Пуско-зарядний пристрій для автомобіля

Пуско-зарядний пристрій для автомобіляРозряджати посеред ділового дня смартфон - це погано і дратує - прикро, але не більше того. А що говорити про особистому автомобілі, «встала» посеред дороги, тому що у нього «сів» (Або «помер») акумулятор?! Це вже й зовсім - біда-засмучення. Але .. помер-шмумер - аби був здоровий!

Тому що - нарешті, в компанії автомобільних аксесуарів під назвою Juno Power винайшли девайс JUNOJUMPR.

Девайс, який може служити так званої «додатковою акумуляторною батареєю» для «вставшего» автомобіля. Простіше - винайдено інноваційне пуско-зарядний пристрій для автомобіля!

«Запуск двигуна від стороннього джерела струму» без ... клопоту - ось про що мріяли і в чому потребували всі автолюбителі світу, поки не був винайдений товар під назвою - JUNOJUMPR.


Зарядний пристрій для автомобіля JUNOJUMPR врятує вас від прикрого форс-мажору - у разі машини і її акумулятора, що вийшли з-під контролю.

Нове пуско-зарядний пристрій, повторимо ще раз, створено каліфорнійської фірмою автомобільних аксесуарів - Juno Power.

Саме чудове в новому американському «пускачі» (Як називають це компактний зарядний пристрій автолюбителі) його мініатюрні компактні розміри і фасончик. Пуско-зарядний пристрій «а ля айфон». Маст хев для будь-якої дами за кермом - що не кажи ... У чому ж тут сир-бор? А вся справа в тому, що ...

Компактний зарядний пристрій для автомобіля: Гулівер у країні велетнів

Зазвичай пуско-зарядні пристрої для автомобілів бувають громіздкими і навіть потворними «штуками». Тільки чоловіки їх возять з собою. З точки зору дизайну, естетики, ергономічності цей автомобільний аксесуар - завжди програвав, залишаючи жалюгідне по собі враження для натур вразливих за частиною краси. Наприклад, для жінок. Отже, перше гідність товару - його розміри (невеликі).

Друге гідність компактного пуско-зарядного пристрою від каліфорнійської фірми Juno Power - його ціна (також невелика).

Ви, напевно, подумали, що раз виробник зумів відмовитися від форм громіздкого масивного монстра, створюючи свій інноваційний «пускач», то він неодмінно зажадає собі за це «багато грошей»? Ан ні. У нового товару JUNOJUMPR негарне, масивне і занадто велике тільки ... назву. А ось - розміри і ціна - вражають своїм ... мінімалізмом (90 доларів без одного цента)!

Але не тільки дизайнерськими і маркетинговими хитрощами славиться новий товар: пускач - JUNOJUMPR від фірми Juno Power.

З точки зору автомеханіка-інженера - тут є чому поаплодувати - теж. Ось дивіться, у звичайних пуско-зарядних пристроях - батарея яка? Свинцево-кислотна. А в новому мініатюрному (розміром зі смартфон) зарядному пристрої для автомобіля JUNOJUMPR батарея-то - літій-полімерна!

У цієї літій-полімерної батареї - співвідношення ваги до потужності - дуже і дуже висока, а саме - всього 200 грамів! (Тут зворотна пропорція - чим менше, тим краще).

Тоді як у традиційних масивних пуско-зарядних пристроїв співвідношення ваги до потужності досягає декількох кілограмів (звідси і громіздкість!).

Загалом, каліфорнійське пуско-зарядний пристрій JUNOJUMPR від фірми Juno Power - найкращий подарунок дамам-автолюбителькам. Якщо пускач, який виглядає як смартфон, постачити ще й модними чохлами «а ля айфон», то дизайнерам і маркетологам даної бізнес-ідеї можна буде сміливо ставити всі 5 +! ..

Дивіться також


18 сентября 2019 года

Бізнес зростає у тебе в городі

Для когось літо - це

Економічна ідея авто-бізнесу: Спільні поїздки на таксі для авіапасажирів

У сфері автобізнесу є маса проектів, які пропонують пасажирам схему спільних

Одноразова намет перетворюється в компостну добриво

One Nights Tent - так називається

Можливо Вас зацікавить

Бізнес процеси інтернет магазину готова ідея - торгівля

Девізом сьогоднішнього дня сміливо можна було б вибрати словосполучення "електронна комерція".Колишні світові титани торгівлі через каталоги такі

View

Туристична ідея: Безкоштовний тур в обмін на посади блозі

Кілька місяців тому ми описували акцію іспанської туристичної компанії YokmoK, в рамках якої клієнти мали можливість створювати свої індивідуальні

View

Кисневий бар

Кисневий бар - це цікава і прибуткова бізнес ідея.Вперше кисневі бари відкрилися в Лас-Вегасі в одному з

View

Додаток від Google для дилерів автомобілів

Раніше ми вже писали про те, що компанія Volkswagen представила на минулому навесні цього року автошоу в

View

Машина для прибирання рису

або плюси і мінуси автоматизації в сільському господарстві. Сьогодні ми розповімо вам не зовсім звичайну історію. Дрібний фермер з регіону

View

Стихія кіберпростору

Більшість сучасних підприємців кидаються створювати сайти своїх компаній, як правило, тому, що "сайт є у мого конкурента

View

Детектор дихання

Свіжий подих - важлива деталь у спілкуванні. Коли ви вдома один, вас мало турбує запах з рота, але ви не

View

Платформа для визначення кредитного рейтингу позичальника на основі даних використання мобільного телефону

Як відомо, банки приймають рішення про видачу кредиту тому чи іншому фізичній особі на підставі його

View