Австралійські акули повідомляють твітами про своє наближенні до берега

Відразу згадується дурна пісенька «А він запитав мене, чи є я в Твіттері?». Є, є. Тепер у Твіттері є навіть ... акули, правда, тільки австралійські. Ну в чому проблема - Твитнуть всім своїм «друзям», мовляв, я тут плаваю неподалік від вашого пляжу, хто хоче сфоткаться?

Тим не менш, акули не додумалися до такого простого способу - поки про це не подбала спеціальна організація під назвою Surf Life Saving Western Australia.

Товариство з порятунку життя серфінгістів дуже незадоволене тим, що акули псують їм туристичний бізнес.

Уже п'ять років гримить по світу історія красивого і мужнього спортсмена-серфінгіста Пола де Гербера, який втратив одну руку і одну ногу в сутичці з тупорилої акулою - найнебезпечнішим хижаком океану.

Після цього в світі розгорівся гучний скандал. В Австралії уряд став планувати масовий забій цих самих акул в Західній Австралії -місця, де їх найбільше.

Але зоозахисники «встали на диби», а разом з ними за збереження життя акулам виступив ... хто б ви думали? Сам покалічений молодий брутальний чоловік - Пол де Гербер.

Стоячи перед камерою, в шортах, на одній нозі, як стійкий олов'яний солдатик, і змахуючи рукою без кисті, він сказав свої знамениті слова, після яких уряд Австралії відмовилося від своїх планів з масового забою акул. Ось ці слова:

«Океан - це не приватний басейн на задньому дворі вашого особняка. І ми не повинні чекати, що він їм коли-небудь стане. Океан - дивовижне, прекрасне ... небезпечне місце, яке - дає життя нашій Планеті. І його мешканці потребують захисту від тих, хто постійно заподіює йому шкоду ».

Акули в Твіттері: ініціатива організації Surf Life Saving Western Australia

Отже, як же насправді акула може «зачекініться» в Твіттері?

На спеціальній сторінці (мікроблозі) Твіттера під назвою Surf Life Saving WA Twitter при наближенні акули до берега на відстані 1 кілометр з'являється короткий твіт. Твіт повідомляє локацію акули, її розмір і породу.

Для цього понад 320 акул були забезпечені датчиками, вживлені в плавник тварини. Раніше, про наближення до берегової лінії хижаків повідомляли місцеві радіостанції і ... газети. Але, як ви розумієте, це все - вчорашній день, особливо, що стосується газет.

Зведення в Твіттері, що спираються на дані про запеленгованої акулі - куди більш мобільні. Датчики імплантували акулам «мисливці» -зоологі. І вже куди краще - стріляти в акулу з пістолета, зарядженого датчиком, ніж з пістолета, що несе тварині загибель.

австралійські акули в твіттері

австралійські акули в твіттеріДивіться також


29 ноября 2021 года

Рекламні ідеї в кризі: Кризові скриньки з секретом

Вже кілька років поспіль в японських магазинах продаються так

Японська лампа-нічник : шедевр дизайну в стилі «магічний реалізм»

Ви помітили, що всі нічні лампи («нічники»), особливо якщо

Оригінальна ідея для снігової погоди: снігоприбиральне колесо

Ось і настала зима, сніжна, морозна, якою власне їй

Можливо Вас зацікавить

Модне жіноче еко-білизна з новорічних ялинок

Organic Lingerie - так називається цей проект, фірма. Органічне (в сенсі - веганські) білизну. А ось

View

Незвичайна ідея: СПАМ-фільтр на вхідні дзвінки

Телемаркетинг всюдисущий, часто дзвінки представників надходять в зовсім невідповідний момент. На щастя, завдяки двом Британським винахідникам, ця проблема може бути вирішена

View

Замінники шнурків - застібки Hickies

або революція в світі хіпстерской моди. У Нью-Йорку винайдені еластичні "псевдошнуркі" або "замінники шнурків" - як їх ще

View

Додаток доповненої реальності дозволяє займатися дайвінгом будинку

У наш час навіть найбільш інноваційні технології (наприклад, QR-коди і доповнена реальність) занадто швидко застарівають. Звичайно, якийсь час

View

Шпильки для регулювання довжини джинс

Унікальний товар повинен бути простим, ефективним, мати цінність і бути затребуваним на ринку масового попиту. Такий товар приречений на успіх. Саме

View

Тематичне кафе-магазин

У Японії в Токіо відкрилося тематичне кафе New Zealand Travel Cafе, в якому подають Новозеландські бургери,

View

Стокгольмська туристична картка та інші дисконтні карти туриста

Ви ще нічого не чули про цей новий цікавий феномен: «Стокгольмська картка» або Stockholm Card? Ну, якщо

View

Найбезглуздіші назви різних закладів

Іноді умисно, іноді через незнання люди дають абсолютно безглузді назви своїм закладам і товарам. Це, безумовно, не

View