Як відкрити свою справу працюючи по вихідних Франчайзі

Займатися бізнесом по вихідних (і в будні ввечері) може бути досить непросто. Ось головні рекомендації тим, хто задумав вести бізнес вихідного дня. А також приклади найпоширеніших помилок у цій справі.


Технологія старту: з чого почати?

Це питання стоїть перед кожною людиною, що вирішили розпочати свою справу. Є, як мінімум, три варіанти:

- реалізувати власну ідею

- придбати готовий бізнес

- організувати бізнес з використанням торгової марки і технології, успішно реалізовується іншими підприємствами (тобто купити франшизу).

Підприємець, який вирішив йти по першому шляху, повинен пам'ятати, що в російських умовах на становлення бізнесу, заснованого на власної бізнес-ідеї, піде значний час, у тому числі на узгодження документації з численними бюрократичними структурами.

Крім того, просування нових продуктів та ідей пов'язано зі значними початковими витратами. І якщо у вас немає початкового капіталу, дуже складно знайти сторонніх інвесторів. Вони, як правило, неохоче вкладають кошти в нові високоризиковані проекти.

У другому випадку початкуючий підприємець купує конкретний об'єкт бізнесу (наприклад, піцерію). Процес купівлі готового бізнесу включає в себе цілий комплекс процедур.

І, нарешті, найбільш швидкий за російськими мірками спосіб організації власної справи - франчайзинг. Користувач (франчайзі) надає послуги за технологією і під торговою маркою правовласника (франчайзера). У Росії така форма відносин називається комерційної концесією.

Ви роздумуєте про власний бізнес, визначся зі стартовим алгоритмом. Але вас зупиняє відсутність часу? Все що насправді вам потрібно, декілька робочих годин на тиждень. Нижче представлені історії трьох підприємців, які з успіхом використовували вільні години і створили процвітаючі фірми. Їх приклад, можливо, підштовхне когось до рішучих дій.

Знайти нішу

Купивши свій перший будинок, Дебра Коен і її чоловік зіткнулися з неминучою проблемою пошуку надійних ремонтників. Коли їм набридло навмання вибирати фірми по телефонним довідником і чекати так і не є підрядників, Дебру осінило: якщо такі проблеми в неї, значить, ті ж труднощі і в інших домовласників в їх окрузі. Ця сумна дійсність і викликала до життя унікальну службу, яка сьогодні охопила всю країну і діє навіть за кордоном. Багаторазово обговоривши все з юристами, бізнес-консультантами, підрядниками та страховиками, у 1997 році 38-річна Коен прямо зі свого будинку в Хьюлетт (Нью-Йорк) почала займатися бізнесом, заснувавши фірму Home Remedies of NY Inc. Для цього сидить з дітьми домогосподарці знадобилися кредит на $ 5000, комп'ютер і побував в ремонті факс. Від клієнтів відразу не стало відбою, і за три місяці Дебра змогла повернути кредит. За перший рік її сукупний дохід склав $ 30 тис.

Сьогодні Home Remedies - це довідкова служба з будівельним підрядникам, за допомогою якої домовласник може підібрати собі ремонтників. Клієнтів приваблює те, що всю довгу і трудомістку роботу з пошуку кваліфікованих робітників, перевірці їх документів (ліцензія, страховка) бере на себе якраз Home Remedies, і вона ж зводить замовників і виконавців і служить посередником між ними в ході виконання робіт. Така ситуація на руку обом сторонам. Домовласник за послуги Home Remedies не платить нічого, а підрядники за отримане замовлення виплачують фірмі тільки комісійні. Спочатку Коен працювала 15-20 годин на тиждень, зараз - близько 30. У минулому році оборот Home Remedies перевищив $ 100 тис. А Коен заробляє ще й буклетами про те, як почати власну справу в довідковому бізнесі.

Працювати з дому

39-річний Марк Роджерс був фотографом-любителем і розмірковував, чи не зайнятися фотографією професійно. Але це тривало лише до того моменту, коли він спробував знайти через Google фоторамки 13х19 дюймів і усвідомив, що ось вона, порожня ніша! Виявилося, що купити готові рамки потрібного розміру не так-то просто. Фотограф вирішив почати випускати і продавати фоторамки зразок рам для картин. У 2004 році Роджерс заснував в Далласі Frame Destination Inc., Яка постачає на ринок спеціалізовану продукцію для фотохудожників, скажімо, дерев'яні та металеві рамки, зроблені без застосування кислоти і з захисним ефектом.

Початкові інвестиції склали $ 30 тис., і приблизно за півроку рамковий бізнес Роджерса вийшов в плюс. На допомогу собі він найняв на півставки одного співробітника. Роджерс давно мріяв стати самому собі босом і всерйоз роздумував, чи не зайнятися фотобізнесу, поки не зрозумів, що, навіть ставши власником такого бізнесу, він все одно багато що буде робити своїми руками. А він хотів збудувати фірму, яка могла б стати активом, тобто генерувати дохід, навіть якщо він сам не працює, щоб була можливість піти на спокій. Frame Destination являла собою ідеальну можливість для цього.

Роджерс почав працювати з дому. Порівнюючи свій бізнес з іншими подібними, він говорить: «Мій варіант - це великий обсяг оптових продажів. Цим важко починати займатися з дому і вже звичайно, неможливо продовжувати. А ось звичайне виготовлення фоторамок, як правило, домашній бізнес. Можна покласти основний обсяг робіт з обрізки рамок і підкладок на дистриб'юторів, так що вам не знадобиться так вже багато обладнання, і можна буде просто займатися фінальної зборкою в домашніх умовах ». Перевага тут у низьких накладних витратах, що важливо для невеликих компаній, змушених конкурувати з великими. І це допомогло Роджерсу, який у зв'язку із зростанням фірми в травні 2005 року відкрив офіс поза домом. Його прогноз виручки за 2006 рік - понад $ 500 тис.

Дохідна справа

Оттрубів 40-50 годин на тиждень в юридичній фірмі, Брайан Едді з Міннеаполіса (31 рік) знову починав трудитися. Пішовши з офісу після робочого дня, він керував фірмою Q3 Innovations, яку заснував разом зі своїм давнім другом. Q3 Innovations (Індепенденс, Айова) займається розробкою і продажем в основному систем особистої безпеки і спостереження. Почавши справу в 1999 році, партнери успішно вивели на ринок цифровий аналізатор видиху на предмет виявлення парів алкоголю Alkohawk ABI і інші продукти цієї серії, які вони реалізують через таких великих рітейлерів, як The Sharper Image і Target com.

Концепція подібного бізнесу народилася у Едді, коли він навчався в юридичному коледжі в Айові і підробляв у адвоката, клієнтів якого звинувачували у водінні в стані сп'яніння. Багато клієнтів говорили тоді, що якщо б знали, наскільки великий вміст алкоголю у них в крові, то не сіли б за кермо. Обговоривши ідею доступного за ціною персонального аналізатора з одним, Едді разом з ним знайшов через Інтернет компанію-виробника. Пара бізнесменів не купувала ніякого устаткування до тих пір, поки в грудні 1999 року не почалися фактичні продажі. До січня 2000 року, коли вони таки виклали за все необхідне для свого бізнесу $ 1000, замовлення повалили один за іншим, і справа почала приносити прибуток вже через пару місяців.

Бізнес вихідного дня. Що робити і чого не робити?

Займатися бізнесом по вихідних (і, можливо, прихоплюючи ще й вечора по буднях) може бути досить непросто. Кілька простих рекомендацій:

ЩО РОБИТИ

Починається з малого. Займатися власним бізнесом вечорами і на вихідних, не залишаючи роботу, - прекрасна думка. І навіть більше реалізувати, ніж раніше, завдяки досягненням технологічного прогресу і відсутності сьогодні в суспільстві упередження проти «домашнього» бізнесу.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ час з толком. Ви зможете присвячувати своєму бізнесу не так багато часу і тому важливо, щоб ви працювали гранично зосереджено. Якщо ви дійсно хочете вибудувати успішний бізнес, працювати треба, концентруючись на конкретних проблемах, не шкодувати сил і всерйоз.

Формулює для себе ЗАВДАННЯ БІЗНЕСУ. Запитайте себе: ваш бізнес - це лише хобі? Або джерело заробітку? Чи збираєтеся ви домагатися динамічного зростання і величезних прибутків? Відповіді на ці питання допоможуть вам все спланувати і зрозуміти, що потрібно зробити, щоб досягти поставлених перед собою цілей.

Не відволікати. Спробуйте знайти собі в будинку затишне містечко, де б вас ніхто не турбував, наприклад, діти, і ніщо не відволікало, скажімо, телевізор.

ВИКОНУВАТИ БАЛАНС. Ще до того, як візьметеся за бізнес-план, продумайте план життя. І тоді вам стане ясно, чи відповідає цей бізнес вашим життєвим пріоритетам. Вам необхідна самодисципліна. Важливо, щоб справи, не пов'язані з бізнесом, не випали з вашого поля зору.

... І ЧОГО НЕ РОБИТИ

Яких помилок, починаючи бізнес «вихідного дня», треба постаратися уникнути:

НЕ ЕКОНОМТЕ НА IT. Адже коли виникнуть якісь технічні проблеми, вас поруч майже напевно не буде. Значить, все (сайт, електронна пошта, факс, телефон) повинно працювати бездоганно, щоб і у вашу відсутність справи йшли своєю чергою.

НЕ ХАЛТУРЬТЕ. Бізнес вихідного дня - це справжній бізнес і ставитися до нього треба відповідно. Вам доведеться вирішувати всі звичайні для початківців проблеми: реєстрація, податки, юридичні питання, наймання співробітників, страховка ...

Не акцентуйте на тому, що займаєтеся бізнесом по вихідних. Але й не намагайтеся уявити все так, ніби мова йде про повномасштабну компанії. Взагалі-клієнтам все одно - до тих пір, поки вони отримують у вас все, що їм потрібно.

Не беріть на себе ЗАБАГАТО. Більше - не завжди краще, особливо якщо працювати доводиться в умовах дефіциту часу. Не перевантажуйте себе, а то не зможете виконати зобов'язання перед клієнтами.

НЕ ДОПУСКАЙТЕ непрофесіоналізм. Візитки, «канцелярка», буклети про вашу фірму і т.п. - Все повинно бути на вищому рівні і говорити про високий професіоналізм. Вам адже потрібно показати, що ви - надійна і ефективна фірма, щоб клієнт довірився вам.
Джерело: - Інтернет-журнал

Дивіться також


21 мая 2022 года

Революційне жіноче вбирає білизна

Angela Newnam - це та сама

Як стати копірайтером практичне керівництво

Хочете заробляти гроші в інтернеті, але не

Сайт віртуальних знайомств

"First Date, Second Life" - це сайт знайомств

Портативна лічильна машинка

Портативна лічильна машинка V30 для грошових

Можливо Вас зацікавить

Одноразовий посуд із харчових відходів, корм і компост - три в одному

Одноразова біоразкладається еко-посуд з матеріалів рециклінгу? Здавалося б, мало чого нового (в сегменті «еко») винайшли автори колекції

View

Послуга для постійних клієнтів готелю: залиште багаж у нас

Готель під назвою - The Grand Hyatt Melbourne - придумав за допомогою своїх маркетологів нову привабливу послугу тільки

View

Сковорода з перегородками

Часто геніальні ідеї бізнесу лежать на поверхні, і коли хтось більш спритний і креативний знаходить таку ідею на мільйон

View

Голлівуд представляє новий бізнес

Ні для кого не секрет, що в основі будь-якого бізнесу лежить той чи інший продукт або та

View

Старі телефонні будки з виходом в Інтернет

Часто нові бізнес-ідеї грунтуються на тих, які вже мали своє поширення в минулому.Ось, наприклад, міські телефонні будки.Колись

View

Еко пляшки для перенесення питної води

Klean Kanteen - фірма, не так давно заявила про себе на ринку еко товарів. Фірма Klean Kanteen виробляє товари для

View

Музична драбина проти зайвої ваги

Виявляється, боротися із зайвою вагою можна не тільки за допомогою виснажливих тренувань і жорстких дієт. Як

View

Незвичайні тематичні готелі

Звичайні мотелі для зустрічей закоханих парочок з однаковими наборами послуг та однотипними номерами відходять на другий план. Найбільш далекоглядні підприємці

View