Пуско-зарядний пристрій для автомобіля

Пуско-зарядний пристрій для автомобіляРозряджати посеред ділового дня смартфон - це погано і дратує - прикро, але не більше того. А що говорити про особистому автомобілі, «встала» посеред дороги, тому що у нього «сів» (Або «помер») акумулятор?! Це вже й зовсім - біда-засмучення. Але .. помер-шмумер - аби був здоровий!

Тому що - нарешті, в компанії автомобільних аксесуарів під назвою Juno Power винайшли девайс JUNOJUMPR.

Девайс, який може служити так званої «додатковою акумуляторною батареєю» для «вставшего» автомобіля. Простіше - винайдено інноваційне пуско-зарядний пристрій для автомобіля!

«Запуск двигуна від стороннього джерела струму» без ... клопоту - ось про що мріяли і в чому потребували всі автолюбителі світу, поки не був винайдений товар під назвою - JUNOJUMPR.


Зарядний пристрій для автомобіля JUNOJUMPR врятує вас від прикрого форс-мажору - у разі машини і її акумулятора, що вийшли з-під контролю.

Нове пуско-зарядний пристрій, повторимо ще раз, створено каліфорнійської фірмою автомобільних аксесуарів - Juno Power.

Саме чудове в новому американському «пускачі» (Як називають це компактний зарядний пристрій автолюбителі) його мініатюрні компактні розміри і фасончик. Пуско-зарядний пристрій «а ля айфон». Маст хев для будь-якої дами за кермом - що не кажи ... У чому ж тут сир-бор? А вся справа в тому, що ...

Компактний зарядний пристрій для автомобіля: Гулівер у країні велетнів

Зазвичай пуско-зарядні пристрої для автомобілів бувають громіздкими і навіть потворними «штуками». Тільки чоловіки їх возять з собою. З точки зору дизайну, естетики, ергономічності цей автомобільний аксесуар - завжди програвав, залишаючи жалюгідне по собі враження для натур вразливих за частиною краси. Наприклад, для жінок. Отже, перше гідність товару - його розміри (невеликі).

Друге гідність компактного пуско-зарядного пристрою від каліфорнійської фірми Juno Power - його ціна (також невелика).

Ви, напевно, подумали, що раз виробник зумів відмовитися від форм громіздкого масивного монстра, створюючи свій інноваційний «пускач», то він неодмінно зажадає собі за це «багато грошей»? Ан ні. У нового товару JUNOJUMPR негарне, масивне і занадто велике тільки ... назву. А ось - розміри і ціна - вражають своїм ... мінімалізмом (90 доларів без одного цента)!

Але не тільки дизайнерськими і маркетинговими хитрощами славиться новий товар: пускач - JUNOJUMPR від фірми Juno Power.

З точки зору автомеханіка-інженера - тут є чому поаплодувати - теж. Ось дивіться, у звичайних пуско-зарядних пристроях - батарея яка? Свинцево-кислотна. А в новому мініатюрному (розміром зі смартфон) зарядному пристрої для автомобіля JUNOJUMPR батарея-то - літій-полімерна!

У цієї літій-полімерної батареї - співвідношення ваги до потужності - дуже і дуже висока, а саме - всього 200 грамів! (Тут зворотна пропорція - чим менше, тим краще).

Тоді як у традиційних масивних пуско-зарядних пристроїв співвідношення ваги до потужності досягає декількох кілограмів (звідси і громіздкість!).

Загалом, каліфорнійське пуско-зарядний пристрій JUNOJUMPR від фірми Juno Power - найкращий подарунок дамам-автолюбителькам. Якщо пускач, який виглядає як смартфон, постачити ще й модними чохлами «а ля айфон», то дизайнерам і маркетологам даної бізнес-ідеї можна буде сміливо ставити всі 5 +! ..

Дивіться також


26 июня 2019 года

Бізнес зростає у тебе в городі

Для когось літо - це

Економічна ідея авто-бізнесу: Спільні поїздки на таксі для авіапасажирів

У сфері автобізнесу є маса проектів, які пропонують пасажирам схему спільних

Одноразова намет перетворюється в компостну добриво

One Nights Tent - так називається

Можливо Вас зацікавить

Ресурс для тестування тату

Сьогодні все більшої популярності набирають проекти, що дозволяють споживачам протестувати товар перед покупкою. Причому, різновиди цих проектів

View

Дерев'яні троянди

Відмінна ідея для тих, хто зневірився знайти оригінальний подарунок, або просто любить дивувати друзів - дерев'яні троянди. Ці

View

Креативна реклама на автобусних зупинках

Безліч людей проводить на зупинках в очікуванні транспорту мінімум 10-15 хвилин в день. Ще більше людей, які мають власні автомобілі,

View

Креативна реклама розумного телебачення

«Розумне телебачення» (так зване Smart TV) - це відносно нова технологія, яка передбачає інтеграцію інтернету та цифрових інтерактивних сервісів

View

Новий підхід до організації зустрічей і конференцій

Workspring - це нове місце для зустрічей і конференцій вЧікаго. Workspring являє собою 5 яскравих сучасних студій. Студії оснащені ергономічними стільцями,

View

Банкір і бухгалтер в одній особі

  І ще один переклад (www.coolidea.ru) цікавою нотатки про нову банківську послугу, яку не погано було б взяти

View

Плаваючий білборд

Компанія Billboard Boats Inc придумала рекламний носій нового формату, який розрахований на аудиторію пляжів, різних водних заходів і пр.

View

Ігровий майданчик для дорослих

McDonald's і креативне агентство DDB Sydney звели в центрі Сіднея ігровий майданчик для дорослих. В Австралії, втім як і Америці,

View