Що таке бізнес інкубатори

бізнес-інкубатори

Бізнес інкубатори - це спеціальна структура, яка базується на створенні сприятливих умов для розвитку малого бізнесу, зокрема інноваційних фірм, які реалізовують оригінальні ідеї. Підтримка полягає у наданні інформаційних, консультаційних, матеріальних засобів та інших необхідних послуг.

Останнім часом популярністю користуються інтернет-інкубатори, мета яких, здійснювати швидкий висновок інтернет компанії і сервісів на ринок віртуального бізнесу.

Далі ми розглянемо, в яких напрямках надається допомога підприємцям:

- надання місця та приміщення. Тут мається на увазі отримання приміщень в оренду за цінами нижче ринкових.

- технічна та адміністративна підтримка (інтернет, приміщення для зустрічей та інше).

- послуги консалтингу. Професійне бізнес консультування, як початківців, так і досвідчених підприємців.

Список послуг, які включають бізнес-інкубатори цим не обмежується, їх може бути значно більше, все залежить від самого побудови процесу.

Формати

Існують різні формати таких структур, всі вони відрізняються і мають свої особливості, розглянемо деякі з них:

- основна мета яких спрямована на відродження бізнесу в регіонах. У таких бізнес-інкубаторахорганізаціях беруть участь, як початківці підприємці, так і вже з досвідом, які хочуть підняти свої доходи. Частково вони мають підтримку влади, так як виконують і соціальну функцію, а саме: зменшують безробіття, поповнюють міську скарбницю.

- які працюють на базі університетів, вони в першу чергу спрямовані на монетизацію наукових винаходів.

- які спрямовані на пошук цікавих проектів, в які інвестуватимуть «ділові ангели».

На даний час, такі структури в Україні формуються за змішаною схемою.

Ефективність

Як відомо, багато початківців підприємств, закриваються в перший рік свого існування. При участі в бізнес-інкубаторі такий ризик значно знижується, шляхом грамотного консалтингу, та інших корисних послуг.

Дуже важливим фактором, мотивуючим багатьох підприємців є відповідна компанія для спілкування за участі самого процесу. Спілкування з іншими підприємцями не тільки дає досвід, а й мотивує до власного розвитку.

Яка ситуація в Україні

Даний напрямок в Україні ще не дуже розвинене. Дуже багато випадків, коли бізнес-інкубатори створюються за рахунок іноземних інвесторів, і після закінчення фінансування, відразу ж припиняють свою діяльність. Для активного розвитку регіональних структур в Україні немає ні необхідних умов, ні фінансування.

Висновки

Це потужна структура, яка змушує рухатися бізнес вперед і розвиватися. Вона дає перспективу молодим підприємцям, і підтримує досвідчених. Але, на жаль, в Україні вона ще не надто розвинена.

Залишайте, будь ласка, свої коментарі.

Дивіться також


21 января 2022 года

Можливо Вас зацікавить

Синтон

Широко відомий і улюблений багатьма в 90-ті роки (та й зараз не забутий) психолог Микола Козлов

View

МЛМ бізнес в інтернеті

Бізнес - це граблі.Багато граблів, щедро розкиданих по всьому вашому шляху.Новачки наступають на одні граблі в бізнесі, лідери - на

View

Винайдено бетон поліпшує екологію

Новий міст через річку Міссісіпі вартістю в 234 млн доларів відкрився нещодавно в Міннеаполісі. Його конструкція містить дві 30-футові

View

Мільйон доларів за один день

«Заробити мільйон доларів за один день - неможливо!» - Порахує абсолютна більшість людей, але тільки не американець Джон

View

Автомат з продажу кексів

Вендинговий бізнес давно і успішно розвивається закордоном, і сьогодні продовжує зберігати свій динамічне зростання. Популярність цього напрямку бізнесу

View

Мобільний додаток для зберігання дитячих малюнків

Безкоштовне мобільний додаток під назвою Canvsly створено для того, щоб батьки оцифровували кращі малюнки своїх дітей і зберігали їх в «бібліотеці»,

View

Організація ексклюзивних свят

Напевно, кожен чекає подарунків на свій День Народження.А чого ж у цей день хочуть рідні та близькі

View

Гараж для великих винахідників

Великий винахідник Томас Едісон вважав, що винаходи народжуються з уяви і купи сміття під руками. Якщо ви

View