в кондитерському відділі.

Давайте відразу уточнимо, про яких таких ментальних розладах сучасності взагалі йде мова в проекті футболок Living With.

Футболки Living With створені дизайнерами-ентузіастами для людей, які страждають чотирма найпопулярнішими на сьогоднішній день психічними (ментальними) розладами:

  • депресією,
  • біполярним розладом (або маніакально-депресивним психозом, МДП - по-старому),
  • обсесивно-компульсивним розладом (Повторювані нав'язливі тривожні небажані думки і дії),
  • а також - гіперактивністю, синдромом дефіциту уваги.

Якщо, наприклад, вести мову про одне тільки обсессивоно-компульсивном розладі, то всі фахівці одностайні - головний фактор, що підвищує ризик його виникнення - це... вік: підлітковий і юнацький. І з рештою - також. Це не означає, що ментальні розлади є тільки у юнацтва. Просто дорослі люди навчилися жити так, що вже їх не помічають.

Не випадково тому футболки Living With адресовані такої цільової аудиторії як тінейджери. У них ще є шанс вилікуватися, так як вони не беруть своє ментальне розлад за «норму буття» у цьому світі «хочуть про це поговорити».

Футболки з написами для людей з ментальними розладами: «Хочете про це поговорити»?

Проект футболок з написами Living With - благодійний. Його придумала організація під назвою Active Minds.

Кожна футболка Living With продається за 24 долари, з яких 2 долара йдуть у благодійний фонд організації Active Minds.

«Написи на футболках - це не зовсім написи, а швидше і точніше - інфографіка. Дизайнери придумали чотири абстрактних символічних картинки, які безликими знаками як би «зображують» те чи інше з чотирьох розладів.

Той, хто «не в темі», не зрозуміє, про що йдеться і не стане «витріщатися» на власника маєчки. А той, хто поінформований про усієї кампанії (психолог і любитель цієї теми), зможе дати слушну пораду власнику футболки або просто міняти тактику в спілкуванні з ним, знаючи, що перед ним, припустимо, гіперактивний людина.

Звичайно, депресія, припустимо, видно і так, особливо в одязі. Чорний колір, особливо - «випраний» чорний колір, особливо, якщо такий є буквально в кожному предметі гардероба, починаючи від шапки, продовжуючи пуховиком і закінчуючи черевиками.

Але ось - як дізнатися обсессивоно-компульсивний розлад?

В цьому і допоможуть небайдужим людям, які знають ази психології, футболки з написами - Living With, зроблені за замовленням некомерційної організації Active Minds!

футболки з написами для людей з ментальними розладамиДивіться також


18 сентября 2019 года

Техніка пошуку ідей Креативний маскарад

Одна голова - добре, а дві краще. А як щодо

Здорова ідея: Сольові носові хустки

Подруги Мінді Доллі і Джуді Пікенс створили

Розумні бездротові беруші для сну

Здавалося б - делов-то - вставляй у

Бізнес ідея: профессинальные гітари в оренду

Новий сервіс компанії Guitar Affair заснований на популярному тренді

Інтернет бізнес для початківців

Чому Ви досі нічого не добилися, навіть не

Можливо Вас зацікавить

Пляжні осередку зберігання

Бувають випадки, коли на пляжі з собою виявляються речі, які незручно з собою носити і розміщувати.Іноді просто по дорозі

View

Матуся побудувала імперію товарів для алергетиків

Алергія - серйозна недуга, яким страждає більшість сучасних дітей. Головна роль батьків - убезпечити свою дитину

View

інтерв'ю з Деббі Гликман

На нашому порталі зібрано понад 2000 незвичайних ідей бізнесу. І ми, також як і ви, постійно задаємося питанням: Як народжуються незвичайні

View

Бізнес на кушетках для психоаналітиків

Сьогодні слова «психоаналіз», «кушетка психоаналітика», «Зигмунд Фрейд» є свого роду "брендами" (торговими марками загальновизнаною цінності). Мода на психоаналіз прийшла

View

Успішний інтернет бізнес

Зачаровані можливостями інтернету, ви приймаєте рішення перенести частину свого офлайнового бізнесу або навіть весь бізнес у віртуальний

View

Потойбічне кафе

Ідея організації кафе Le Cercueil в якійсь мірі нагадує описану нами раніше ідею ресторану у вигляді

View

Китайський стерилізатор для книг бібліотечних, з паперу

Цей незвичайний гаджет під назвою Bookshower винайшли в Китайській Народній Республіці, як ви вже зрозуміли, а якщо конкретніше

View

Техніка \ "Повтори, що я сказав \"

Я - пояснюю, ти - слухаєш і киваєш головою. Потім ти йдеш і робиш все навпаки ... Що потрібно

View