Розумна сумка захищає шопоголіка від зайвих витрат

Розумна сумка iBag - це девайс, як і будь-яка річ, яка йде з «приставкою» - розумна.

Тобто, це будь-яка річ, якимось хитрим чином, напхана електронікою, підключена до вашого смартфону бездротовим чином - ну і так далі.

Така ж і героїня нашого матеріалу - розумна сумочка для дам - iBag.

В сумку вбудований GSM-чіп, який спалахує тривожними світлодіодами, коли ви завертаєте в магазин поза планом.

От, припустимо, ви йдете за покупками в продуктовий супермаркет. Вкажіть це у спеціальному мобільному додатку, розпишіть свій маршрут. І відправляйтеся в магазин. Тепер як тільки ви потрапите в взуттєвий, сумка iBag «закричить» - ви пішли з маршруту! «Закричить» - спеціальними світлодіодними сигналами.

Сумка для шопоголіків iBag хоче від вас лише одного - щоб ви якомога рідше діставали свою кредитну картку і розплачувалися за нею у випадкових магазинах.


Адже всі вчені-психіатри і економісти-аналітики ринку схожі в одному: наявність у сучасних громадян кредитних карт і відсутність у них матеріальних готівкових грошей в гаманцях - призвело до понад-витрат, психологічних розладів (залежностями) і перекредитування - головної «соціо-економічної хвороби» нашого сучасного суспільства.

Щоб в соціумі не виник «вибух» від перекредитування і всі обивателі не стали відразу банкрутами, винаходяться все нові й нові інструменти, що стримують невротичний споживання.

Розумна сумка iBag має ще два способи реакції на ваше необдуману поведінку.

Якщо ви все-таки зайшли в магазин і сумка зафіксувала, що ваша кредитна карта покинула межі її, сумки... розумна сумка як закричить: «Допоможіть, грабують!». Це - жарт. Насправді розумна сумка iBag тут же посилає СМС-повідомлення або лист на електронну пошту) тій особі, якого ви самі виберете в якості довіреної людини, яка добровільно виступає в ролі вашої «стримуючої совісті», а то й «Цербера»!

Такою людиною може бути консультант з особистих фінансів, психотерапевт, коуч, близький родич, чоловік, подруга...

Пам'ятаєте сцену з серіалу «Секс у великому місті» героїня викидає величезний торт у відро для сміття на кухні, а через п'ять хвилин - дістає торт з помийного відра і починає їсти руками. Найцікавіше в цій сцені те, що було далі: героїня набирає телефонний номер своєї кращої подруги і повідомляє: «Ти повинна це знати. Я зараз тільки що дістала торт зі сміттєвого відра і їм його».

Приблизно те ж саме робить за вас - розумна сумка iBag. Вона «дзвонить» вашої кращої подруги і повідомляє: «Ти повинна це знати. Я знову зайшла в «Косметичку» і накупила непотрібних тіней на 5 тисяч рублів».

І третє, нарешті, що вміє робити сумка, що працює у зв'язці з Айфоном - вона остаточно блокує свою блискавку, щоб ви взагалі не могли її відкрити, поки знаходитесь у приміщенні магазину.

Розумна сумка для шопоголіків продається за ціною 199 доларів США і скоро збирається обзавестися своїм сумочным «Кеном» - варіантом сумки для чоловіків.

Ibag - все ще усунений стрес і тривогу покупками? Тоді ми шолом СМС вашому лікареві.Дивіться також


18 сентября 2019 года

Оригінальні одноразові пакетики кави

Божевільний ритм сучасного життя змушує дизайнерів

Пристрій для навчання грі на гітарі за два місяці

Тридцять років тому Тревіс Перрі (Travis Perry)

Газета майбутнього з точки зору німецьких маркетологів

Для газет настали складні часи. З виникненням і поширенням інтернету

Інноваційна ідея бізнесу для води: Пляшка для води з індивідуальним змінним фільтром

Компанія Hydros Bottle пропонує просте і

Можливо Вас зацікавить

Педальний снігоприбирач

Зима підкралася непомітно, а разом з нею не тільки перший сніг, але і весь наступний - снігові

View

Повторне використання телефонних будок

У США, в штаті Техас, в місті Х'юстон (Houston) відкрилася безкоштовна «міні-бібліотека». Вона розміщується... в

View

Фітнес-клуб для мозку

І тренують там, зрозуміло, не м'язи, а мізки. І не на силових тренажерах, а за допомогою спеціальних комп'ютерних

View

Вікно-сушарка для білизни

або багатофункціональні віконні жалюзі, які перетворюються в девайс для сушіння білизни в будинку. Дизайнери Kim Bobin і Ko Kyungeun придумали відмінне

View

Міжнародний ринок для продавців хенд-мейд товарів

Німецька компанія DaWanda створила портал, який дозволяє всім бажаючим підприємцям і покупцям спробувати свої можливості в сфері

View

Зубна щітка з біорозкладаного матеріалу

"Ваші зубні щітки треба міняти раз на місяць!" - Так вчить нас сучасна стоматологія. Це ж - і вимоги сучасної

View

Креативна соціальна реклама

Португальське видання B-Bicycle Culture Magazine (B-Cultura da Bicicleta Magazine) оголосило про запуск нового проекту соціальної реклами під

View

Соціальна реклама ООН проти голоду

За даними досліджень, які регулярно проводить Продовольча і сільськогосподарська організація ООН - ФАО, чисельність голодуючих на нашій планеті

View