Здорова ідея: Сольові носові хустки

Подруги Мінді Доллі і Джуді Пікенс створили успішний бізнес для мам, який за перший рік свого існування приніс їм мільйон доларів, а ще через два роки - чотири мільйони!

Їх продукція продається в 40 000 магазинах, включаючи найбільші мережі: Wal-Mart, Rite Aid, Nordstrom, Walgreens, Toys "R" Us, Kroger на території США, Мексики і Канади. Через три роки після запуску своєї компанії, Мінді і Доллі стали не тільки успішними підприємцями, а й справжніми експертами, які навчають підприємництву інших матусь.

Зараз готується до друку їх книга The Business of Being a Mom, яка розповідає про мистецтво бути мамою і підприємцем одночасно. Мінді Доллі і Джуді Пікенс стали учасницями знаменитих телевізійних і радіо бізнес-шоу і увійшли в 50 провідних мампрінеров Америки.


У 2007 році вони організували компанію Boogie Wipes®, яка займається виробництвом сольових носових хусток. Ідея випускати сольові хустки з'явилася у мам, коли вони шукали ефективний засіб від нежитю для своїх дітей. Виявилося, що сольовий розчин дуже ніжно і ефективно бореться з поточним і червоним носом. Цей інгредієнт вирішено було взяти за основу нового носової хустки.

Взагалі ж, перш ніж подруги почали роботу над новим продуктом, він провели масштабні дослідження, намагаючись з'ясувати формулу і інгридієнти, які входять до складу наявних на ринку хусток. Процес був важким і довгим. В результаті, після довгих переговорів і консультацій з хіміками, педіатрами та виробниками і потенційними споживачами, їм вдалося знайти свою ефективну формулу.

У грудні 2007 року початківці мампрінери продали свою першу упаковку хусток. І вже до кінця наступного року оборот компанії склав 1,1 мільйона доларів. Зараз штат компанії складається з 12 осіб, 9 з яких, включаючи Джулі і Мінді - матусі.

Носові хустки, які випускає компанія мампрінеров Boogie Wipes®, містять сіль, екстракти ромашки, алое, вітамін Е, гіпоалергенні, мають приємний аромат винограду, м'яти і ментолу і підходять для всіх віків.

Цілі компанії Boogie Wipes® цілком амбітні - стати лідером у своєму сегменті і кращою компанією від Чикаго до Гонг-Конга і Оттави.

© www. -Дивіться також


23 октября 2019 года

Домашнє взуття для собаки.

Pet Sweep - це чотири тапочки

Антиаллергенная прибирання будинку і «антиалергенний клінінговий консалтинг»: шоу креативних підприємців

Цей клінінговий бізнес дійсно виглядає як «шоу» креативних підприємців, які

Магазин делікатесів і вінілових пластинок

Ідея поєднання прийняття їжі з яким-небудь заняттям стала

Можливо Вас зацікавить

Ідея інтернет-бізнесу: Мережа власників і выгульщиков собак

Підлогу Манн автор і творець проекту Fetch! Pet Care - локальної мережі власників собак та професійних выгульщиков собак. Історія

View

Незвичайна піцерія і графіті для гостей

Ідея цього бізнесу не лежить у сфері високих технологій і не є інноваційною. Але це анітрохи не применшує її

View

Чіпси з кофеїном

Уявіть ситуацію - 4 ранку, середа, ви тільки що закінчили грати в комп'ютерну гру, ви з жахом думаєте, що зовсім скоро

View

Ефективність реклами на основі психології

Найбільші й найуспішніші фірми не шкодують великих коштів, щоб дізнатися мотивації і переваги своїх клієнтів, і щорічно витрачають ці гроші на

View

Потойбічне кафе

Ідея організації кафе Le Cercueil в якійсь мірі нагадує описану нами раніше ідею ресторану у вигляді

View

Окуляри для створення віртуальної реальності від Nissan

Популярність гаджетів, які можна носити на собі замість того, щоб тримати їх у руках, а також ажіотаж навколо Google Glass

View

Антибактеріальні рукоятки для тренажерів

Якщо ви проводите багато часу в тренажерному залі, мабуть, ви здогадуєтеся, яка кількість бактерій і мікробів

View

Роботи Hand Made по технології тривимірної друку

Сьогодні у світі техногіков активно розвиваються два тренда. З одним ви добре знайомі. З іншим, сперечаємося, що не дуже. Тренд

View